Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygombára használt gyógyszerek megzavarhatják egymás hatását? fórum

Hüvelygombára használt gyógyszerek megzavarhatják egymás hatását? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 27. 14:07
Nem zavarja egymást...
7. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Tüündi1989)
2014. nov. 20. 10:53

Kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Gyógyszerek általánosságban megzavarhatják egymás hatását.

6. Tüündi1989 (válaszként erre: 5. - Youlcsi)
2014. nov. 20. 10:00
Köszi! :)
5. youlcsi (válaszként erre: 4. - Tüündi1989)
2014. nov. 20. 09:49
szerintem nem zavarnák egymást.
4. Tüündi1989 (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2014. nov. 20. 09:32
Szia! Igen igazad van, csak ezt már tegnap elkezdtem, és egyik barátnőm javasolta a borsavat hogy az jó az ilyen fertőzésekre, Canestent nem ajánlotta annyira. :/ De viszont külsőleg is nagyon kellemetlen, ezért gondoltam hogyha esetleg oda picik kennék, akkor talán azt elmulasztaná, csak nem tudom bezavarhatja-e egyik a másikat. Bár a kettő szigurúan nem érintkezik.....
3. youlcsi (válaszként erre: 2. - Tüündi1989)
2014. nov. 20. 09:26
ha már canesten (sztem ki lehet írni :) akkor a kombit venném és elhasználnám a kúpjait is. ha az nem elég, akkor utána a bórsavasat (bármilyen is legyen az)
2014. nov. 20. 09:17
Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy sajnos hüvelygombám van és tegnap használtam először estére bórsav kúpot. Viszton külső panaszom is van, főleg csikló tájékon és lentebb, amire gondolom a kúp nem nagyon van hatással. A kérdésem igazából az lenne hogy erre a külső részre, használhatok-e vény nélkül kapható gomba ellen krémet ( Cane....-nal kezdődik, nem tudom ki lehet e írni.)? A kettő nem zavarja-e be egymást? Gyógyszertárba elfelejtettem megkérdezni sajnos. Köszönöm előre is a válaszokat!
2014. nov. 20. 09:13
Hüvelygomba kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook