Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Így fogytam 12 kg-t fórum

Így fogytam 12 kg-t (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így fogytam 12 kg-t

1 2 3 4 5 6
92. Criscito (válaszként erre: 90. - Bekacomb)
2012. szept. 27. 22:44
Minden egyes szavadat adom.
91. ivi79 (válaszként erre: 90. - Bekacomb)
2012. szept. 27. 21:45

2-3kiló nem gond, az még belefér a van mit fogni kategóriába, de 10kilóhoz már igencsak nagy kéz kellene:)

nekem 54volt a súlyom fogigátló elötti időkben, azóta izmosodtam, öregedtem, 60ra lemegyek az bőven jó.

pasim szereti a kerekebb idomokat, nagy feneket, de látott már sportosabb formában és mind2en úgy gondoljuk h az előnyösebb volt..

2012. szept. 27. 21:33
Mindez nagyon szép és jó amit írtok, de azt se felejtsük el, hogy 2-3 kg pluszban annyira azért nem látszik meg, márpedig az akkor is jól jön, ha lebetegszik az ember. De itt tényleg csak 2-3 kilóra gondolok. Az is eszembe jut, mekkora bizniszt csinálnak manapság az egészséges életmódból. Én azt mondom, nem feltétlenül kell vagyonokat költeni fogyis termékekre, konditeremre. Lehet kevesebbet is enni, otthon mozogni, olcsón lehet kapni jobbnál jobb torna dvd-ket, stb. Vannak azért jó termékek is, amikre érdemes költeni. Csak -ahogy mindent- ezt is ésszel kell csinálni. Én sem csont és bőrre vagy vékonyra szeretnék lefogyni, "fénykoromban" 51 kg voltam, akkor is volt egy pirinyó pocakom a 160 cm magasságomhoz. Meg nagy didik és kerek popsi. :-) Most 53 kilóra szeretnék lefogyni, annál vékonyabb nem szeretnék lenni. Nem baj az, ha van mit fogni egy csajon, szerintem. Persze mindenki maga dönti el, mennyit akar fogyni. Az egészség a lényeg, és a jó közérzet. Arany középút. :-)
89. ivi79 (válaszként erre: 87. - Krisz42)
2012. szept. 27. 21:10

persze, erre ott a zsir%.. amíg nekem 35 a zsir%om 70kilósan, addig igenis zsíros vagyok(ezt látni is, nálam amúgy 1kg 1centi csipöben), és le akarom adni lassan 6éve, hiába átlagosan nézek ki.persze h átlagosan, mert mindenhol annyi a kövér h én gebének számítok lassan..

a legtöbb ex évfolyamtárs jópasi most lufifejü és pocakos. ha +10kilónál kapcsolnak, ha igényük van rá, akkor ma nem igy néznek ki.

tegnap egy 20körüli srác hasa szinte rálógott a fejemre a buszon, akkor egy lány alig bírta betuszkolni magát az ülésbe és még csomó hasonlón akadok ki napi szinten. mikor suliba jártam 30ból max 1kövér volt, most meg lehet nézni mennyi disznó gyerek van mindenfelé. közelemben 10éves srác pocakosodik, a másik 12 szintén pocakosodik.. miéééért? miért nem tünik fel a szülőknek, miért nem zavarják el focizni?


idős sportos emberkéket nagyon tisztelem, én is szeretném 70évesen lefutni a 20km-t terepen, mint ahogy páran teszik:)

kondit is lehet ésszel csinálni, jó fizikumot/erőt elérni, de ez egy látványsport, ellenben megtanít egy nagyon szigorú és tudatos étrendre. én pl innen indulva kezdtem el egészségesen táplálkozni, elötte kb csokit ettem sültkrumplival..

88. Anna
2012. szept. 27. 21:01
sziasztok!én is fogytam 18 kg-t,tornával.szép lassan a szülésem után.csak sajnos az arcbőrömön ez nagyon meglátszik.Borzasztó ráncos lett:(
87. Krisz42 (válaszként erre: 86. - Ivi79)
2012. szept. 27. 20:47
Egyébként igen is fontos,h ne legyen rajtunk felesleges zsír és nem csak az énképünk,miatt,hanem az egészségünk miatt.Én 60 évesen nem szeretnék gyógyszereket szedni és mindenemet fájlalni.Csak egy módot látok ennek elkerülésére,a sportot+egészségesebb étkezést.Láttam egy most 74 éves ffi képét egy könyvben,ahol 70 éves volt.A teste olyan volt,mint egy húszonéves élsportolóê.Utánanéztem,mert publikált pár könyvet,cikket.A sportot hobbi szinten csinálta,ill.része az életének.Egészséges és erősebb,fittebb,mint sok huszonéves kondis fiatal.Tehát nem csak a súly számít szerintem,hanem hogy izom-e,vagy zsír.
86. ivi79 (válaszként erre: 85. - Krisz42)
2012. szept. 27. 20:34
sok nő is meddö, szintén hormonoktól(fogamzásgátló átka), és pajzsmirigytől + inzulinrezisztenciától(rengeteg ilyet ismerek), és nem azért mert nincs rajta +10kiló zsír.. meg egyre inkább tolódik ki az életkor, normális h pasiknak meg csajoknak is romlanak a termékenységi mutatói
2012. szept. 27. 20:09
Titzi a termékenysèggel azért van gond,mert mára a férfiak 50%!-a meddő.Valószínűleg a sok női hormontól,ami már az ivòvízben is van,meg másban is-csak most hosszú lenne részletezni,miben miért-,de elég megnézni a mai fiatalokat,a metroszexuális a divat és azt mondják a lányok,h milyen cuki a fiù.Hát nekem ne cuki legyen,hanem ffias.Szóval lehetne vitatkozni melyik nem a hunyó,de a hormonokról nem tehet senki,ill. mindenki tehet.
2012. szept. 27. 19:42
Türelem, kitartás, elhatározás, fegyelem és lemegy az összes. Én ebben hiszek. Feladni nem szoktam semmit.
83. titzi (válaszként erre: 72. - Akinom-rock)
2012. szept. 27. 19:02

100%-ban igazad van!

kár,hogy Hozzád hasonló egészséges,józan gondolkodású emberből kevés van Mo-on


Mostanában egyre több fiatal természettudós (mcEwen)kezd foglalkozni azzal,hogy a női test korunkban diszfunkcionálissá alakult,nem véletlenül van komoly gond a termékenységgel


10-15 éve még csak a nők piszkálták(irigység) a nagyobb fenekű ,mellű társaikat,most már a férfiak is...nagyon fura...de szerencsére Európa számos országában nincs ez így

82. cassandra77 (válaszként erre: 77. - Fibi82)
2012. szept. 27. 18:11
Ja és elfelejtettem hohy én izmos voltam !
81. cassandra77 (válaszként erre: 77. - Fibi82)
2012. szept. 27. 18:10

Én meg 35 éves vagyok 160 cm és tavaly előtt mikor még nem szültem 62 kiló voltam és abszolút formás. 18 évesen 52 kiló voltam és gebe!!

Első képen szerintem sokkal csinosabb de befejeztem a témát. Ahogy ő érzi jól magát!

80. ivi79 (válaszként erre: 78. - Fibi82)
2012. szept. 27. 14:11
én mindig ásványvizzel példálózok- mert azt szoktam sürün cipelni-, h jelenleg több mint 1kartonnal cipelek nonstop, terheli a lábam, szivem stb. már 3kiló fogyást megéreztem, sokkal ruganyosabban mentem fel az utcánkban
79. liliom-70 (válaszként erre: 78. - Fibi82)
2012. szept. 27. 13:03
Igazad van Fibi, nagyon sok az a 12 kiló ha pluszban cipeled. Nekem is 3 hónap alatt sikerült 10 kilótól megszabadulni és nekem nagyon sokat jelent.
78. fibi82 (válaszként erre: 72. - Akinom-rock)
2012. szept. 27. 11:23
12 kilót fogyott a lány, bizony az jelentős túlsúly...emelj csak fel 12 kilós szatyrokat és cipeld magaddal.
77. fibi82 (válaszként erre: 60. - Cassandra77)
2012. szept. 27. 11:19

cassandra, lehet neked a 162cm/52 kiló tinilány méret, de szerintem meg ideális.

Mivel 30 éves vagyok (nem tini) és 166cm 54-55 kg és nem vagyok vékony :)


Tinikoromban voltam 162cm és 47 kg és karcsú voltam...


A cikkíró az első képen kissé duci, ez szemmel látható és jól tette, hogy lefogyott, a lényeg az h ő jól érezze magát a bőrében és kész.

76. Bekacomb (válaszként erre: 73. - Criscito)
2012. szept. 27. 10:27

Én értelek, csak annak a hozzászólásnak is volt előzménye ám. Olvass még visszább. :-D

Ez már kezd nagyon szőrszál hasogató lenni, én csak csodálkozom, mert nem szoktál te így reagálni, sőt. :-(

75. Bekacomb (válaszként erre: 72. - Akinom-rock)
2012. szept. 27. 10:25
Abszolút egyetértek, itt csak pár kilóról volt szó, ami még arányosan el is oszlott. Ettől függetlenül mindenki elismerte a cikkíró teljesítményét, gratulált, és kalapot emelt a teljesítménye előtt. Maximum nem bántó céllal megírta, hogy amúgy is csinos volt. Erre jön egy-két kakaskodó, akiknél ha jól sejtem csak fekete és fehér létezik, tehát csak kövér és vékony. Mellesleg akinek nem egyezik velük a véleménye, arra nem túl kedves megjegyzéseket tesznek. Miért? Miért nem lehet azt elfogadni, hogy másnak más tetszik? Miért kell vele rögtön bunkózni? Tök jó lenne, ha itt mind tiszteletben tartanánk egymást függetlenül attól, hogy a neten keresztül társalgunk egymással...
74. Criscito (válaszként erre: 72. - Akinom-rock)
2012. szept. 27. 10:23
1-2-5-8-10 kilós túlsúly is túlsúly.
73. Criscito (válaszként erre: 71. - Bekacomb)
2012. szept. 27. 10:22

" csak néha hülyét kapok, hogy sokan milyen testképzavarosak "


Akkor olvasd csak vissza azt a posztot, amire előzőleg reagáltam. Nem véletlenül válaszoltam én sem úgy ahogy.

72. Akinom-rock (válaszként erre: 70. - Criscito)
2012. szept. 27. 10:09

Ja, persze.

Ez már röhej gyerekek, egy tök átlag alakú nőre túlsúlyost mondani... A túlsúly nem itt kezdődik! Ez csak egy kis felesleg volt, a túlsúly nálam van a plusz 40 kilóval...

De nekem nyolc, csak undorodom ettől a világtól, hogy az első képen lévő nőt valaki túlsúlyosnak látja, vastag combúnak, satöbbi... Beteg ez a világ...

Múltkor egy hasonló lányt bántottak a villamoson, hogy mekkora kövér állat, és szétfolyik, micsoda undormány... Szégyen...

Engem lehetne ilyen szavakkal illetni, nem egy alig pár kilós felesleggel rendelkező nőt/lányt...

71. Bekacomb (válaszként erre: 70. - Criscito)
2012. szept. 27. 09:06
A véleményünket úgy is meg tudjuk osztani másokkal, hogy nem illetjük negatív jelzőkkel csak azért, mert más a véleménye, mint a miénk. Különben még minket is bunkónak nézhetnek...
70. Criscito (válaszként erre: 65. - Akinom-rock)
2012. szept. 27. 07:36
Kinek mi a normál. Szerintem most normális. Az első képen pedig kicsit túlsúlyos volt ( kb. + 8-10kg ). És szerintem azok a testképzavarosak akik ezt másképp látják, nem pedig én. :)
69. Zsanimanónorbi (válaszként erre: 38. - Pici Manócska)
2012. szept. 26. 23:10
szia üdv itt is, fészbúkos barátnő!Háziné!
2012. szept. 26. 23:07
meglett
2012. szept. 26. 23:06
én nem találom a képeket!
66. 731e5b9ffb (válaszként erre: 65. - Akinom-rock)
2012. szept. 26. 17:13
Minden szavaddal egyetértek!
65. Akinom-rock (válaszként erre: 55. - Fibi82)
2012. szept. 26. 15:36

Ezt könyörgöm ne.

Mindenkinek más a szép, és pont, ezen kár vitázni, kár belekötni, kár kiakadni...

És ezzel senki nem bántani akarta a cikk íróját, én is gratuláltam neki, de attól még az első képen jobban tetszik, számomra nőiesebb, szebb, van alakja. Nem nekünk kell megfelelnie persze, csak néha hülyét kapok, hogy sokan milyen testképzavarosak, és 5 kg felesleggel már zsírdisznónak képzelik magukat. (nem a cikk íróra vonatkozik, de lássuk be, a te írásod érdekes...)

Az meg egyenesen veszedelmes, hogy őt valaki vastag combúnak nevezze, és normál alkatúnak a második képen. A normál amiről lefogyott (utána jön a duci, kövér, satöbbi), most vékony.

64. ivi79
2012. szept. 26. 10:57

Aiky, tutin nézel ki!

én hasonló vagyok, csak ami neked felesleg a melleden volt, az nálam a comb-fenék részen lakik. szintén 10-12kiló minusz a cél 170centihez 70ről 60ra, tehát a régi súlyom.

szintén tragédiának élem meg az öltözködést, mert utálom ha itt-ott kibuggyan vmi, összeér a comb.

a módszeredet illetően van kifogásom, de lényeg h sikerült elérned amit szerettél volna, remélem sikerül is megtartani:)

63. Bekacomb (válaszként erre: 61. - 74e6802bff)
2012. szept. 26. 09:39
Szia, szerintem ne add fel, tutifix, hogy meg tudod csinálni!!! Ne arra gondolj, hogy mennyi a felesleged, hanem csak lazán, minden negatív gondolattól mentesen állj neki. Veszíteni valód nincs, max a felesleged. :-D Nem kell feltétlenül valamilyen módszerhez igazodnod, én sem eszem gyümölcsöt, mégis fogyok. Igaz, még csak 3 kg ment le, de nagyon lelkes vagyok. Úgy indultam neki, hogy a korábbi, dietetikus által összeállított diétámat fogom használni megint, de mégis szinte mindig mást eszem. Csak figyelek a mennyiségre, minőségre. Például szinte mindig zöldség köretet eszem. A lényíeg, hogy azt találd meg, ami neked jó, amit te meg tudsz csinálni. És ne lógasd az orrod! ;-) Olvass sikertörténeteket, nagyon nagy motivációt adnak, én pl. így álltam neki. Nagyon szurkolok neked, és biztos vagyok benne, hogy simán meg tudod csinálni. :-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook