Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz barátok, barátnők fórum

Igaz barátok, barátnők (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
224. f72d419d5f (válaszként erre: 220. - 97dd601c1a)
2007. márc. 17. 12:49
Miért nincs barátnőm? itt helybe van akivel ha találkozunk az utcán akkor beszélünk,de ennyi.Olyan nincs hogy mondjuk átmegyek hozzá vagy ő jön .Ez nálam nagyon összetett dolog.,hogy miért nincs
223. banyoka (válaszként erre: 222. - 97dd601c1a)
2007. márc. 17. 12:02
Igen ezt értem csak párszor már sajnos már elárultak és ezekután,már nehezebben tudok megbizni bárkiben!most is van pár velem egykorú aki barátnőjének tekint én az is vok, semmi pénzért nem fecsegném ki a titkaikat,de én nem osztom meg senkivel.Nekem rossz mert nem tudok beszélni a problémákról senkivel!bármennyire is szeretnék,mert néha már szétfeszül bennem minden ugyérzem!hát ez van sajna!
222. 97dd601c1a (válaszként erre: 221. - Banyoka)
2007. márc. 17. 09:52

Tudod banyoka, a barátok közti bizalom, nagyon lassan alakul ki. Legalábbis szerintem. Nekem pl. az a barátnőm, akivel 25 éve barátnők vagyunk, neki nem mondok el olyan bizalmas dolgokat, mint annak a barátnőmnek, akivel 11 éve vagyunk barátok.

Sajnos ilyen dolgok vannak.

221. banyoka
2007. márc. 17. 08:44
Barátnő akiben nem bizhatok?ezért nincs mert nem találtam még olyat!sajnos!
220. 97dd601c1a (válaszként erre: 218. - F72d419d5f)
2007. márc. 17. 08:17

Miért nincs barátnőd? Fiatal vagy, éld az életet, kell mindenkinek egy haver, barátnő.

Biztos van, csak még nem találtátok meg egymást.

2007. márc. 16. 18:06

1 db van, immár 10 éve

előtte nem volt...

2007. márc. 16. 16:40
Nekem nincs ilyen problámám ,mert semmilyen barátnőm nincs,nem hogy igaz
217. 97dd601c1a (válaszként erre: 215. - Agida82)
2007. márc. 14. 10:19

Igen, igazad van. Tényleg nem lehet sokáig tartogatni a visszatérést.

Nekem ezzel a barátnőmmel kb. 1 év volt a kihagyás, ő döntött úgy, hogy hanyagol. Nem vesztünk össze, besokallt.

Aztán újra egymásra találtunk, összeborulva sirtunk, hogy mi mennyire idióták vagyunk, pedig minden veszekedés nélkül váltunk el.

Azóta rendben van minden és remélem nagyon, hogy igy is marad.

216. hajny (válaszként erre: 211. - Castellina)
2007. márc. 13. 19:06
Amikor olvastam,amit irtál,mintha a saját "történetemet"olvasnám...Azóta is volt(van)barátnöm,de egyik sem az igazi.
215. agida82 (válaszként erre: 214. - 97dd601c1a)
2007. márc. 13. 18:43

Szia!

Nagyon jó, hogy van ilyen barátnőd én is szeretnék egy ilyent. Azt hiszem igazad van visszatérnak,viszont a visszatérést sem lehet sokáig halogatni.

214. 97dd601c1a (válaszként erre: 213. - Agida82)
2007. márc. 13. 15:42

Szia.

Köszönöm a kedvességed, ezen a forumon talán te vagy a második v. harmadik ember, aki hasonlót mondott rólam.

Egyébként nagyon nem szeretnek engem itt.

De nem baj, mert más meg szeret.

Én is remélem, hogy megmaradnak a barátaim.

Nekem van olyan barátnőm, akivel már nagyon rég barátnők vagyunk, és szinte mindennap találkozunk.

Sőt, mondhatom, hogy mindennap. Most is nemrég ment el.

Mindent megbeszélünk, ha olyan van, hogy épp együtt megyünk vásárolni, akkor annyit nevetünk, meg egyébként is, hogy csak na.

Ha nem tud jönni, v. én átmenni /nem lakunk túl messze egymástól/, akkor telefonálunk, de van úgy, hogy akkor is átugrik.

Tehát szerintem és ezt mindenkinek mondom, hogy azok a barátok, akik eltávolodnak, vagy azért távolodnak el, mert hirtelen fontosabb lett a kapcsolat mással, teszem azt az adott férfival, egy idő után összakapják magukat, és visszatérnek.

Ha mégsem, akkor nem igazi barátok.

Ez az én tapasztalatom.

213. agida82 (válaszként erre: 210. - 97dd601c1a)
2007. márc. 12. 19:57

Szia!

Nagyon aranyos amit írtál. Én is azt hiszem hogy barátnők vagyunk csak hiányzik a beszélgetés az együtt töltött idő. Az igazság az, hogy van bőven barátnőm, de nem olyan igazi ami nekem nagyon hiányzik. Én az a tipus vagyok akinek kell egy igazi egy olyan akivel mindig találkozunk nem csak néha összefutunk. Igy felnőtten is volt ilyen egészen az év elejéig, amikor is a barőátnőm talált magának egy olyan pasit akit nem cserélt le egy hónap mulva. Most engem cserélt le a pasira. Rám se bgózik, mintha haragudna rám pedig nem adtam rá okot. Meg is kérdeztem, hogy megbántottam-e ő azt monta nem azóta ismét el vagyok felejtve. Tudom, hogy ez csak annak szól, hogy van stabil barátja. Furcsa mert mindig ő szokta mondani, hogy én vagyok az egyetlen olyan barátnője aki úgy is találkozik vele, hogy kapcsolatban él és mennyire rosszul esik neki, hogy a többi barátnője mióta férjnél van v. barátja van nem szakít rá időt és ő ezt nagyon elitéli. Azt hiszem látom mennyire. Fiatalon volt egy hosszú kapcsolaton, melynek kedvéért az összes barátnőmet hátérbe szórítottam amikor tönkre ment a kapcsolat rájöttem nincs egyetlen barátom sem akkor szembesültem azzal, hogy BARÁTSÁG EGY NAGYON ÉRTÉKES DOLOG AMIT MINDIG ÁPOLNI KELL.

Még valami nagyon drukkolok neked az új barátokhoz, mert a hozzásszólásodból itélve nagyon kellemes személyiség lehetsz és örülhet az akinek a barátja leszel.

2007. márc. 12. 19:32

Igazabol nincs. Volt gimiben egy baratnom, de mar ferjhez ment es van egy kisbabaja. "Nincs mar ram szuksege" :(

Nem baj. Leszek ujak! Majd innen!:)))))))))))

2007. márc. 12. 19:28
Gyerekkoromban volt egy barátnőm, akivel nagyon sokat voltam együtt. Ugyanaz volt az érdeklődési körünk, sok mindenben egyformán gondolkodtunk, mindenhova együtt mentünk. Egymásra néztünk, és ki se kellett mondani, tudtuk mit gondol a másik. Aztán felnőttünk, elkerültünk más városba, lassan elmaradtak a levelek, sokáig nem találkoztunk. Legalább 10 év után láttam ismét. Megváltoztunk, más emberek lettünk, másképp gondolkozunk. Más világban élünk. Alig van mit mondanunk egymásnak.. Ki érti ezt?
210. 97dd601c1a (válaszként erre: 209. - Agida82)
2007. márc. 12. 19:18

Szia agida82.

Örülök, hogy leirtad a történetet. Ez egyben szomorú, viszont gyönyörű.

Valószinű, hogy igen, barátnők vagytok, ha néha-néha találkozik az ember a másikkal, vagy csak telefonál, szerintem akkor is barátnő.

Főleg, ha a bajban melletted van, amikor igazából már nem is számitanál rá.

Ez az igazi dolog.

Sajnos mindenki eltávolodik egymástól.

Én most próbálok új barátokat szerezni, és őszintén állitom, hogy úgy néz ki sikerül a dolog.

209. agida82
2007. márc. 12. 15:48
Amikor pici voltam volt egy olyan igazi barátnőm éjszakákon át beszélgettünk. Egyik éjszaka megigértük egymásnak, ha mi felnőttek leszünk akkor is barátok maradunk, mert a felnöttek olyan furcsák amiért nem barátkoznak. Hát felnőttek lettünk és eltávolodtunk egymástol, vagyis másfelé ágazott az életünk, de tavaly decemberben amikor meghalt a a papám a temetésre ugyan nem tudott eljönni, de este amikor már mindenki elment ö jött és mellettem volt, ugyhogy azt hiszem most is barátnők vagyunk csak most már máshogy. Sajna azóta sem találkoztunk, de nekem ez akkor mindennél többet ért.
208. enikö (válaszként erre: 207. - 97dd601c1a)
2007. márc. 12. 14:13

igy igaz!!!!de majd bepótóljuk a hiányosságokat....

:)))))))

2007. márc. 12. 14:12

Sajnos úgy látom, mióta a fórum nyitója elhagyta az oldalt végleg, nem is igen irnak már ide.

Sajnálatos.

Pedig annyi téma lenne.

2007. febr. 27. 17:49
Azt hiszem rátaláltam még egy barátnőre itt a Hoxa portálon. Remélem még meg is fogjuk mindegyikkel ismerni egymást személyesen is.
2007. febr. 24. 08:00

Úgy vettem észre, hogy aki nekem kedves volt, ő is elment a portálról. Sajnálom.

Lehet, feladták, én nem adom fel. Állok elébe mindenkinek aki útál, gyűlöl, vagy idiótának tart. Egyszerűen nem érdekel.

204. hajni71 (válaszként erre: 202. - Enikö)
2007. febr. 20. 19:50
elment,rosszul vagyok,pont tegnap lépetki az egyik kollegám is.
203. enikö (válaszként erre: 202. - Enikö)
2007. febr. 20. 19:00

most látom hogy igen:((

sajnálom!!!!!!!!!!!!!!

202. enikö (válaszként erre: 201. - Hajni71)
2007. febr. 20. 18:17
szia Hajni!!!!nehogy azt mond hogy Zizi is "kiment"????
201. hajni71
2007. febr. 20. 15:04
a portálról,hiányzik 3 jó bajátom.
200. betti82
2007. febr. 11. 13:59
Én a szakiskolában ismertem meg a barátnőmet.Olyanok lettünk mint a testvérek.Tegnap született meg a második babája.Kislány lett,pedig az orvos azt mondta fiú lesz.Az első babája fiú lett,és most kislányt szeretett volna.Még a szülőszobában volt amikor felhívott hogy kislány lett.Sírtunk a meglepettségtől és a boldogságtól,de akkor is örültünk volna ha fiú.
199. cskata (válaszként erre: 198. - Hjaniko)
2007. febr. 11. 12:17
:) pontosan!
198. hjaniko
2007. febr. 11. 11:58
igen, valami ilyesmi az igazi barátság, nem emlékkönyvi versikék könnybe áztatva...De ha találkozol Vele, mindig ugyanott tudjátok folytatni a beszélgetést. És tudod, sose döfne hátba, viszont mindig számíthatsz Rá.
197. cskata (válaszként erre: 195. - Hjaniko)
2007. febr. 10. 21:30

Én is a Juhász Gyulán ismertem meg az egyik legjobb barátnőmet!:))

Egy idősek vagyunk, de ő kihagyott 2 évet a főiskola előtt, így mikor ő elsős lett, én már vén harmadéves voltam.. úgy indított annó, hogy a 4 személyes kolesz-szobánkba önkéntesen beköltözött 5. embernek a szemben lévő szobából, mert 1 nap után úgy dönött neki ott nem lesz jó.. totál kiakadtam, hogy így sem férünk el 4-en, "ez a csaj" meg benyomul ide még egy főnek ágyastól.. a hátam közepére kívántam őt..:)

aztán nálunk felszabadult egy hely, így már ő sem volt "felesleges" és pár hét alatt kiderült, hogy teljesen azonos hullámhosszon vagyunk, totál hasonló világnézettel és véleménnyel a dolgokról..

Mielőtt végzett a fősulin és hazaköltözött Szegedről, heteken át bőgés lett a vége, ha szóba került, hogy nem találkozhatunk bármikor.. de szerencsére a kapcsolat megmaradt, igaz változó intenzitással találkozunk, de még most is mindig ugyanúgy hülye szitukba keveredünk és könnyesre röhögjük magunkat ha együtt vagyunk, mint a fősulin..:)))

196. enikö
2007. febr. 10. 20:15
A barátság, amire gondolok,olyan egymásba illesztés,hogy elmosodnak még a varratok is,amivel összeöltötték.(Montaigne)
195. hjaniko
2007. febr. 10. 19:03
19--ban felvettek Szegedre, a JGYTF-re. Az első napon izgatottan léptem a főiskola udvarára...Nem ismertem semmit és minden új volt nekem. Szorongtam. Az udvaron, egy fa alatt megláttam egy lányt, s nagyot dobbant a szívem. Úgy éreztem, engem vár, s már ezer éve ismerjük egymást. Hamarosan kiderült, csoporttársak leszünk. Elválaszthatatlanok lettünk, fél szavakból is értettük egymást. Ennek sok éve, közben nem csak családunk lett, s gyerekeink (mindkettőnknek 2 lánya), de fel is nőttek a lányok. Ágiban sosem csalódtam. Minden nyáron együtt vagyunk valamennyit, s mindig olyan, mintha tegnap váltunk volna el. Ez az igazi barátság. Hálás vagyok a sorsnak, hogy nekem megadatott. S még valami: aki arról ír, sok igazi barátnője volt:téved. IGAZI nem lehet SOK. Szerintem.Ha egy-kettő akad, az is ajándék.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook