Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Így fogytam 12 kg-t fórum

Így fogytam 12 kg-t (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így fogytam 12 kg-t

1 2 3 4 5 6
122. Krisz42 (válaszként erre: 120. - Titzi)
2012. okt. 5. 07:16
Hát én meg a pszichológiai álláspontokban nem hiszek mindig.Ma már bárki cikkezhet bármiről és minél több pénze van és minél többen függenek tőle esetleg karizmatikus,annál többen fognak helyeselni.Még annyit,h a fejlettebb állatoknâl is van biszexualitâs,pedig őket nem kötik társadalmi elvárások.Szerintem aki bi,az csak egyszerűen êlvezi a szexet mindkét nemmel.Főleg nőknêl van ilyen.Kérdezz meg egyszer egyet,mint hogy olyannak hiszel,aki csak ir róla.Szerintem a nőkkel nálunk semmi baj,sőt a sok női hormon miatt érnek előbb a lányok biológiailag.Néztem a fiam 8.- os ballagásán a lányokat,hát 18-nak símán elmentek volna.Na visszatérhetünk a fogyáshoz.Ez nagyrészt a jóléti társadalom betegsége is-már az elhìzás és sokakon már az sem segít,amit ingyen mond nekik az orvos.Sok ember van,aki akaratgyenge és az élelmiszereink sem igazán az éhség megszüntetéséről szólnak,hanem élvezeti cikkek is lettek.És nem az egészséges az olcsó.
121. ivi79 (válaszként erre: 119. - Titzi)
2012. okt. 4. 15:00

én nem hordom hozzájuk a pénzem, ugyanis nincsen olyanom:D ha már fizeti az állam a tbm, és van egy rakás idöm akkor kihasználom:) ráadásul bizni sem bizok bennük, de magamnak vértvenni, megvizsgálni és receptet felirni nem tudok.. bár van oylan cucc amihez illegálban hozzájutottam..

gyakori szex utoljára 16évvel ezelött volt, mikor még túltengtek a hormonjaim. mikor este 8kor már alig látok ki fejemből, ráadásul nem is hajt a dolog, szal ahogy párnát érzek a fejem alatt én már alszom:)

120. titzi (válaszként erre: 118. - Krisz42)
2012. okt. 4. 14:53

nézd,engem nem erdekel a F.M maganélete..én azt mondom,hogy a legmodernebb pszihologiai álláspont az,hogy bi nincs..és én ezt logikusnak látom,miután felnött életünket a szülöi minta es a társadalmi elvárások 99%-ban meghatározzák,akik pedig nem így gondolkodnak,ők kevesen vannak és a különböző "izmusok,lógiak" deviansnak titulaljak őket,de

akik meg akarnak felelni a TÁRSADALMI ELVÁRÁSOKNAK ÉS MELEGEK,NA belőlük lesz a kettős élet bi vagy metro néven

én ezt olvastam és elfogadtam,mert logikus

amugy ez a téma engem csak annyiban érdekel,hogy felfigyeltem arra,mint a világban nagyon sokfelé megfordult ember,hogy a fejlett vilagban jóval több férfi nőiesedett el ,mint a fejletlen vilagban,mar úgy kinezetre is a belső tulajdonságokról ,spermaszám minőségi és mennyiségi csökkenésről,apai érzés hiányáról nem is beszélve..

ha nem hiszed menj sokat olyan helyre,ahol nem tört be még annyira a civilaizacio es a pasik nem műkajat esznek,nem veszi oket körül annyi vegyület generaciok ota..nezd meg ilyen helyeken a feriak alkatilag ferfiasabbak a nők noiesebbek es nem a szerodtol meg gyurastol

témat lezartam,terjünk vissza a fogyi témára

119. titzi (válaszként erre: 117. - Ivi79)
2012. okt. 4. 14:39
háááát én ezt nem mondanam! ezek egyébiránt összefüggnek,a fogyás,jó hormonok,jó és gyakori szex,bármelyikkel meg lehet törni az ördögi hormonalis kört és kisebbiteni a bajt..én mar túl vagyok ezen az orvosokhoz szaladgálós,orvosokban bízó,nekik pénzt hordó korszakomon hála istennek!!!!aki egy kicsit átlátja,azért nekik nem az az erdekük,hogy te teljesen meggyógyulj,hanem,hogy hordd hozzájuk a pénzed...
118. Krisz42
2012. szept. 30. 22:56
Hétvége után visszatèrtem.Vannak bi ffiak,gondolom hallottál Freddie M.-ròl a Queen énekeséről.Kizárt,h ő elváràsbòl szexelt volna nőkkel.A fogiszedésből én is kimaradtam,mert sok rosszat hallottam róla.Szerencsére úgy alakult az életem is,h nem volt rá szükségem és a ffiak is tudnak alkalmazkodni.A második férjem képes elélvezni ûgy,h nem jön ki semmi.Pedig se ő,se én nem bírjuk sokáigszex nélkül.Az a baj,h bizonyos tudást nem adnek,tanítanak,legtöbbször az üzlet miatt.A fogik mekkora üzlet a gyógyszeriparnak;veszik,aztán jönnek a gyógyszerek a károk helyreállítására
117. ivi79 (válaszként erre: 116. - Titzi)
2012. szept. 30. 20:35

én azonnal ott is hagytam azt a dokit..most van egy másik rendi az nemakar fogit szedetni, csak épp uh-ja nincs..

majd ha jólesz a hormonszintem és lesz újra libidóm, akkor majd szexelek többet, jelenleg 8éve már h eltünt:D

az meg h fogyaszt baromság..inkább elmegyek futni:)

116. titzi (válaszként erre: 115. - Ivi79)
2012. szept. 30. 20:22

aaah hagyd a dokikat a felét sem tudjak a képletnek!!!!!

én amióta tojok a tanácsaikra kezdek teljesen rendbejönni!!!

hallgass az ösztöneidre!

súghatok? a rendszeres kiadós sex úgy beállítja a hormon egyensúlyt,hogy öröm lesz nézni!és fogyaszt is:D

na fel a fejjel!

115. ivi79 (válaszként erre: 113. - Titzi)
2012. szept. 30. 17:26

én és anyám+apám tök más tipus vagyunk, dédi meg 100fölött lenne ha élne, szal róla már csak idösebbkori képek vannak, és ugytom őmár 30as évei végén túlvolt klimaxon.nagyi meghalt fiatalon, nemtom hogynézett ki.

anyám gebe gyárilag. keskeny csipö, kis mell, szinte kiálló csipöcsontok, ha hizott picit az max has volt(most sem kövér,lábai vékonyak de a hasa óriási tuti, vmi cukorgond), apám szintén vékony volt, átlagban 64kiló(175cm).. énmeg ittvagyok széles csipőcsonttal, erős combokkal(és erre rakodott a zsir is) kis mellel.

mellem nem lett nagyobb, max picit feszesebb, ahogy az ösztro túltengés feszitette, fenekem meg simán csak meghizott+jósok naribőr, bár feszes formás, mint régen is volt, de ebben azért bennevan az edzés is.. végülis 20éves koromtól kb 18-20kilóval vagyok nehezebb, ebből 13 a pm miatt szaladt fel hirtelen 2-3hó alatt, de a többi mind a fogitól, esetleg izom az edzéstől, de ezt kimértük kütyüvel, teljesen átlagos a tömege.

hogy miket okoz még? nézd meg az ösztrogéndominancia tüneteit...

zoldhaz.info/progeszteron-%C3%B6sztrog%C3%A9n-dominanciadominancia

nagy sejtésem h a pm elromlásában is alaposan gyanúsitható többünknél. végülis nem bántam meg, mert inkább ez mint egy kaparás..

ehhez képest nödoki le akart beszélni róla h abbahagyjam, majd ha kell gyerek(na ja más hormonokkal csinál nekem petét..)

mindenki más, van aki simán helyrejön, van akinek több idö kell, van aki sose

114. titzi (válaszként erre: 110. - Ivi79)
2012. szept. 30. 01:02

namost a legmodernebb pszihologiai álláspont az,hogy a bisex nem létezik,csak olyan homo,aki a társadalmi stigmatizálás és konzervatív nevelés miatt nőkkel..

én nem tudom,de valamit kéne csinálni a a környezetünkben található ösztrogénekkel,mert így haladunk minden fiu lány lesz:D

113. titzi (válaszként erre: 111. - Ivi79)
2012. szept. 30. 00:54

olyan érdekeseket írsz

én még soha nem szedtem fogit,de érdekelne,hogy a hízáson kívül milyen testi változást ad?

elvilag nagyobb fenék és mell az eredmény,neked ez bejött a fogitól?????anyuddal összevetve pl vagy nagyival(fiatalkori képek)

én anno beszéltem egy gyógyszerész csajjal,elmondása szerint 10 évig szedte,aztán 1 év alatt rendbejött a szervezete

véleménye az volt,hogy nem szükséges elhagyni csak szüneteket kell beiktatni

112. titzi (válaszként erre: 111. - Ivi79)
2012. szept. 30. 00:50
na de progeszteron meg van a természetben vad yam gyökérnek hívják
111. ivi79 (válaszként erre: 109. - Titzi)
2012. szept. 29. 08:29

van akinek elsorvad, nekem úgy néz ki semmi baja, a mostani hormonsorom nem lett már rossz, igaz az ösztro+progi alacsonyka még. leálltam minden gyógyteával, barátcserjével, hagyom a szervezetem újraindulni magától.

gyárilag nem sorvad, van benne x mennyiségü pete( ma eztmár mérni tudják), ha az elfogy, akkor klimax

stressz érdekes dolog, az a mellékvesét csinálja ki, és azon keresztül az egész hormonrendszert(pm, inzurezi, nemihormonok), majd a szervezetet egészét.

stresszcsökkentés manapság nem könnyű(pénztelenség), sokaknak már mostanra ki van merülve a mv-je(és ezt nem ismerik el betegségnek a dokik), vannak technikák, tápkiegek amivel meg lehet támogatni, de sok esetben az már kevés, szteroidkúra kellene..

nekem pl lett egy autoimmun pmalulmüködésem(sorvad a pm), szal ittmár egy nagy borulás van..

vmér anyám és dédim is korán klimaxolt, de pm gond is anyai ágon öröklődik, sose fogom megtudni már h ök miért..


zsirban igen sok az ösztrogén, ezért ha vki hirtelen fogy, akkor ez gyorsan felszabadul, nem mindenesetben jó, illetve a magas ösztro segiti a zsirraktározást, bááár sok helyen meg azt olvasom h magas ösztronál könnyebb fogyni.. ezt sosem fogom megérteni. nekem nariböröm picit csökkent ahogy letettem fogit


menopauzások nagy kérdés mostanság, mit kell kezdeni velük.. annyiban jó ösztrot adni nekik, h a hiánya okozta tünetek enyhébbek legyenek(ránc, hiszti), de itt viszont megborul ismét a dolog, mert progeszteron is kéne, anélkül öszrogéndominancia lesz, az is okoz csomó fos tünetet..


dianet nekérdezd, mostanában hallottam sok babáér küzdő csajtól, h orvosaik mondták h az egy lórugás.

nekem az volt az első fogim 20évesen, mert volt pár pattanásom(naés melyik fiatalnak nincs), folyton kapargattam, nyomkodtam, nem épp szakszerüen kezeltem.. mindegy 54kg voltam akkoriban és elkezdtem hizni, akkor lecsökkentettem kaját de tovább hiztam.. ok h csak párkiló, de elötte semmitöl sem, szal feltünt.. mondtam dokinak h ez nemjo adjon triregolt, me barinőm is azt szedi neki tökjo.. na azt szedtem utána 10évig(nagyjából tartottam is magam, évi 1kiló csúszott csak fel), majd 2év yadine..

szóval azt érzed, h mennyire nem szakszerüen adták akkoriban a fogit? nulla hormonvizsgálat+vérkép. sajnos manapság is sok doki ezt nyomja, meg erölteti h szedd, jó az neked..

110. ivi79 (válaszként erre: 108. - Titzi)
2012. szept. 29. 07:53
de ez biszex.. régen ios sokan voltak ám(lásd müvészek), csak akkor nagyon lenézték ezért inkább letagadták, vagy kényszerből éltek nővel, de most itt ez a hude nagy szabadság és fel merik vállalni. nekem is vannak meleg ismeröseim(velem egykorosztály v idősebb), de ök mind a saját nemüket szeretik, nök fúj, de 1van közülük, aki egy csalódás után váltott pasikra..
109. titzi (válaszként erre: 106. - Ivi79)
2012. szept. 29. 06:48

ez szörnyű!elsooorvad???akkor a te meglátásod szerint a menopauzában is csak ront a helyzeten a fog.gátló?

a petefészek a korral sorvad amúgy is nem?

36 évesen még neeeem lehetsz klimaxos,majd 56 évesen

sokszor a stressz produkál érdekes dolgokat a hormonrendszerünkben,lehet,hogy az is elég lenne,ha csak csökkentenéd a stresszt és helyre billenne a rendszer


olvastam egy német orvos tollából,hogy a természet a menopauzáns korú nőket azért hízlalja fel,mert a zsír ösztrogénforrás is,a hasi zsírszövetük,mint második petefészek működik


diane35 és meddőség?de hogyan?

108. titzi (válaszként erre: 107. - Ivi79)
2012. szept. 29. 06:29

jaj neeem,a melegségnek sok árnyalata van és a legtöbb meleg igényli a nőkkel is a szexet,sőt tetszik is neki a női test,sok meleget ismerek,akiknek gyerekei vannak vagy barátnőjük...sőt,a melegek váltogatjak leggyakrabban a baratnőket..


egyik meleg ismerősöm,elvált apuka,sokáig nem tudtam,hogy meleg,nem érdekel mások nemi élete...ccsak meglepett nagy naivságomban,hogy ez az ismerősöm,aki,ha beszélgetés közben elment mellettünk egy csinos,fiatal nő,tuti utánafordult,fiatal barátnői voltak mindig stb.egyszer nagyon összetörve kisírt szemekkel elmondta nekem a bánatát,hogy meghalt az élettársa,akkor mondta el,hogy egy alkoholista férfit szeretettt ,együtt is éltek,EGYIKÜNK SEM TUDTA! és most úgy érzi felvágja az ereit..megjegyzem ez a pasi soha nem érzett ilyesmire késztetést,ha az aktuális cssajával szétváltak útjaik vagy elváltak a feleségével...

107. ivi79 (válaszként erre: 103. - Titzi)
2012. szept. 28. 14:03

attól h vékony formás vki, miért fiús? ezt nem kéne összekeverni sztem.

meleg pasiknak a pasik tetszenek, a csajok semmiképp. a kis nyomi metro pasiknak legtöbbször hájas csaja van. ehhez elég végignézni a moszkvatéren, mikor rajokban mennek a középsulikba(szigorúan cigi+energiaital a kezükben)

106. ivi79 (válaszként erre: 105. - Titzi)
2012. szept. 28. 14:00

mert addig nem dolgozik a petefészek, nincs peteérés, van akinek el is sorvad..azonkivük még az extra hormon csomó más problémát jelent. olyan mint a dominó, ha 1darabot meglöknek(itt ösztro), akkor borul az egész. én 14évig szedtem, lassan 2éve szarakszom azzal h újra normál ciklusom legyen.bár nekem ebbe kicsit bekavar a pajzsmirigyem is, annak ellenére h jó az értékem már. volt egy olyan hormonsorom, h ugynézett ki, korai menopauzám van, ha ez bebizonyosodik, akkor énis szedtem volna ösztrot, nem azért h gyereket akarnék(mert nemakarok), csak mert egy csomó nyűge van a klimaxosoknak, és szintén 36évesen ez baromira nem hiányzik..


és akkor még nem beszéltem azokról a hormonokról amit sokaknak adtak mint fogigátló(diane35), mert h pattanásos, aztán mostanában hallani róla h azzal nagyon sokakat sikerült meddővé tenni.

105. titzi (válaszként erre: 86. - Ivi79)
2012. szept. 28. 13:27

a fogamzásgátlótól miért lesznek a nők meddők szerinted?

nekem egy idősebb volt kolléganőm(36) ösztogént szed,hogy teherbe eshessen


azért csak nem a teljes lakosság kerül be a spektrumba,amikor a fogamzási adatokat számoljak

utána fogok nézni ,hogy számolnak,de elméletileg korcsoportonként és retrospektív összevetésben tudom elképzelni az elemzői munkat,ami erre az 52% _os termékenységi visszaeseshez vezetett

104. titzi (válaszként erre: 94. - Krisz42)
2012. szept. 28. 13:23
38 után történik valami? akkor veszti el a nő a szépségét?
103. titzi (válaszként erre: 85. - Krisz42)
2012. szept. 28. 13:20

Krisz 42 igen erről olvasni!igazad is lehet,a minap hallottam egy amerikai orvost nyilatkozni,hogy egy generációval ezelőtthöz képest 52%-al csökkent a férfiak termékenysége!


én azt olvastam össze,hogy a fogamzásgátlót szedett nők fiai fogékonyabbak lehetnek a környezetünkben lévő xenoösztogénekre(műanyagok) és ezért nőiesedtek el a férfiak!


100%-ba egyetértek Veled a metroszexuális férfi,gyakorlatilag ennek a nagy ösztrogénterhelésnek a következménye ,tehát melegek lettek a pasik(különböző mértékben a skála a metrotol a 100-ban homoig terjed) és itt az összefüggés velünk diétázókkal,mert


a meleg pasinak,pedig a fiús lányok tetszenek,ezért kell sok szerencsétlen nőnek 13 éves kisfiúra emlékeztető alkati arányokkal rendelkeznie!!!

102. ivi79 (válaszként erre: 101. - Krisz42)
2012. szept. 28. 11:52
sokat kell mellé kardiózni és akkor lemegy az izom fölötti zsír,hacsak nincs vmi más gond ami miatt nem tudsz fogyni.
101. Krisz42 (válaszként erre: 99. - Ivi79)
2012. szept. 28. 11:21
ivi79 nekem is ez volt régebben a problémám a gyerekekkel,de a nagyok most lejárnak kondizni a párommal,és a fiam ket lebel-ezik is,ismerősnél.A lányom kistermetű és vékony,ő a kis kedvenc,a,nagy,kigyúrt pasik vele barátkoznak,poénkodnak.Már a társaság miatt is szeret járni,de tornaorákon ő a legjobb az egész évfolyamon,nagyon büszke rá.Én viszont itthon edzek,mert a kondi nem volt jó zsírégetésre.
100. ivi79
2012. szept. 28. 11:16
csak nem az insanity? az egy gyilkos, pasim is aszonta rá h csinálja akinek 6anyja van:D kicsit oylan mint a crossfit, kimondottan mazohistáknak való. kardiónak elég a kocogás v gyors séta..
99. ivi79 (válaszként erre: 94. - Krisz42)
2012. szept. 28. 10:38

az tökjó, ha gyerekeket sikerül sportosra nevelni, sajnos ez ritka manapság. pénz is, meg cipelni őket edzésre, mert messze van, nem mindig lehet összehozni.. sajna kiskoromban és is hasonlók miatt nem sportoltam(pedig nagyon szerettem volna tájfutó lenni v úszni járni), de végül 14évesen, mikor már elengedtek kószálni a városban, elkezdtem kocogni. utána mongyuk váltottam csavargásra, de hát az is mozgás:)aztán most(mig nincs pénz kondira) újra futás.

szülésnél nem mindenki hizik meg, de ha mégis jön fel és nem sikerül leadni sehogyse, akkor meg kell nézni nincs-e vmi hormoncucc a háttérben. sokaknál szülés hoz elö pajzsmirigy(nekem ez van szülés nélkül), vagy más problémát, sokaknál bejön az inzulinrezisztencia.. sajnos a legtöbb iylen dolgot az sztkban nem ismerik fel, nem ismerik mint betegséget, pedig ha szakszerüen kezelnék, akkor sokan nem igy néznének ki.. a felismerése igényel egy kis önismeretet(téynleg jól táplálkozom, vannak-e megmagyarázhatatlan tüneteim), utánajárást, befektetést, de ha kiderül a probléma, akkor megéri:)

98. fibi82 (válaszként erre: 81. - Cassandra77)
2012. szept. 28. 10:34

Na látod cassandra, de te IZMOS vagy! A cikkíró nem az izomtól volt 64 kiló, hanem a zsírpárnáktól.


Általában a nők nagy része nem túl izmos, én egy képlet igaz rájuk: testmagasság (cm)-110=ideális testsúly. Persze kisebb része olyan mint te, izmos, ebből kifolyólag neki a 110-es verzió már gebe lenne.


Ez van a férfiaknál is: testmagasság-100 náluk az ideál, mert ők izmosabbak is, ez sokat nyom.

97. fibi82 (válaszként erre: 79. - Liliom-70)
2012. szept. 28. 10:28

Szia Lili :)

Bizony sok. Én ha 3 kilót híztam már nehezebb voltam, ha siettem hamarabb kifáradtam...nagyon megterheli a szervezetet, persze ha valaki sokáig cipeli a súlyt, már megszokja.

96. Bekacomb (válaszként erre: 94. - Krisz42)
2012. szept. 28. 08:31

Na ebben nagyon igazad van. Nekem ugyan nem három, csak egy babám van, ő most 6 hónapos, de iszonyatosan igényel engem. Sokszor akkor szobabicajozom, mikor ő már elaludt. Persze van olyan is, hogy már nagyon fáradt vagyok és kimarad. Viszont nem lehetzetlen!

Azért az is jó lenne, ha mindenki megtanulná feltételek nélkül elfogadni és szeretni önmagát, és nem írna olyanokat magáról, hogy zsírdisznó. Nem öntömjénezésre gondolok, csak egy egészséges lelkiállapotra, mert ez is hozzátartozik az egészséghez. Én is mondhatnám magamra hogy kamion, de nem teszem. Mert tudom, hogy a lelkem mélyén én attól még ugyanaz vagyok mint vékonyan, és csak rajtam múlik, hogy újra jó formában legyek. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem rugdosnám szívesen seggbe magam, amiért elhagytam magam. :-)

95. helena66 (válaszként erre: 94. - Krisz42)
2012. szept. 28. 08:23

a harmadik gyerek után nekem se volt gond a kinézet, de 13 éve,mikor megszületett csak egyre dagadtabb vagyok. a talaj is kicsúszott a lábam alól. Sokszor kezdtem kardióba 3-4 hét után kimerültem, sok lett, gyenge és kedvetlen lettem, ez volt talán,amin át kellett volna lendülnöm. most 46 éves vagyok, az utolsó utáni pillanatban vagyok, hogy tehessek valamit az egészségemért és a lelkemért. Már utálom a hájlepleimet és azt,hogy nem tudok olyan cuccot venni magamnak,amit igazából szeretnék, mert nem jön fel.

Te hogy csinálod?

A cikk írója nagyon ügyes, 12 kiló leadásához sok erő kell és konokság. Az első képen a "teltkarcsú" jelző jut eszembe a másodikon a "magas-vékony". Nekem az utóbbi jön be. Kívánom,hogy meg tudd tartani az elért álmodat!

94. Krisz42 (válaszként erre: 89. - Ivi79)
2012. szept. 28. 06:25

ivi79 teljesen igazad van,a mai fiatalok nem akarnak sportolni,mert amiért küzdeni kell,az már nem is jó.Megszokták,h pénzért mindent lehet kapni,de még fiatalok és nem fogják fel,h egészséget nem,csak ha már gond lesz.

Igen,a testêpìtés látványsport,de tény,h az egészségesebb étkezést nagyon nyomjâk.A gyerekeimet nekem is sikerült rávennem,h sportoljanak,én ebben nőttem fel.Terhesség után nem mindenki hízik el,én 2 gyerek után 38 éves koromig karcsú,csinos nő voltam,mindenki fiatalabbnak nézett a koromnál és 20 éves srâcok szólítottak le-közben a fiam szülőiére igyekeztem éppen.Ráadásul nem kellett semmi extrát tennem a kinézetemért,mert fiatalon rengeteget sportoltom,abból profittâltam.De jött a 3.gyerek és azóta-most 4éves-képtelen vok visszafogyni.Ez már,hormon,kor,de most sem adom fel,mivel kondi,kemény bringâzás a combomnak nem használt-a zsír alá fejlődtek az izmok-egy nagyon brutális kardióba fogok.És igenis nem kell költeni a sportolásra,csak én is sokat k 6utattam,mìg minden összeâllt,h mit tegyek.Ha én 3 gyerek mellett meg tudom tenni-ráadásul a kicsi mindig az én "seggemben"van és foglalkozom a srácokkal tanulás,lelki gondok,stb.-akkor màs is képes lehet rá.

2012. szept. 28. 00:56
Szerintem nem volt kövér előtte sem és jól nézett ki. Ha valakinek gyereke lesz akkor a vékonyabbak többet híznak, a dundibbak kevesebbet a terhesség alatt, szóval kb. ugyanott kötnek ki akármelyik csoportot nézzük. De ha ő így érzi jobban magát, akkor lényegtelen, hogy mi mit gondolunk róla. Én 3 éve 9 kg-mal több voltam, azóta fokozatosan fogytam, de nem szándékosan, nem terveztem. Érdekes, hogy mostanság jöttek elő izületi problémák, pedig akkor sem voltam túlsúlyos, inkább átlagos. Most talán már túl vékony vagyok. De az izületeim miatt nem akarnék hízni, meg így arányos vagyok, előtte meg 2 vaskos comb volt, fölül meg kb. semmi zsír, legalábbis nem látszódott. :S Ha a nagy fenék meg comb jelentené nekem a nőiességet, akkor inkább nem akarok nőies lenni, csak szép. =) Szerintem a homokóra alkat az szép, meg aki arányosan mindenhova hízik (nem alma, hogy csak mellre és hasra hízik 2 piszkafa lábon és nem körte, hogy csak combra popsira megy fölül meg szinte vékony). De ez csak az én véleményem. Mindenki hozza ki magából amit lehet, és akkor valakinek úgyis tetszeni fog, mert az ízlések nagyon különbözőek.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook