Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegesítő kollegina fórum

Idegesítő kollegina (beszélgetős fórum)


20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Kaktusz1)
2021. szept. 12. 15:07
Nyugodt és jó munkaidő beosztású munkám van egy raktárban nem szeretném otthagyni. Én abban bízok ha levegőnek nézem akkor minden rendben lesz. Magamról semmit se mondok neki így remélem engem nem beszél ki (bár a kinézetet is mindig ocsarolja a másikban)
2021. szept. 12. 14:34
Szia fórumnyitó! Bár a munkahelyváltást alapból kizártad én meglépném sőt meg is léptem. Mérlegelned kell, hogy mennyire van rád rossz hatással, mennyire tudod a helyzetet kezelni stb. Én a közvetlen kollégám miatt léptem. Milyen munkakörben dolgozol?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Bichi)
2021. szept. 12. 14:13
Így teszek. Legalábbis megpróbálom
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Gigi>)
2021. szept. 12. 14:13
Legyen igazad.
16. gigi>
2021. szept. 11. 23:48
Kerüld amennyire tudod. Ne állj le vele vitázni,viszont a magán életedhez semmi köze s ezt mond meg neki nyugodtan. A többit bizd az életre,elfogja rendezni hidd el .
15. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:47
Én lesza.nám, és kész, mit kell ezzel foglalkozni?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 11. 21:27

Igazad van.

Inkább elhatárolódok tőle csak mosolygok és a szükséges szintig válaszolok/beszélek vele amit a munka megkövetel sajnos.

13. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:18

Ilyenkor viszem a fülhallgatót, és zenét hallgatok.

Ha vki nagyon túlzásba esik, akkor meg látványosan kivonulok, vagy poénnal próbálom elterelni a témát, hogy vegye a lapot, hogy erre nem vagyok vevő. Vagy dumálok másról, aminek semmi köze ahhoz, amit ő mond. Milyen cipőt láttam, hol, mennyiért... tárgyilagos dolgokról.

Nem kell ebben partnernek lenni.

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:18
Ha nem mondasz el magadról mindent, akkor nem tud hiteleset mondani másoknak rólad. Akaratodon kívül a többi kollégádnak kialakul egy vélemlnye rólad, és róla is. Ha te tudod, ő milyen, más is tudja gondolom és akkor nincs min aggódni, hiszen ismerik.
11. VendrinerPiroska (válaszként erre: 6. - Globus)
2021. szept. 11. 21:16
Szerintem ez a legjobb ötlet. Sőt, legjobb lenne, ha másik ott dolgozó is hasonlóan járna el. Ha nem tud fogást találni, akkor lehet, hogy elgondolkozik.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2021. szept. 11. 21:13

Semmit se mondok magamról, életemről neki isten ments.


Igen dolgozni járok oda kényszerből nem szólok neki vissza ő mindig mondja a magáét erről arról ki milyen stb én meg nem is válaszolok neki inkább.

Persze az ember dühös mert tuti rólam is biztos valamit összehord ha valamiért nem vagyok munkában de úgy sem jó dolgozni hogy fujjog az emberre.

Próbálok inkább a munkára figyelni ő meg csináljon amit akar

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. szept. 11. 21:08

Tudom miért írod de egy picit sincs bennünk semmi közös szerencsére.

Az életről azért tettem említést hogy pont ő szól meg mindenkit de a saját életével nem foglalkozik.

Amugy köszi kihagyom.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. szept. 11. 21:06

Egyáltalán nem érdekel az élete ő mondja mindig ez van vele az van kutyát se érdekli.

Azért említettem meg hogy milyen az élete hogy pont ő szóljak meg másét ahelyett hogy a saját életével foglalkozna.

Persze ki lehet forgatni a szavaimat 😁

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:45

Hali Fórumnyitó anonim.


Barátkozz össze a kolleginával. Több közös van bennetek, mint gondolod.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:44
Próbáld ignorálni, amennyire lehet, ez a legjobb módszer. Ne válaszolj a szövegeire, tüntetően kezdj el mást csinálni, ha beszél. Ami a legfontosabb, ne mondj neki semmit el magadról! Ne tudjon rólad információt, akkor nincs mit továbbadnia. Ha észreveszi, hogy senkit nem érdekel, fel fog robbanni :) Hátha magától továbbáll.
5. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:38

De miért zavar ez téged ennyire?


Végül is megtűröd, mert a munka nem olyan szar, gondold végig mindig 1 ilyen szituban, hogy ide pénzt keresni jársz, nem bnőzni.

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:37

Kétszínű. És? Mi van akkor?

Neked nem kell jópofizni, sem cseverészni, az életed apró dolgait megosztani vele. Ha a munkád megköveteli, hogy szót válts vele, redukáld ennyire és kész.

Ha meg nem megy,tégy úgy mint egy normális egyenes felnőtt és mond meg neki szemtől szembe mi a bajod vele.

2021. szept. 11. 20:36

Manapság az a divat, hogy az emberek egymással foglalkoznak.

Hány fórum nyílik arról is, hogy az FB-n csupa jó minden, a valóvilágban meg még sem...fröcsögnek azokra, akik nem a szennyest teregetik ki, vagy csak irigykednek?

Miért zavaró ez a valóvilágban? A pletykálás pont ilyen;)


Te is kiemeled kollegina iszákos férjét és házicselédségét, miért? pletykálni akarsz róla?


Bosszúállás? Minek? Azzal ugyan olyanná válnál mint amilyen ő, hacsak nem vagy már olyan...

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:32

'(Az ő élete persze iszákos férj ő meg egy hazicseled de nem is ez a lényeg)'


Mert te nem beszéled ki. 🤣

2021. szept. 11. 20:20

Hali fórumozók.


Van egy kollegina, aki mindenbe beleszól,fontoskodik,beszólogat de ami a legrosszabb kibeszél mindenkit, megszól pletykál azzal foglalkozik kinek milyen az élete,hogy néz ki,mit csinál stb.

(Az ő élete persze iszákos férj ő meg egy hazicseled de nem is ez a lényeg)


Amúgy mindenkivel úgy viselkedik szemtől szembeni mintha kedvelné de aztán ahogy nincs a közelben már mindent mond róla csak jót nem.

Utálom nagyon és nem tudom kikerülni mert 3man dolgozunk együtt sajnos.


Valahogy jó lenne visszájára fordítani mindazt amit művel hogy érezze milyen undorítóan viselkedik.

Vagy nem tudom mit kellene tenni vele a legjobb lenne ha elmenne máshova dolgozni de bár mindig ezt hangoztatja hogy ő elmegy máshova utálja ezt a melót sajnos úgyse fog menni mert már évek óta ezt mondogatja.


Tippeket szívesen fogadok

Nen mondok fel mert időben kisgyerek mellett ez a munka a legjobb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook