Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ideiglenes befogadók mindennapjai fórum

Ideiglenes befogadók mindennapjai (beszélgetős fórum)


2014. júl. 18. 13:10
a jelenleg hatályos kormány rendelet melyben nincs kikötve az adott telken lévő tartható ebek száma.ami kikötés ebenként minimum 6 nm akadálytalanul használható területet kell biztosítani,tehát tartható a 3 blöki : [link]
3. siba22 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2014. júl. 18. 12:39
már önkori engedély nem kell panelban csak a szomszédok beleegyezése.az adott emeleten plusz alattatok és felettetek.ez önkormányzatonként amúgy is változó .mi viszont családi házban élünk.szeparáció megoldható probléma esetén.a menhelyeken is falkában élnek az állatok :)
2014. júl. 18. 12:23
Én 2 kutyánál többet nem tartanék (már ugyan volt), mert könnyen összevesznek, a 3 v. több már fajlka. Ezen kívül engedély is kell hozzá.
2014. júl. 18. 12:18
Én a saját blökim mellé először tavaly márciusba fogadtam ideiglenesbe blökit.Most már a párom blökijével együtt két blökisek lettünk :) Tegnap jött hozzánk egy jagd terrier keverék blöki ideiglenesbe :) Nálatok hogy zajlik az élet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook