Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz barátok, barátnők fórum

Igaz barátok, barátnők (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. márc. 24. 22:48

Mindig volt barátnőm, vagy haverom, akire számíthattam.


Mostanában nagyon sokat költöztem, most több mint 2oo km választ el a régi barátoktól. Ha valakinek hiányoznék, meg sem tud találni, mert minden adatom megváltozott.


Az új és újabb helyeken pedig lassan barátkozok. Vannak jó ismerőseim, de a barátság az más.

A barát az, akire nemcsak nekem van szükségem, hanem neki is rám. Ha nincs ilyen, akkor nem keresek. Majd valaki rámtalál. Ha nem, akkor olyanra nincs szükségem, aki csak nekem fontos.

253. Liza28 (válaszként erre: 252. - 97dd601c1a)
2007. márc. 24. 14:47

Nagyon Boldog vagyok mert apa hétfőn nem dolgozik és megyünk a körzeti dokihoz a jogsija miatt,papírt kérni.És már pénteken megy is az első részlettel az első tanfolyamra:))))

Annyira örülök.

BIZTOS VAGYOK BENNE HOGY MEG FOG LEPNI VALAMIVEL,Ő NEM BÍRNÁ KI HOGY NE RUKKOLJON ELŐ VALAMI KEDVES MEGLEPETÉSSEL.ILYEN SZEMPONTBÓL IS NAGYON FIGYELMES:NÉVNAP,SZÜLINAP,NŐNAP,ÜNNEPEK SOSE HAGYNÁ KI HOGY MEGLEPJEN MÉG HA CSAK APRÓSÁGGAL IS.

Például szinte minden nap úgy jön haza hogy nekem 5db.kis piros csomagolású marcipán szivet.Tudja hogy édes szájú vagyok.Van hogy csak úgy beállít egy szál virággal.Nagyon szeretem.13év után is nagyon oda figyel rám,bár ez kölcsönös mert igyekszem én is viszonozni a rengeteg szeretetet és törődést amit tőlle kapok:))

Mindenkinek ilyen férjet kívánok.

puszikállak.

ja és majd megírom neked hogy 28-án kapok e a barátnőmtől akár csak valami kis kedves képeslapot és persze azt is hogy valóban meglepett e a férjecském.de addig még úgyis írok neked.pusza Liza

252. 97dd601c1a (válaszként erre: 251. - Liza28)
2007. márc. 24. 08:29

Én is szeretem ha önzetlenül adhatok. De egy képeslapot azért simán dobhatna neked.

Nem, sajnos nem vagyok drága, csak szeretnék mindenkinek segiteni, persze aki hagyja. Én csak tanácsokat tudok adni, aztán van aki megfogadja, van aki nem, meg még más.....

Ari, hogy a férjedre gondolsz, és ez volt a kivánságod a szülinapodra. Remélem meglesz a jogsija, de rólad sem felejtkezik meg.

251. Liza28 (válaszként erre: 249. - 97dd601c1a)
2007. márc. 23. 21:55

drága vagy köszönöm.

én szeretek önzetlenül adni és nem várok cserében soha semmit.nekem most lesz márc.28-án a szülinapom.kiváncsi vagyok egy képeslap erejéig eszébe fogok e jutni.most ez hülyén hangzik mert egyik szavammal ütöm a másikat.De hidd el tényleg önzetlenül adok,pl.most szülinapomra azt kértem a férjemtől hogy saját magának fizesse be a jogosítványt mert tudom hogy ez évek óta az álma.

Én akkor vagyok boldog ha őt boldognak látom.ezért volt ez a szülinapi kívánságom.

az már egy másik dolog hogy a férjem erről hallani sem akar.ez már az ő döntése bár én igyekszem kitartani e kérés mellett és támogatni őt.:))puszi neked.szió

250. 5e67f791bc (válaszként erre: 246. - 2c0bd9b733)
2007. márc. 23. 13:32
Draga vagy, de nem kell megkoszonnod! Alapbol szeretek torodni az emberi lelekkel! Jo otletnek tartom, az egy lepes tavolsagot! Puszillak! Minden jot!
249. 97dd601c1a (válaszként erre: 248. - Liza28)
2007. márc. 23. 10:48

Szió!

szerintem még ennyit sem érdemelt volna, de ahogy látom neked is nagyon jó szived van.

Ezt azért tartsd meg, de csak annak, aki megérdemli.


puszka

248. Liza28 (válaszként erre: 247. - 97dd601c1a)
2007. márc. 23. 09:49

Szió!!

Elmosolyodtam azon hogy a férjed mit szokott mondani.:)

Hát sajna vannak ilyen barátnők.Hónapokra megint el volt tűnve de március 18-án este hirtelen megtalált msn-en ,persze tudtam miért.Másnap volt a szülinapja.Megint jött nála (gondolom én )a kapni szeretek dolog.Hát tőllem kapott is:):emailen keresztül egy képeslapot.:)))))

és még örülhet hogy egyáltalán erre is vettem a fáradságot mert igazán még ezt sem érdemli meg.De ha már szülije van,gondoltam ,legyen egy jó napja:))))

pusza neked.szia-mia.pusz

Liza

247. 97dd601c1a (válaszként erre: 236. - Liza28)
2007. márc. 23. 09:14

Kedves Liza!

Tényleg elolvasva a történeted, az ilyen nő nem való barátnőnek és nem érdemli meg, hogy bárki is a barátnője legyen.

Teljesen kibuktam, hogy miket mondott és csinált veled.

Hihetetlen, hogy ilyen ember létezik.

Bocsi a kifejezésért, a férjem szokta mondani, hogy "az ilyenhez vadászt kell keresni és kilövetni".

246. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 245. - 5e67f791bc)
2007. márc. 23. 09:06

Olyan furcsa, ma van a szülinapja és ráéreztem h keresni fog....leírta a bánatát (ami inkább kifogásoknak nevezhető) én felhívtam és elmondtam az én bánatomat.Úgy tűnt megértette, de ezek után az egy lépés távolságot megtartom. Csak az bánt, h tegnap miatta veszekedtünk a párommal ( lelkileg kicsit megviselt a barátnőmmel való cívódás) és a párom is kapott belőle....most aztán ugyanott vagyok, bár bízom benne h kivételesen megértő lesz velem.

Én még nem vagyok férjnél és gyerekeim sincsenek, de kíváncsi leszek h akkor véget ér-e a barátságunk.

Kedves Klariten, köszönöm h törődtél a lelkemmel:-)

245. 5e67f791bc (válaszként erre: 241. - 2c0bd9b733)
2007. márc. 23. 01:30

Szerintem keress masik baratnot! Olyan furcsa azt mondjak, hogy a gyerekkori baratsagok sokkal tartosabbak, hat eddig nem igy latom...

Nekem mindig volt baratnom, mindig egy. Altalanosban is, gimiben is, foiskolan is. Mindegyiket "elvesztettem". Miert van az, ha egy no ferjhez megy elfelejti a baratnojet? Ez torvenyszeru?

244. 5e67f791bc (válaszként erre: 236. - Liza28)
2007. márc. 23. 01:25
Nagyon meglepett, hogy van ilyen ember! Hogy lehet, hogy korabban nem jottel ra milyen? Ilyen mocskos ultimatumot adni, felhaborito! Ezek utan en szoba sem allnek vele! Ne bekulj! Biztosan talalsz ertekesebb embert baratnak!
243. Liza28 (válaszként erre: 242. - Cskata)
2007. márc. 22. 17:18

Szia Kata!!

Megnyugtattál.Néha rossz mikor látom őt vagyis inkább az érzés hogy sokszor adtam neki esélyt ő mindig vissza élt a jóságommal.Már az első perctől kezdve utálta a férjemet is peddig nagyon drága férj.A tenyerén hordoz,és ezt nem anyagilag hanem lelkileg értem.Örülök hogy nem hagytam magam befolyásolni,imádom a férjemet már 13éve szépen élünk és imádom a kislányomat is.

Ő mindig mindenkit utált mindenkivel baja volt.31éves múlt de a mai napig egyedül él bár már többször volt 2-3éves kapcsolata de valahogy mindig magára maradt mindig elhagyták.Mikor egyszer egyszer átjött hozzám akkor bezzeg siránkozott hogy kifut az időből hisz nincs mellette senki és már ő is akar babát.Szerintem azért akarta hogy elvetessem a lánykámat mert pont elötte volt neki is egy abortusza.Talán irigy volt rám hogy én megtartom.Nem tudom.

De szerintem sosem lesz neki senki jó mert a pasikkal olyan problémái vannak hogy miért csak egy marcipán golyót vett neki a srác miért nem valami nagy desszertet.ezt már többször is hallottam.ő csak kapni szeret de másnak bármit is nyújtani az nem megy.puszikállak.szió Liza

242. cskata (válaszként erre: 236. - Liza28)
2007. márc. 22. 15:57

Atyaúúúristen...!! Hogyan nyújthatott be Neked egy ilyen jellegű ultimátumot, hogy vagy a babád vagy ő... egy barát ilyet nem mondhat a másiknak!! menj abortuszra a kedvéért..???? Ki ő, hogy ilyen elvárásai legyenek...? Totál ledöbbenetem ezen a történeten! :((( Hihetetlen, mit képzelhet magáról az a nőszemély..

Egy napig se sajnáld az elmúlt éveket - az ilyen nem barát, de mégcsak nem is normális..

241. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 239. - 5e67f791bc)
2007. márc. 22. 10:33
Konkrétan ő az aki hanyagol engem, rendszertelenül dolgozik, viszont szabadnapján itt megy el az üzlet előtt ahol dolgozom...minimum kétszer hetente, mégsem jön be hozzám. Én vagyok az, aki őt keresi, legutóbb csupán 1 órát kértem tőle, ha ráér csörögjön rám és talizunk. Egyetlen egy órája sem volt rám..mindig én vagyok az, aki hajtja a találkozást, és kezdem únni a visszautasítást. Megkértem, h legalább írjon nekem e-mailt, ha más nem lehetséges, azzal is beérem, válaszra sem méltatott..kisvárosban lakunk, kb. 2 utca van köztünk..Ezek után nem érzem magam hibásnak a dolgokban. Ami a barátommal való időeltöltést illeti: 60 km van köztünk, szinte csak hétvégén talizunk-ennek ellenére mindig keresem barátnőmet még ekkor is, ha tudom h szabadnapos, h menjünk el négyesben ide-oda.Ő a párjával mindennap együtt van( ő helyi) mégsem találkozunk akárhova hívjuk őket. Sajna nem értem az egészet, úgy érzem évekig átvert és óriásik csalódtam.
240. 97dd601c1a (válaszként erre: 238. - Castellina)
2007. márc. 22. 09:14

Igen. Ezt én is észrevettem. A férfiaknál a barátság teljesen más. Mindent meg tudnak beszélni, előbb értesülnek olyan dolgoktól, amit szerintem a feleségnek kellene tudnia előszőr, mindent elmondanak egymásnak, és pletykásabbak mint a nők.

Jobban odafigyelnek egymásra, ráadásul jobban elvannak együtt, mert tudnak talán iszogatni vagy más.

Jókat tudnak nevetni, beszélgetni, hülyéskedni, és ezek sajnos nem csak a barátokra jellemzőek, hanem a házastársakra is.

Ezt viszont nagyon szomorúnak tartom.

239. 5e67f791bc (válaszként erre: 237. - 2c0bd9b733)
2007. márc. 21. 16:50
Sajnos, lehet, hogy a baratnod tenyleg irigykedik a bodogsagodra. De ha fontos O neked, talald meg a modjat, hogy beszeljetek ki a dolgot. Az is lehet, hogy mivel Te sok idot toltesz a baratoddal, O ugy erzi feleslegesse valt az eletedben. Beszelj vele, es ne hagyd annyiban, ha azt modja semmi baja!
2007. márc. 21. 16:46
Megfigyeltem, hogy a férfiak között a barátság valami egészen más, mint a nők között. Sokkal önzetlenebb, jobban számíthatnak egymásra. Néha az az érzésem, hogy még a barátnőjüknél is fontosabb. Persze van egyfajta versengés is közöttük, de egészséges szinten.
2007. márc. 21. 16:26
Én is abban a tudatban éltem, h létezik igaz barátnő..Kisiskolás korunk óta viseltük a "legjobb barátnő"-státuszt, jelenleg pedig úgy állunk h nem köszön nekem. Rájöttem, h nem őszinte velem (pedig én MINDENT vele beszélek meg), hetekig nem találkozunk (ami rajta múlik) még csak szóvá se tettem mert nem akarok konfliktusokat, most pedig ő az aki játssza a sértődöttet és elfordul ha meglát.Kérdeztem tőle h mi a problémája, miért van az h hetekig nem látjuk egymást mégsincs mondanivalója, azt felelte nincs semmi..Írtam neki e-mailt, hátha könnyebb ebben a formában elmondania a bánatát, nem válaszolt rá..a környezetem szerint irigy (azóta csinálja ezt amióta boldog vagyok végre) nem tetszik neki h helyreállt az életem és megtaláltam azt a férfit akire egész életemben vártam. Az bosszant az egészben, h nem tudom ennek az okát, ha tudnám mi a baja, megbeszélhetnénk, de ő csak duzzog..Sok mindent tettem érte, mindig mellette álltam és nagyon bánt h ez a köszönet..
236. Liza28
2007. márc. 21. 12:20
Én abban a hitben élek sajna tapasztalat alapján hogy nincs igaz barátnő.Engem a gyerekkori barátnőm akivel még a mellékhelyiségbe is együtt mentünk azért hagyott magamra mert a párommal babát akartunk ,terhes is lettem és a kedves barátnőm kedvéért nem vetettem el.Igy közölte vagy a baba és a párom vagy Ő.Én akkor a család mellett döntöttem ,gondolva ha ezen múlik a barátság akkor ez nem is ér semmit.És a férjemmel 13éve azóta is boldogan élünk na és az el nem vetetett babámmal aki most 11éves.Ő a legnagyobb kincs az életemben.A barátnőm itt lakik a mellettem lévő utcában.Épp hogy köszönt és már ment is tovább,igy telt el 8év.Aztán én próbáltam közeledni mondvan egy ilyen szép barátságnak nem lehet így vége...De megint kudarcot vallottam.Aztán eltelt megint 2év hogy épp csak szia-szia és megintcsak én hoztam fel talizni kéne és dumcsizni.Rájöttem egy önző dög a csaj,hónapokra eltünt de a szülinapja elötti nap hirtelen megjelent.Ha átjött hozzám mindig evett-ivott sőt volt hogy külön neki főztem,de mikor én átmentem ő leült a nasik elé de egy kocka csokival sem kínált meg.Ezek után rájöttem Ő egy irigy,önző ember.
235. 97dd601c1a (válaszként erre: 232. - MARIMAMA)
2007. márc. 19. 12:24

Szerintem is van mindenkinek mégegy esélye, még akkor is ha nagy hibát követett el.

Valószinüleg szégyenli a dolgot. Én csak azt nem értem, ha olyan sokáig barátnő vagy barát a két ember, akkor miért nem lehet a rossz dolgokat is megbeszélni, hisz akkor sokkal jobban enyhül az ember lelke is, ha elmondhatja a bánatát, problémáját, vétkét, és megbocsátást kap. Fantasztikus dolog lehet, csak sokan félnek, és gondolom ezért zárják magukba, és inkább megszakitanak minden olyan baráti dolgot, ami jobban összefűzte a két embert régebben.

234. 97dd601c1a (válaszként erre: 229. - Banyoka)
2007. márc. 19. 12:20

Persze. Szerintem mindenki pórul jár egy párszor.

Elmeséltem valamit, és utána visszahallottam mástól.

Ezt én sem szeretem.

Nem vagyok én sem különb mint más, igy hát én is jártam már pórul.

233. Rika1
2007. márc. 19. 03:13
Nekem volt egy igaz barátnőm,sajnos elköltözött,és azóta nem találkoztunk,én is férjhez mentem meg aztán ő is.Pedig csak 100 km-re lakik innen tőlem,de a család mindkettőnket lefoglal.De azért úgy érzem,hogy fogunk még talizni egyszer.:))Ő igazi volt,és én is neki.:))
2007. márc. 19. 02:21
Szerintem van igazi barátság ,legalább is azt hittem de valahogy az életben elsodorja egymástol a sors a barátokat.nékem 25,évig volt egy igazi barátnőm vele nöttem fel.mindent megbeszéltünk kivéve egyszer nem amikor eltünt 3,-évre sajn,lezárták most már tudom miért demár késő.én kezdtem a beszélgetést vele amikor hazajött,de nagyon megválltozott nem akart eljönni hozzám,hiába hivtam többször is,én megbocsátottm a butaságát,de valahogy elszakadt tőllem szerintem szégyenli amit tett.ha találkozunk beszélünk jó a régi dolgokat felidézni.olyankor azthiszem minden vissza áll,de csak nem jön szerintem szégyeli hogy megbotlott.pedig mindig van remény és még egy esélyt mindenkinek kell adni,de sajnos van aki nemél vele,és már senkibesem bizik,még a legjobb barátnöjébe sem.nemakar nagy terhet róni a barát vállára,gondolom én.NEHÉZ FENTARTANI EGY TARTÓS BARÁTSÁGOT!azóta nincs is.pedig jólenne!!
231. Kelle
2007. márc. 18. 21:40

Igazi barátság! Jaj, de ritka mint a fehér holló.

Barátok vannak, de az az igazi nincs. Miért, kitudja, talán nem kerestem igazán vagy elmentem mellette. Mikor tini az ember akkor azt hiszük hogy megtanáltuk, az ídő bebizonyítja, hogy nem.

Lehet az élet sodor el barátokat egymástól vagy ez a rohanó élet. Pedig a különböző fórumok látogatássa azt bizonyítja hogy hiánycikk az IGAZI BARÁT.

230. f72d419d5f (válaszként erre: 228. - 97dd601c1a)
2007. márc. 18. 20:07
Nem semmi baj nincs,lehet hogy én nem vagyok túl barátkozó,de az itteniek elég zárt közösség,nem túl könnyen fogadnak be bárkit.Lehet ha kicsit eröltettem volna akkor talán lenne valaki.Amikor a gyerekeim kicsik voltak akkor sokat kimentünk az utcára és jópár kisgyermekes anyukával beszélgettünk,de még őket sem mondanám barátnőnek
229. banyoka (válaszként erre: 227. - 97dd601c1a)
2007. márc. 18. 12:14
Te is pórul jártál már talán?
228. 97dd601c1a (válaszként erre: 224. - F72d419d5f)
2007. márc. 18. 12:03
Értelek. Ne haragudj, ha túl közvetlen voltam.
227. 97dd601c1a (válaszként erre: 223. - Banyoka)
2007. márc. 18. 12:02

Sajnálom.

Tényleg nehéz olyan barátnőt találni, aki nem mondja el másnak a titkaidat amit vele megosztasz.

Én sem mondok el mindent mert annyira nem bizom már senkiben.

226. banyoka (válaszként erre: 225. - Ildikócska)
2007. márc. 17. 13:45
Igen és ez nagyon elszomoritó,mert én alapjáraton mindenkit érdek nélkül fogadok el!Ugyanezt nem kapom vissza akkor ez szerintem egyoldalú!na ez is egy ok arra hogy nincs barátnőm egy volt de 8 év után derült ki hogy a mostmár exem barátnője is volt.Mi ez ha nem egyfajta árulás mindkét fél részéről?megégettem magam és ez csak egy történet,de tanúságos!
225. Ildikócska (válaszként erre: 221. - Banyoka)
2007. márc. 17. 13:32
Igazad van sajnos a mai világban senki nics akiben feltétel nélkül lehet bízni, és aki érdek nélkül barátkozna . Szörnyű.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook