Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsi barátok, barátnők fórum

Pécsi barátok, barátnők (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 29. 13:11
Van itt valaki aki társaságot keres?
5. Ministry (válaszként erre: 3. - Sekina)
2012. jan. 27. 16:02

Férjem baráti társaságához csatlakoztam.


Lettek barátaim, akik szintén elköltöztek azóta. :(

Régen együtt jártam velük tornázni, táncolni, moziba.

2012. jan. 27. 16:02

Sziasztok!


Én 3 éve vagyok egyetemista, és nagyon szeretem a várost. Egy volt középsulis barátnőmmel jöttünk le tanulni, közös albérletbe, de ő azóta végzett és elment vissza Zalába. Nekem még 1 év van vissza. Szeretnék maradni Pécsett, és itt letelepedni. Az én barátaim is maradtak a régi lakhelyükön, vagy külföldre mentek dolgozni, így alig találkozunk.

Egyébként én is kapcsolatban élek. Jelenleg munkát keresek, hogy összeköltözhessünk a párommal :)

3. Sekina (válaszként erre: 2. - Ministry)
2012. jan. 27. 15:59

Szia,

Akkor hasonló a cipő. Te sem találtál még olyat akivel eltudnál menni hétköznapoként, vagy hétvégén dumcsizni, vagy moziba, kávézóba...?!

2. Ministry (válaszként erre: 1. - Sekina)
2012. jan. 27. 15:55

Szia!


Én kb 3 éve költöztem ide. Barátaim szintén az ország minden pontjára költöztek, és szép lassan megszakadtak a kapcsolatok.

Férjnél vagyok, bár baba még nálunk sincs :)

2012. jan. 27. 15:53

Sziasztok,

29 éves lány vagyok. Nemrégen költöztem Pécsre. Fehér lappal indulok. Barátaim mind ott ragadtak szülővárosomban az ország túlsó végén. Keresek olyan lányokat, akik hasonló cipőben járnak. Bár tudom, így a kor előre haladtával nehezebb. De próba szerencse. Nincs még gyermekem, dolgozok, komoly párkapcsolatban élek (de mégis szabadon).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook