Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Igaz, hogy pikkelysömör gyógymódja a méregtelenítés? fórum

Igaz, hogy pikkelysömör gyógymódja a méregtelenítés? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 29. 20:59
2015. júl. 28. 11:36
Én ajánlani tudom a méregtelenítést.Én most egy 4 hónapos kurába kezdtem,és egyenlöre jok az eredmények.javult az állapotom.
2014. jún. 17. 11:51

Próbálkozni kell, ahány ember annyiféle pikkely és annyiféle kiváltó ok.

Maga a beteg jöhet rá leghamarább hol kell változtatni és mi lehet a jó gyógymód, persze a segítség főleg az elején sok kell. Ez az orvosi és a betegtársi tapasztalat!

9. ripi52 (válaszként erre: 1. - Maramama)
2011. jan. 14. 22:54

Nem igaz. Sajnos gyógyíthatatlan betegségről van szó, csak tünetmentes kezelés érhető el, ami viszont egyedi.

Előfordulhat, hogy a méregtelenítés elősegíti a tünetmentességet. Eddigi tapasztalatok szerint a zsíros ételeket mellőzni kell és stresszmentes élet javasolt.

Igen jó hatással van a napfény rá, valamint a PUVA-kezelés. Holttengeri sós fürdő + UVB fényterápiával is igen jó hatást lehet elérni, de sajnos csak tünetmentes állapot érhető el, ami viszont legjobb esetben 1-2 éves is lehet.

Makacs betegség esetén gyógyszerrel is szokták kezelni, de mivel ez igen drasztikus, így fokozott laborvizsgálat szükséges.

2010. márc. 23. 23:04

Most hallottam a kelkáposzta levelének jó hatásáról a pikkelysömörre, próbálta már valaki?

itt a linkje:


[link]

2010. márc. 7. 15:35

A kedvenc szomszédom is pikkelysömörös és szerettem volna segíteni rajta. A kínaiak ősidők óta azt vallják, hogy a betegség okát kell megszüntetni, nem csak a tünetet kezelni. Szerintük a szervezet tisztításával (méregtelenítésével) kell kezdeni a gyógyítást, majd az adott állapotnak megfelelő pótlási (feltöltési) program következik, amikor a megtisztult szervezetet a számára hiányzó anyagokkal feltöltik. Az utolsó fázisban a test energia áramlásának harmonizálása történik, ezzel a Csi áramlás blokkjai szüntethetők meg. Nemrég vagyok kapcsolatban a Tiens-sel, ők a többezer éves kínai tradíciókat használják fel amellett, hogy világszínvonalú termékeket gyártanak… Ez a bevezetés csak azért, hogy érthető legyen miről beszélek... A szomszédom nagyon szenved a sömörtől, ennyire még soha nem jött ki rajta. Ezek után a Tiens-nél utána jártam milyen kezelést lehetne alkalmazni. Nekik konkrét kidolgozott kúrájuk van mindenféle betegségre, minden kezelés az említett 3 fázisból tevődik össze. A kezelés leírást és a termékeket megtalálod, ha rákeresel a tiensbox-ra.

A szomszédomnak ajánlottam egy jóval kisebb költségű, de nagyon leegyszerűsített programot, szemezgetve az alap programból. A tisztításon már túl van, egy hete kezdte a feltöltést és érzékeli a javulást. :) Ezért merem ajánlani... A tisztításhoz a Tiens teakeveréket használta, amely főleg a májat méregteleníti. Feltöltéshez cinket és kálciumot. A sömörösöknek nagy mennyiségben van szüksége ezekre az anyagokra. Az utolsó fázisnál még nem tartunk… Vagy a Szépség kapszulát, vagy a 3M kapszulát fogom javasolni, amik mind az alacsonyabb költségű kategóriába tartoznak...

Kellemes napot kívánok és mielőbbi javulást!!! Üdv. Adél

2010. febr. 4. 18:21
Nem. A sós tengeri levegő enyhíti, de nem szünteti meg a tüneteket. Egy kis tengeri sós fürdő néha nem árt.
2009. máj. 28. 13:00
nem
2009. máj. 28. 07:07
Sajnos nem szünteti meg ezt a makacs betegséget, azonban sokan a tünetek jelentős javulásáról számolnak be. A heti 1-2 napos böjt növeli a falósejtek (phagocyta)aktivitását, ami a gyulladásos folyamatokat gátolja. Mások az állati fehérje mentes diétától, napozástól, (keskenysávú UVB-sugár kezelés), oliva olajtól, balneoterápiától stb. várják a mellékhatások enyhülését. A stresszmentes életmód is segíthet. A próbálkozás nem árt.
2009. máj. 28. 06:38
nem igaz sajnos. Jó lenne, ha ilyen egyszerű lenne!
2009. máj. 28. 05:54
nem
2009. máj. 28. 05:52
Igaz, hogy pikkelysömör gyógymódja a méregtelenítés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook