Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz barátok, barátnők fórum

Igaz barátok, barátnők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2006. dec. 7. 13:29

Nekem van.

1-2-3 talán még négy is. :)))

De jó hogy mondjátok a barátokat telefonálnom kell egy párat! :))))

13. kisgé (válaszként erre: 11. - Gyöngyi)
2006. dec. 7. 12:35
Hát igen, ez marha nehéz. Szerintem itt mindig kiderül, ki az igaz barát!
12. cskata (válaszként erre: 11. - Gyöngyi)
2006. dec. 7. 09:00

biztosan nehéz volt a barátoknak/barátaitoknak is... bár valóban nem kell(ene) a másik felet "cserbenhagyni", ha tényleg őszinte barátságról van szó - hiszen a válás mindkét fél számára rossz: annak is aki kezdeményezi és annak is akitől elválnak..

én is voltam már hasonló helyzetben: egy barátnőm vált a férjétől (meglehetősen csúnya viták, veszekedések közepette) - és én mindkettőt nagyon szerettem/szeretem... mindkettő nekem panaszkodott a másikra, mindkettő nekem szidta a másikat..:(

nagyon nehéz ilyen helyzetben pártatlannak maradni!

az én szívem a barátnőm felé húzott, hiszen őt ismertem régebben, jó párszor kiállt már mellettem az évek során ill. "mi nők tartsunk össze" elvek miatt.. szerencsére ennek már 1,5 éve - és sikerült mindkettejük barátságát megőríznem, de azért voltak izzasztó pillanatok is..:(

2006. dec. 6. 16:05
Az enyémeket a válásom.Úgy érezték vagy az egyik-vagy a másik pártjára kell állniuk. Pedig nem várta el tőlük senki!
10. zena01
2006. dec. 6. 08:38
Az én barátaimat, akikről azt hittem, hogy igaziak, az idő, a távolság és a családalapítás távolította el tőlem.
9. cskata (válaszként erre: 8. - F772199837)
2006. dec. 5. 22:31

igen, én is örülök neki(k)!:))

csak az a baj, hogy zömében más városokban, messze tőlem laknak..:( de még így is naprakészek vagyunk egymásból/egymásról..és ez már önmagában is jó érzés..:))

asszem kicsit szentimentálisra vettem most a figurát..;)

8. f772199837 (válaszként erre: 4. - Cskata)
2006. dec. 5. 20:48

Ez az idézet engem is megfogott, nagyon egyszerű és nagyon igaz dolgok vannak benne.

Igazán szerencsés vagy Te is, hogy vannak ilyen barátaid. :))

7. f772199837 (válaszként erre: 3. - Shakti)
2006. dec. 5. 20:46
Ez igazán nagy dolog... örülj neki, mert szerintem ritka kincs egy igaz barát :)
6. Droma (válaszként erre: 1. - F772199837)
2006. dec. 5. 10:49
Jajj,ezt most nagyon jól esett elolvasni.Mert sokszor úgy érzem,hogy nincsenek igazi barátok,de most rájöttem,hogy igenis vannak,és szerencsés vagyok:)
5. kisgé (válaszként erre: 2. - F772199837)
2006. dec. 5. 09:13

Nekem egy igazi gyerekkori barátom volt, miost is megvan. Van, hogy évekre nem találkozunk, vagy csak ritkán beszélünk, de most, hogy megint kezd boldog lenni, sülve főve együtt vagyunk.

Tök jó!:)

2006. dec. 5. 08:46

az én gyerekkori barátaim zöme is "elveszett" - de szerencsére van 1-2 akivel tartom még a mai napig is a kapcsolatot annak ellenére hogy több tíz vagy több száz km-re lakunk ma már egymástól.. velük bármikor és bármennyi idő kihagyással találkozunk, mindig ugyanúgy beszélgetünk, mint annakidején: felszabadultan és poénkodva..:) semmi kínos témakeresgélés!:))


de mára már tudom, hogy a valóban "igazinak" nevezhető barátaim, barátnőim nem a gyerekkoriak, hanem a főiskolán vagy azután megismertek közül kerültek ki..


nagyon jó volt olvasni Bercsi fórumindító idézetét, mert az igaz barát meghatározások zöme kapásból ráillett vagy 4-5 barátomra, barátnőmre!!:))))

2006. dec. 4. 21:58

Szia Bercsi!


Nekem van egy barátom, akit még soha nem láttam, hangját nem hallottam és mégis...

Tudom, ha eljönne, korábban érkezne és a "romantikus" töréneteimből sem lenne pletyka. Az életemet is rá merném bízni.


Üdv Shakti

2006. dec. 4. 21:47

Ma annyi barát-os idézetet találtam, és elgondolkodtam:

hová lettek a gyerekkori barátaim? Igazi barátok voltak... de ma már annyira különbözik az életünk, hogy szinte nincs közös témánk, ha ritkán összefutunk az utcán.

2006. dec. 4. 21:43

Egy egyszerű barát soha nem látott még sírni.

Egy igazi barát vállai nedvesek a könnyeidtől.


Egy egyszerű barát nem tudja a szüleid keresztnevét.

Egy igazi barát tudja a telefonszámukat is.


Egy egyszerű barát egy üveg bort hoz a bulidra.

Egy igazi barát korábban jön, hogy segítsen az előkészületekben.


Egy egyszerű barát utálja, ha olyankor hívod, mikor már lefeküdt.

Egy igazi barát megkérdezi, hogy miért vártál olyan sokáig, hogy felhívd.


Egy egyszerű barát azért keres, hogy megossza veled a problémáit.

Egy igazi barát azért keres, hogy segítsen a problémáidban.


Egy egyszerű barát fantáziál a romantikus történeteidről.

Egy igazi barát akár meg is zsarolhatna.


Egy egyszerű barát, mikor meglátogat, vendégként viselkedik.

Egy igazi barát kinyitja a hűtődet, és kiszolgálja magát.


Egy egyszerű barát azt gondolja, hogy ha veszekedtek, vége a barátságotoknak.

Egy igazi barát tudja, hogy a barátság nem igazi addig, amíg nem veszekedtetek.


Egy egyszerű barát elvárja, hogy mindig elérhető legyél számára.

Egy igazi barát mindig elérhető akar lenni számodra.


Egy egyszerű barát elolvassa, majd eldobja ezt a levelet.

Egy igazi barát addig fogja küldözgetni, míg biztos nem lesz abban, hogy megkaptad.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook