Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Így fogytam 12 kg-t fórum

Így fogytam 12 kg-t (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így fogytam 12 kg-t

1 2 3 4 5 6
2012. nov. 9. 14:01

Akkor lefogy, Fogd a kiegészítők

dieta.hu.com

151. Krisz42 (válaszként erre: 150. - 3c56a9b72a)
2012. nov. 1. 13:42
Ez a gyerekekkel nem egészen így van,de van.A nagyfiam sportol,de egy bizonyos felesleg nem jön le róla.A lányom nádszál,holott feleannyit sportol,mint a nagy.De az edzettségi szint nulla.Én azt látom,h már 18 évesen lóg a mellük,fenekük,izom sehol nincs.
150. 3c56a9b72a (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. nov. 1. 12:52

Gratulálok a fogyásodhoz!Én 2 év alatt 25 kg-tól szabadultam meg. Egészségesebben táplálkozom,figyelek a folyadékbevitelre.Napi másfél liter szénhidrátmentes folyadékot fogyasztok(tea,víz)és persze futok,tornázom.

Mindenkinek egy élete van...rajtunk áll mit kezdünk vele.Tényleg rengeteg elhízott gyerek van.Ez nagy mértékben annak köszönhető ,hogy a számítógép előtt ülnek és nem sportolnak.

149. titzi
2012. okt. 19. 19:11

ó persze,megszülöm és megeszem:D

hogyne!

hogy fején találtad a szöget mar megint!:D

hallottad már azt a szót életed során,hogy HORMON?

biztosan még nem!görög eredetű szó,hírvívőt jelent

de tudod mit? magas ez neked,mint kecskének a jegenye:D

maradjunk a te megállapításodnal inkabb,a kovér anyák megeszik gyermekeiket

remélem sok hehhez hasonló bölcsességgel gazdagítasz még bennünket

butaságaiddal életben tartod a halódó fórumokat:DdD

2012. okt. 13. 09:02

A gyereket megeszed, vagy hogyan lehet elhízni a gyerek miatt? Nem értem.


Hízni két dologtól lehet: sok rossz minőségű kaja, és kevés mozgás.


Nem kell rá válaszolnod, nem is várom el, csak leírtam a véleményem.

147. titzi (válaszként erre: 145. - Krisz42)
2012. okt. 12. 23:32

akkor jól választottál

az egészség kulcsa-az tuti:D

arányokon tobb múlik ,mint a kilon

szerencsére a szerelem nem a mérlegen dől el


szerintem házasságban két ok miatt hízik el egy nő-gyerekek és a férfival együtt evés


ma nagyon kidöglesztettem magam az edzőteremben,annyira fáj minden,csak az a aszomorú,hogy ennyi rengeteg edzés,mar megint csak a súlytartáshoz lesz elég

alternatív gyógyászhoz repülök holnap a pajzsmirigyemmel,mert ezektől a kemikaliaktól nem tudtam aludni és a pajzsmirigy rendbetétele nélkül sosem lesz fogyásom mégha az egész életem a tornateremben töltöm el is

146. Rózsa70 (válaszként erre: 145. - Krisz42)
2012. okt. 8. 14:41
:)
145. Krisz42 (válaszként erre: 142. - Titzi)
2012. okt. 7. 22:24
Hát én elég sokat szerelmeskedem,a mostani férjem képes lenne a nap 24órájában.Anyukája meg is jegyezte,h örül,h olyan párt talált magának,akinek van erre igénye.Hogyne lenne,mikor évek múlva is vonzò,nőies nőnek ézem magam,mert ő állandóan kíván.És ez nagyon nagy vèdettsèget ad mások véleményével szemben.Lehet,h ezèrt nem híztam meg jobban,bár régebben vékonyabbvoltam.
144. ivi79 (válaszként erre: 140. - Titzi)
2012. okt. 7. 20:06

igen uh-n látszik, de csináltak izotopos vizsgálatot is idén..

nekem mivel autoimmun, nem a jódhiány a bibi, hanem vmi kattanás az immunrendszeremben, ami miatt a szervezetem ellen fordult..


50es nők hasi hizása ált inzurezisztencia, vagy a fogyó hormontermelés (klimax) miatt adott ösztro miatt megborul az ösztro-progi egyensúly és ösztrodominancia alakul ki..itthon progit nem adnak vmér, pedig kéne..

143. Krisz42 (válaszként erre: 141. - Titzi)
2012. okt. 7. 16:29
Tévedsz,kb.4kg a magzat+víz súlya,nézz utána,de én 75- ről 65-re mentem vissza a szülés utáni nap...esetleg lehet 5kg is,ha 4kg a magzat,így 5kg ment ki a pisiléssel.
142. titzi (válaszként erre: 139. - Krisz42)
2012. okt. 7. 16:03

a kövérség és a libidó úgy általában nem kompatibilis fogalmak

fogyáskor szokott visszállni

illetve rendszeres nemi életnél beállhat fogyás,azaz megtörhető az ördögi kör,ha más változtatásokkal is párosul

141. titzi (válaszként erre: 139. - Krisz42)
2012. okt. 7. 16:00

hoppá,az szép élmény lehetett,bár számomra elég hihetetlen,hogy 10 kilót kipisiljen valaki

10 kilokat a szülőszoban szoktunk otthagyni:gyerek +magzatvíz satöbbi súlya


pedig a test által termelt ösztradiol karcsúsít ,ezt én nem kitalálom,hanem olvastam,azért hiszem el,mert ránézel

egy azonos súlyú 16 éves és egy 56 éves női testre,akkor látod az alkati aránybeli különbségeket

az 56 éves testen a zsír a hasra koncentral(mint a férfiaknal),mashol pedig elfogy(fenék,mell,arc)

ennek nem csak az általaános szövet athópia az oka,hanem az ösztogén csökkenés

140. titzi (válaszként erre: 138. - Ivi79)
2012. okt. 7. 15:54

hogyan mutatták ki a pm elsorvadást, ultrahangon látszik?

a pm gyógyszerszedés nekem nem megy,nem tudok aludni tőle,több hajam hullik ,ha szedem

tény,hogy,ha nem szedi az ember durvan le lehet épülni és elhízni a semmitől és a szívpanaszok

alternatív terápia kéne,hiaba visz be több jod molekulat az ember semmi nem történik

teljesen megértelek

a pm megbetegedés nagyon gyakori ,okai:1csernobil

2 fogászati röntgenek 3 sok a jódhiányos terület MO-on,természetes úton nem kerülhetett be magzati korban a jód a szervezetbe,szedésére nem hívtak fel az anyak figyelmét

139. Krisz42
2012. okt. 7. 09:18
A természetes női hormon nem karcsúsít.Vannak kövér nők rendszeres szex.élettel.A női hormon egyébként is raktározásra sarkall,nekem tökéletesen működnek,de terhességem alatt annyi vízet tartott vissza a szervezetem,hszülés után fêl napig pisilni jártam és 10kgval lettem kevesebb.
138. ivi79 (válaszként erre: 137. - Titzi)
2012. okt. 7. 09:04

megvan az ok, nem kell keresni.. 14évig szedtem fogigátlót(de lehet már irtam), illetve van kb 8éve egy autoimmun pm alulmüködésem, pmem egy része el van sorvadva(kb fele), ez már nem fog visszanőni, tehát muszáj pótolni a hormont(nálam t3, t4et is, más nem szedek), anélkül durván leépülnék és 100kilóra híznék..

a fogigátló után a testem most kezd újra felépülni, ehhez kellett a hormonsor, h lássuk véglegesen leállt-e vagy csak erölködik. úgy néz ki az utóbbi, de ennek kell idő h rendbejöjjön..


az h nincs libidóm 27éves korom óta, télleg nem normális, akkoriban a fogira gondoltam, persze a doki leterelt, h nem attól(persze nem vizsgált meg), meg már akkor elkezdödött a pmnél vmi, de ezt csak mostanában látom így át, h kimüveltem magam a témában:)

még lehet 2db szervi oka(ir és mv), ami szóba jöhet, ezeken próbálok mostanában javitani az életmódommal..aztán majd csináltatok vérvizsgálatot(ez már sajna pénzbe kerül, max 10e ft), h jogosan gyanakszom-e..valójában nem is a libidóm érdekel már, hanem az elején felszedett 10-12kilómat akarom leadni

137. titzi (válaszként erre: 121. - Ivi79)
2012. okt. 7. 06:47

hááát ivi én az időkihasználásnak egy sereg kellemesebb módjat javasolnam az orvosi rendelőben ücsörgés helyett:DDD


nézd,nagyon kemény leszek,azzal,hogy bogyokat kapkodsz be,-hiába ugyanolyan a molekuaszerkezete,mint a természetesnek-,meg sem közeliti a természetes anyagok hatását az ami gyárban készül


a természeteset csak te tudod előállítani magad a testeddel,ehhez a renmdszeres ,rengeteg szex segit


az,hogy fogyaszt a sex nem baromság,ugyanis a természetes ösztrogén által karcsú a fiatal női test a mesterséges ösztogén meg hízlal!!!


az,hogy méricskélik vérben a hormonjaid,azzal mivel vagy beljeb??rendbejön attől valami?


Az pedig,hogy nincs libidod,ne is haragudj meg,de ebben az életkorban,amiben vagy nem normalis!!!ennek az okat kéne megkeresni


de igazabol ok kereses helyett ajanlanam a természetes kúrát és rendbejössz..ennyi

próbáld ki,hogy két teljes hétig -sok időd van írtad- rendszeresíted a dolgot..változást fogsz tapasztalni az egészségedben,nőgyógyászati gondokra nincs jobb

136. titzi (válaszként erre: 122. - Krisz42)
2012. okt. 7. 06:36
bocs előbb-őt akaratm írni
135. titzi (válaszként erre: 122. - Krisz42)
2012. okt. 7. 06:35

érdekes kérdést vetettél fel-én is hallottam ezt az álláspontot,hogy a jóléti társ.áldásai miatt érnek előbb a lányok manapság-akkor ők később is fognak megöregedni????


ugyanakkor jártam sivatagi környezetben, ott nem a jóléti társadalom a jellemző,hanem a kifejezetten rosszléti... és úgy tűnt azok a lányok még a mieinknél is hamarabb érnek!!!!annak mi lehet a magyarázata?

134. ivi79 (válaszként erre: 133. - Krisz42)
2012. okt. 6. 15:42

sehol nem irtam h tejjel csinálom:) vizbe teszem a zabot, kicsit hagyom taknyosodni és hozzá a por. az ize szokás kérdése, én igy eszem 5éve kb.

aktiviában cukor van, meg a müzliben is, így sztem kerüld el messzire, ha fogyni akarsz. mézet is max akkor ha beteg vagy.. csinálj naturjogi v kefirből, rendes gyümiből turmixot(xilittel, édesitövel, steviával amit szeretsz), odaveri az összes gyárit:)

133. Krisz42 (válaszként erre: 132. - Ivi79)
2012. okt. 6. 14:24
Szòval akkor tejjel csinálod.A párom vízzel és csak felhajtja.Nekem úgy nem igazán jön be.Én édességkênt vagy reggelire ananászos activia joghurtot összkeverek egy kis müzlivel.Régebben,mikor még szoptattam,a tejbe zabkorpát,búzakorpát és mézet kevertem és azt ittam.A kisfiam is kért és a kanâlról szürcsölte.Lehet,h ahhoz is visszatérhetnék.
132. ivi79 (válaszként erre: 131. - Krisz42)
2012. okt. 6. 13:38

persze h jó, én reggelire teszek bele zabpelyhet, meg néha vacsira is. gyors, egyszerű és ha magasan akarod tartani a fehérjebeviteled, akkor is változatosan tudsz kajálni, nem csak húst hússal. van aki azért is szereti, mert ez neki az édesség.. ja és még jó palacsintába, tejberizsre, zabkásába.

ami még tökjó "túró" az a cottage cheese, én uzsira ezt szoktam, nagyon durván eltelít

131. Krisz42 (válaszként erre: 130. - Ivi79)
2012. okt. 6. 13:29
Fehérjeturmix jó egyébként?Régebben kondi edzés után farkasèhes voltam,de nem szeretnék sokat enni,viszont néha nagyon kívánom a túrót és olyan szinten vok éhes,h bármilyen ételből is csak nagy mennyiséggel lakok jól,viszont nincs kitágulva a gyomrom,mert máskor pár falat is elég.Ezért gondolkoztam,h én is fogok inni,azért kérdezem.
130. ivi79 (válaszként erre: 129. - Krisz42)
2012. okt. 6. 12:03

ezt úgy lehet igazából összehasonlitani, ha tutira ugyanazt ennéd akkor is ha este eszel főkaját, meg amikor délben.

nemtudom mennyire eszel feldolgozott kaját(én alig), de azt se felejtsük el, h minden ország másképp rak össze dolgokat, pl felvágottak..


nekem délben(munkában, ha már adnak rá félórát) könnyebb ebédelni, meg energiával is el vagyok látva, és este csak iszom egy fehérjeturmixot. ha veszek egy átlagos napot, akkor napközben eszem 4szer(turmix, gyümi, főkaja, túró), hazaérek munkából f7-7, elmegyek edzeni és utána 9-f10 turmix(ált zuhanyozás közben:D). edzés elött 2-3órát éhen kell lennem, különben visszajön, vagy csak simán zavar h nem üres a gyomrom, ha meg utána akarnék enni, az csomó idő, meg közvetlen fekvés elött nem túl szerencsés. ebben nekem minden szigorúan számolva van, és fogyni is tudok vele, ha épp jó a pajzsmirigy értékem(csak lényegesen lassabban mint egy egészséges)

ha itthon vagyok(mint az utóbbi 1évben), akkor délben turmix, 5felé főkaja, este turmix, hétvégente is így eszem..


szóval mindenki úgy eszik, ahogy a napirendjéhez hozzá tudja igazítani.


itthon is az a megszokott h este van együtt a család és akkor esznek, de ez sztem ahogy a kölykök sulit befejezik és elkezdenek melózni megborul, me nekik is van ebédidő, este érnek haza..

én pl mióta igényem van az egészségesebb kajákra, ill h ne 9kor egyek főkaját, mert addig szötymög vele, azóta totál külön konyhán vagyok, főzök stb és eszem, amikor én jónak látom..

129. Krisz42 (válaszként erre: 128. - Globus)
2012. okt. 6. 07:09
Én Kanadában egyszer rákényszerűltem arra,h reggel reggeliztem,de nem túl sokat,viszont délben csak gyümölcsöt tudtam enni-alma,narancs,banân-amit megszórtam dióval.Este 6-kor tudtam csak főtt ételt enni és ha éhes maradtam,akkor ettem magokat és müzliszeletet.1 hónap alatt 4kg-t fogytam úgy,h közben nem edzettem.Akkor fogytam majdnem vissza a két szülésem után vissza a 20éves kori 54kg-ra.Kanadában egyébként is este esznek főtt ételt,mert akkor van együtt a család.Persze mikor kimentem,akkor a gyerekeimet is magyar szokások szerint étkeztettem,csak egészségesebb ennivalókkal.Ott nem volt drágább,ha nem csipszen,kólán él az ember és az egészséges élelmiszerek is ott voltak az áruházak polcain.Annyival volt csak drágább,h én nem költöttem cigire,kávéra és így uannyiba került.Amikor hazajöttem a két gyerekkel,a nagyobbik 7 éves volt.Itthon pár hónap alatt elhízott és most,16 évesen is van rajta felesleg,pedig heti 4xedz.Tehát nagyon nem mindegy,mit eszünk és mikor.Én eztcsak azért írom le,mert nem vitatkozni szeretnék,hanem segíteni.Mert sok idő és van akinek sok kidobott pénz is-megrendelt fogyókúrâk-,amíg megtalâlja,mi a jó neki.Persze mindenkinek más fog segíteni,de pl. én sok fényképet láttam 16-tól mindenféle korosztályban egy blogon és rajta volt a fényképük is.Valaki kidob az ablakon pénzt olyanért,ami nem használ és hisz a fizetett hirdetéseknek,de azokna,akik nem pênzêrt mutogatják magukat és eredeti a fényképük,már nem annyira. Ez nem paleoit táplálkozás,azért az ókorban már nem teljesen ott tartottak,ráadásul kérdéses,h az mennyire volt egészséges.Az átlagéletkor alacsonyabb volt és leher,h azért is,mert a sejtek nem jutottak hozzá mindenhez,h a test tovább vagy tökèletesebbre fejlődhessen.
128. globus (válaszként erre: 125. - Ivi79)
2012. okt. 5. 16:33

Nekem is van ismerősöm, aki állítólag egyszer eszik, este. Napközben "nem ér rá", lót-fut... :D

Sarokháznyi méretei vannak.

127. ivi79 (válaszként erre: 126. - Krisz42)
2012. okt. 5. 16:10

akkor kb ugyanazt eszi mint a paleosok..

próbáld ki, hátha beválik, de ha cukorproblémáid vannak, akkor nem ajánlom.

én megmaradok a délben főttkajánál, márcsak azért is mert este nem volna időm evéssel szötymögni, igazából 6ra már totál jól vagyok lakva

126. Krisz42 (válaszként erre: 125. - Ivi79)
2012. okt. 5. 15:46
Az azért nem mindegy mit eszel és nem ezt csinálják,mert megy a kávé ês a sok szemét ennivalò,amivel estig kibírják,vagyis telerakják a szervezetet mérgekkel,amit csak azsír raktároz el.Pedig még azt is leírja hogy lehet a makacs zsìrt eltüntetni.Hát én jobban hiszek egy idősebb ffinak,akinek tapasztalatai is vannak és még most is izmos,egészséges,mint az olyan embereknek,akik még 30évesek sincsenek,vagy fiatalokat mutogatnak,hogy így nézhetsz ki.Persze fiatalon volt rá energiâm,időm és nem rakódott rám hormonális vagy öregséggel járó makacs zsír.Akkor nem volt ilyen problemam.De most ki fogom próbâlni,h le tudom-e fogyni a szerző tanácsaival.Az ókorról elég sok mindent ki lehetett deríteni,ráadásul most sokkal jobban állunk,mivel olyan gyümölcsökhöz is hozzájuthatunk és nem csak egy bizonyos évszakban,amihez régen nem.Egyébként az òkoriak életére is kitér és arra is,h ez ma hogy működhet.Ja és ő is sok zöldsèget és gyümölcsöt javasol és gabona helyett magvakat.
125. ivi79 (válaszként erre: 124. - Krisz42)
2012. okt. 5. 12:59

én nem olvastam el a harcosok étrendjét, meg töriből sem voltam jó, szal nemtom régen hogy ettek(a könyv vajon valósakat ir?), csak az alapokat ismerem, de ha azt vesszük az emberek nagy%-a igy kajál, h napközben szinte semmi, este meg habzsidőzsi, és mégis hogy néznek ki..


én megmaradnék a ch egyenletes elosztásánál, nem piszkálva nagyon a vércukrom, és sok hús, gyümi, zöld

124. Krisz42 (válaszként erre: 123. - Ivi79)
2012. okt. 5. 12:43

Igazad van,de nem csak a sportolók voltak izmosak,a katonák is,de elég kemény edzéseik voltak.És itt jön a kêpbe az egészséges táplálkozás.De az milyen?Én elolvastam a Harcosok étrendjét és abban az van,h napközben csak nagyon keveset eszel,az sem mindegy mit és este viszont pukkadásig jóllakhatsz.Mert az ókorban is ilyen volt a harcosok étrendje,ráadásul le is írja a szerző egy orvos alaposságával,h miért működik és mindenkinek használ,aki ìgy él.Ráadásul hivatalos szervek is melléâlltak-tápl.tudomány. akármi tagjai(bocs,most nem jut eszembe pontosan a neve) -tehát orvosok is,de a nőknél ez nem ismert,úgy hogy általában közöny a reakciò.Csak hát ez is egy életforma,nem időszakos dolog,nekem pedig nehézséget okozna 3 gyerek mellett így étkezni.

A mozgás mindig az életem része volt,csak az utolsó 4 év esett ki és ugye a szülés után,40 évesen döbbentem rá,h màr nem úgy működik a szervezetem,mint régen és most igenis maradt rajtam felesleg és sem az időm,se a teherbírásom hanyatlása nem segített a fogyásban.Teljesen megváltozott az anyagcserém,a szervezetem működése,ezért pròbáltam minden fórumon szétnézni,mert ami egy 30 éves nőnek még jó,az nekem már nem.Most azt vârom,h meggyógyuljak,aztán elkezdek edzeni.Az evésre is próbálok odafigyelni,majd lassan azt is átalakítom.

123. ivi79 (válaszként erre: 122. - Krisz42)
2012. okt. 5. 09:01

múltkor találtam egy cikket pont arról ami8t irsz, a korokról és szépségideálokról.. h régen nem volt nehéz vékonynak lenni, mert baromi sokat kellett mozogni(dolgozni), kaja nem volt sok, viszont a gazdagok sokat ettek, és mindenér vmi szolgát ugráltattak, így a kövérség volt az ideál, a gazdagok kiváltsága..

ma meg az a kiváltság, ha meg tudod venni a jó kajákat, van idöd mozogni..

bár véleményem szerint ez kicsit sántit, mert akinek van rá igénye, az tudja úgy alakitani h tudjon jó kajákat venni(pl főzni), vagy beiktasson kis mozgást, manapság erre sok lehetőség van már a futástól az otthoni dvdkig.. na meg nézzük meg a sok kövér gyereket-fiatalt, ők nem feltétlen a csóróság miatt ilyenek, hanem a tudatlan beleszarok (lusta) szülő, és a saját lustaságuk/igénytelenségük.


én továbbra is az ókori görögökkel értek egyet, h a sportoló szobraik testalkata lenne ideális:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook