Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igaz barátok, barátnők fórum

Igaz barátok, barátnők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2006. dec. 25. 09:33

Szép karácsony reggelt mindenkinek!

Tegnap este átjött a barátnőm a családjával, meghivtuk őket. Jót kártyáztunk, és nagyon jókat nevettünk. Jól éreztük magunkat.

Mindenkinek ilyen barátokat kivánok, nagyon sok szeretettel.

2006. dec. 24. 07:02

Móra László: Karácsonyi imádság


Ó, édes Jézuska,

Hallgasd meg szavunk!

Nagy országért síró

Bús magyarok vagyunk.


Szent karácsony estjén

Halld meg ezer jajunk...

Igaszágot kérő

Bús magyarok vagyunk.


Küldd le angyalkáid,

Tedd fényessé napunk!

Hiszen csak sötétben

Botorkálók vagyunk.


Széttépett Hazánkban

Nézd városunk, falunk!

Alig-alig élők

Meglopottak vagyunk.


Ne küldj sok játékot!

Karácsonyfát se adj!

Ó, csak azt tudhassuk,

Hogy most közöttünk vagy.


Hogy közibénk jöttél

S két áldott kezeddel

Földi csodát teszel

Síró nemzeteddel.


Ó, édes Jézuska

Hallgasd, amit kérünk:

Szent István országát

Adjad vissza nékünk!

42. 97dd601c1a (válaszként erre: 41. - 984ff08d0b)
2006. dec. 23. 20:06

El tudom képzelni, de az nem gyengeség, hisz van épp elég dolgod egész napra.

Nem elesettség. Ne a barátaidnak felelj meg, hanem a családnak és a picurkának.

Gratulálok a babához.


Nektek is Boldog Ünnepeket Kivánok tiszta szivből.

2006. dec. 23. 10:32

Már 2hónapja, de nehezen rázódom helyre :)

Persze, csak kedveskedni akart, imádják a kicsit a párjával, már látták is a kórházban, azóta dolgoznak ők is a babaprojekten :)

Az van, hogy én nem tudok feküdni, hacsak nem kezdek összeesni, pörgök a lakásban ezerrel. És annyira meg akarok felelni, ha jön egy kedves ismerős, hogy lemerítem magam teljesen. Na, ezért kértem haladékot, tudom hogy nem lennék formában, és igen, nem szeretem, ha gyengébbnek látnak, mint amilyen vagyok. Na, ez még személyiséghibám, majd elmulasztom öregkoromra :)

Annyira szeretem mutatni, hogy a barátaim számíthatnak rám, hogy ne lássanak elesettnek :) amúgy sem vagyok akkor szép látvány. Zéró kommunikáció, teljes apátia, robotszerű mozgás...brrr

Boldog Ünnepeket Neked!

40. 97dd601c1a (válaszként erre: 39. - 984ff08d0b)
2006. dec. 23. 08:28

Mikor szültél? Nem lehetséges, hogy csak kedvességből akart meglátogatni, mivel szültél, és esetleg nem látott azóta, meg a babát sem látta?

Én is voltam szülés után igy, és bizony, tetszett, nem tetszett, ágyban fogadtam azokat akik meg akartak látogatni, mert hulla voltam.

2006. dec. 22. 10:16
Tegnapelőtt felhívott az elsőként írt barátnőm, hogy szívesen meglátogatnának a párjával, már a nővérével is beszélt -akivel amúgy nincs túl jóban-, hogy elhoznák őket kocsival. Majdnem sírtam a fáradtságtól aznap, és éreztem, hogy nem lenne erőm vendéglátósdit játszani az elkövetkezendő időkben, úgyhogy kértem, hogy halasszuk el a dolgot. A pofám leszakadt, de talán majd megérti, ha ő szülni fog majd egyszer...
2006. dec. 22. 10:03
Sehol senki?
2006. dec. 21. 09:51
Irjatok még légyszi érdekes dolgokat. Tudom, némelyik szomorú és fájó, de ha kimondjátok, kiirjátok magatokból, könnyebb lesz.
2006. dec. 20. 11:32

Sziasztok!

Örülök, hogy megint van valaki itt, és mesél. Nálam is volt tegnap a barátnőm, és nagyon rendes volt.

Mivel tegnap lebetegedtem, felhivtam, hogy ha tud és ráér jöjjön át, beszélnék vele. Jó, hogy csak pár utcára lakik tőlem.

Odaadtam a kocsimat neki, elment az Auchanba vásárolni magának, elment egy ékszerész ismerősömhöz, aztán pedig elhozta nekem az Oriflame megrendeléseket, amit kértek tőlem.

Aztán még itt maradt velem egy kicsit.

A lányom hazajött, nem is segitett semmit. A barátnőm többet mint a gyerekeim.

Persze mára sem lettem jobban. Amig tudok, irkálok, aztán fekszem le.

2006. dec. 19. 14:25

Sziasztok.

bekapcs :)

Van egy barátnőm, akinek én leszek a tanúja jövőre az esküvőjén, akit az első pillanatban, mikor megláttam, nem kedveltem. Mert lassúnak tartottam és ügyetlennek. Ő az, aki megtanított tudatán kívül arra, hogy sokfélék vagyunk, és a türelem még a mai világban is olyan erény, ami segíthet a kapcsolatok fenntartásában, és a konfliktusok leküzdésében.

Van egy barátnőm, akivel nagyon ritkán találkozom, kb. 300kmre él, és nem tudunk hosszas telefonos csevejeket sem rendezni anyagi okokból. Mégis mindketten tudjuk, hogy a másik jól van, és ha bajt érzünk, hívjuk egymást. Mikor utoljára láttam a találkozásunk elkerülhetetlen volt, de nem előre megbeszélt (Budapesten futottunk össze, szombaton egyik nyáron, úgy, hogy nekem aznap dolgoznom kellett kivételesen, ő nem tudta, hogy én hol dolgozom, és én nem tudtam, hogy ő egyáltalán feljön a városba-na, hány százalék esélyünk volt uabban a pillanatban ugyanott lenni?), azóta tudom, hogy a dolgok alakulnak ahogy kell. Vele homlokegyenest ellenkezőek vagyunk, és jókat tudunk vitázni, mégsem tudunk veszekedni.

Volt egy barátnőm, aki sokat beszélt, de nem hallgatott meg. Néha jó volt mellette élveznem a saját csöndemet, néha nehéz volt hallgatnom. Már nem a barátnőm, de nem én "hagytam el" őt.

2006. dec. 19. 08:07
hát az én barátnőm nagyon aranyos volt tegnap. találkoztunk egy órácskára, és hozott nekem kis ajándékot karácsonyra, és meghívott egy kávéra. olyan jól esett. én meg szégyenszemre odaállítottam ajándék nélkül :( mondta, hogy nem azért vette, hogy én is vegyek, mert neki fontosabb az, hogy ő vehetett nekem, mert már annyit segítettem neki az életben... nem gondoltam, hogy fog venni valamit... sosem szokott... na mindegy, ez már így alakult. hát ilyen barátnőm van nekem :)
2006. dec. 19. 07:42
Látom ez a fórum sem igazán pörög. Én sajnos egyedül nem tudom felpörgetni lányok.
2006. dec. 18. 07:02

Ma például átjön a barátnőm, mert 8-tól 13-ig áramszünet lesz, és náluk a fütés valahogy árammal müködik.

Igy hogy ne fázzon, itt lesz velem, én meg nem leszek egyedül.

31. 97dd601c1a (válaszként erre: 30. - Leleszi)
2006. dec. 16. 06:56
Hála Istennek. Annak örülök. Biztos lesz neked is ilyen barátnőd.
30. leleszi (válaszként erre: 29. - 97dd601c1a)
2006. dec. 15. 17:19

Igen ez egy felszines kapcsolat volt csak ,ilyen nekem is van több is,de olyan igazi,amilyet irtál,hogy ha 1 nap nem hallasz róla ,akkor már hiányzik ,na ilyen nincs.

Remélem sikerül majd egyszer nekem is ,addig meg ugy gondolom az élet emgem azzal kárpótol ,hogy a férjem a legjobb pasi a földön.(minden tekintetbe)

29. 97dd601c1a (válaszként erre: 28. - Leleszi)
2006. dec. 15. 17:01

Figyi leleszi.

Mesélek valamit. Megpróbálom röviden, de nem biztos, hogy megy.

Nos.

Van /volt/ egy 25 éves barátságom egy volt osztálytársnőmmel.

Összejártunk, ők mindig is sokkal jobban éltek, mint mi. Általában mi jártunk oda, mert ők útálták az állatainkat, mondván allergiások rájuk. Ok. Aztán a páromnak abba kellett hagynia a maszek autóvillamossági szerelést, mert kezdett bedögleni az ipar. Elment autómentősnek a Clubhoz. Ott jól ment egy darabig, de már egy év után nem nagyon volt meló. Engem közben leszázalékoltak.

/Most egyenlitették ki az eddig elmaradt rokkantnyugdijamat, és januártól kapok rendes fizu szerú nyugdijat./

Most egy másik cégnél dolgozik a párom, kevesebb lóvéért, de most is kapott karira jutalmat, meg ilyesmi.

Viszont ez a barátság kezd megszűnőben lenni. Ma pl. hozta a mobilpénzt, mert aranykártyán nálunk van, de nem jött be, nem nagyon tudtunk miről dumálni. Kint álltunk az utcán.

Erről ennyit.

Van egy másik barátnőm, egy évig nem találkoztunk, mert igy láttuk jónak. Nyáron újra összejöttünk, és nagyon örültünk egymásnak. Most ott tartunk, hogy egy nap, ha nem talizunk, v. nem telózunk egymásnak, már hiányzik a másik. Ma is főzött nekem körömpörköltöt, mert tudja, hogy szeretem. Én meg áthivtam kávézni, és netezett, mert rossz a gépe. Kipótoljuk egymást.

Ne add fel.

28. leleszi (válaszként erre: 27. - 97dd601c1a)
2006. dec. 14. 12:27
Igen erre törekszem és szerintem jo irányba tartok.Köszönöm mindenkinek (a magányosság topisoknak is ) a biztató szavakat.
2006. dec. 14. 10:13

leleszi!

Ha nem is lehet feléleszteni a régi barátságokat, akkor próbálj újakat kötni. Nehéz, de szerintem tuti menne.

26. cskata (válaszként erre: 25. - Leleszi)
2006. dec. 13. 13:03

és semmilyen módon nem lehetne ezeket a régi barátságokat újra feléleszteni?

nem ismerem a körülményeket, amik a jelenlegi helyzetedhez vezettek - de ha"csak" büszkeség kérdése a nyitás a másik felé, akkor azt mondom, a büszkeség nem ér annyit!

25. leleszi (válaszként erre: 23. - Cskata)
2006. dec. 13. 11:37
Sajnos ezt nem lehet leirni még 10 20 oldalba se ,de elhiheted én bánom a legjobban hogy ez igy alakult.
24. dee
2006. dec. 13. 09:54
Nekem sokat számít,hogy ilyen jó barátnőim vannak.
23. cskata (válaszként erre: 22. - Leleszi)
2006. dec. 13. 09:16
:( és ez vajon miért van így?
2006. dec. 13. 09:13

Na ez az ami nekem nem volt ,nincs is és szerintem nem is nagyon lesz!!!



SAJNOS!

21. gota
2006. dec. 12. 09:43

Nekem is szerencsém van... Nekem van 2 barátnőm, akikkel már több mint 10 éve vagyunk nagyon jóban. És van egy középiskolai barátnőm, aki ugyan most külföldön él, de amikor találkounk, akkor olyan, mintha tegnap találkoztunk volna...

És az a legfurább, hogy mindannyian alapvetően zárkózottak vagyunk, mégis, egymással valahogy első pillanattól tök jól elvoltunk... Furi, nem?

2006. dec. 12. 09:31
Azt mondta tegnap, hogy este még felhiv. Na most úgy hivott fel, ahogy bárki innen a portálról.
2006. dec. 11. 13:03

Amúgy most hivott vissza az a barátnőm, akivel 25 éves a kapcsolat, hogy majd este felhiv.

Nagyon sok dolga van, és azt sem tudja hol áll a feje. Meg ilyenek dumával.

18. 97dd601c1a (válaszként erre: 17. - 67796372eb)
2006. dec. 11. 13:02

Szia.

Jó neked. Nekem is van egy hugom, de tojik a fejemre, rá nem számithatok és nem is akarok.

Az anyukámék is vannak, dehát ők kitagadtak, és rájuk sem számithatok. Anyu olyan, sajnálom, hogy ezt kell mondjam róla, hogy ha a levegőt ő árulná, nekem még drágábban adná, csak, hogy ne tudjak venni.

2006. dec. 11. 12:50
Sajnos az én barátaim mind elkerültek a városból, sőt olyqan is van aki az országból is. Viszont van két nagyon aranyos nővérkém (az egyik külföldön), és egy nagyon aranyos anyukám. Az biztos, hogy rájuk egész életemben számíthatok!
2006. dec. 11. 12:43

Sziasztok. Remélem nem gond, ha csatlakozom a témához.

Sajnos nekem is csak régen volt rengeteg barátom. Aztán mikor férjhez mentem, megcsappantak.

Maradt egy lány, aki 25 évig a barátnőm volt, családostól mindenestől.

Átjártunk egymáshoz, de főleg mi mentünk, mert ők nem csipik az állatokat, és nálunk van kutya és macska is.

Aztán mi kezdtünk anyagilag lepukkanni, én meg még betegségileg is, és szép lassan hanyagolni kezdtek. Már ott tartunk, hogy nem hivnak. Épp most csörrentettem rá, mert megérkezett a mobilszámlája, /a férjem aranykártyája végett vannak itt/, gondoltam visszahiv. Eddig igy működött. De nem hivott vissza.

Van egy másik barátnőm is, nem messze lakik tőlünk, majd naponta átjön, és nagyon jókat vihorászunk, és jól érezzük magunkat együtt, sőt ha a család összeül egy kis kártyapartyra meg ilyesmi, akkor is tök jól megvagyunk. Kb. 2 v. másfél év maradt ki az életünkből, mert azt hitte, hogy a vallásomat rá akarom eröltetni, pedig nem is beszéltem és a mai napig is csak akkor beszélek róla, ha bárki kérdez valamit.

De újra összejöttünk, és ez fantasztikus.

15. Edis
2006. dec. 7. 13:34
Nekem is van 2 barátnőm akik a legjobbank mondhatóak. Őket már általános korom óta ismerem és azóta jóban vagyunk. Főiskoláról nem igazán sikerült barátokat szereznem. Viszont van fél éve egy nagyon jó barátnőm akivel mindent megosztok. Akkor ez már 3!! Tök jó! :) Rájuk mindig számíthatok és ők is rám.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook