Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4029. Léna17 (válaszként erre: 4028. - F206ecdc8b)
2016. nov. 17. 16:17

Szia!



Komolyan mondom, ezt már nem hiszem el!


Nincs is időm ezeken agyalni, reggeltől estig dolgozom, iskolában vagyok.


Tök pozitívnak érzem magam. Van kedvem sok dologhoz.


És ezt kapom...


Egy hete fáj a hasam, derekam. Elmentem ma orvoshoz, mert nem múlik és vizelettenyésztést írt elő, tekintettel arra, hogy nyáron is volt ilyen problémám.

Egy hét múlva lesz eredménye.


De addig is felírta a Monural port.

Kiváltottam, de most azon agyalok, hogy be merjem szedni vagy sem.


Már a mellékhatások között feltüntetik a hüvely gyulladást... Ráadásul gyakori mellékhatás....


Beszedem és plusz ilyen bajom lesz, de lehet, hogy az eredetit meg sem oldja...


Én ezektől borulok ki.


Nem tudom, mit tegyek.

4028. f206ecdc8b (válaszként erre: 4027. - Léna17)
2016. okt. 6. 09:42
Lehet, hogy pszichés eredetűek a tüneteid, de fizikailag materializálódnak. Szóval az a baj, hogy vannak. Természetesebben kell élned és gondolkodni.
4027. Léna17 (válaszként erre: 4026. - F206ecdc8b)
2016. okt. 5. 20:32

Nem tudok róla.

Augusztusban voltam vérvételen, akkor mindent rendben találtak.

Azóta változhatott, de nem tudok róla.


Nekem az elmúlt években több féle nőgyógyászati betegségem volt.


És mindegyikkel nagyon megszenvedtem, így már sokkal nehezebben viselem.


Én arra is gondolok, hogy sokszor, stresszes helyzetben produkálok tüneteket, amik valójában ott sincsenek.


Pl. azt érzem, hogy nagyon ég a bőröm, az egész szeméremtest, gondoltam, megnézem magam. Semmit nem látok, persze nem is vagyok orvos, de pirosság sincs, semmi. Amilyen durván azt érzem, hogy ég a bőröm, minimum vörösnek kellene lennie.

4026. f206ecdc8b (válaszként erre: 4025. - Léna17)
2016. okt. 5. 14:04
Gyulladás van a szervezetedben?
4025. Léna17
2016. okt. 5. 10:22

Sziasztok!


Köszönöm mindenki válaszát, tanácsát.


Sajnos azt én is tudom, hogy sokat foglalkozom ezzel, meg összességében a nőgyógyászati betegségekkel, amikkel volt már problémám.


Próbálok erről tudatosan leszokni.

Alapból nem vagyok jó passzban, így nehéz.


Egyébként most a menzeszemmel is gond van, nem a megszokott. Mindig 6 napig tart, illetve a 6. nap csak a vége, barna váladék.

Ez most is így volt. Tegnap volt a 6.nap, estére teljesen kiürült minden.


Ma délelőtt kisebb barna folt van a bugyimon.

Ez most megint mi?

4024. f206ecdc8b (válaszként erre: 4015. - Léna17)
2016. okt. 4. 10:23
Szerintem a napi 3x-i tusolástól szárad ki a bőröd. Nem szabad. Hagyni kell a szervezetedet öntisztulni. És ha mindíg ezzel foglalkozol akkor ne csodálkozzál semmin. Bevonzod mert ez az életed középpontja.
4023.
2016. okt. 4. 10:12
Sziasztok! Nem olvastam el a hozzászólásokat (jó sok van), de leírom, hogy nekem mi használt. Saforelle intim szappan (gyógyszertárban kapható), tisztasági betétet nem használok, és tiszta pamut alsónemű. Ha ezt a három dolgot betartom, akkor nincs problémám.
4022. zsanci79 (válaszként erre: 4021. - Léna17)
2016. szept. 27. 11:26

Nézd, ha ellenállással fogadod, akkor nem kell elfogadni, én leírtam a tapasztalatomat.

Nem vagyunk egyformák, én az antibiotikumot nem fogadom el például. Gombára meg pláne nem! Onnantól kezdve nem igazán lehet megszabadulni, én már csak tudom. Doxicyllint kaptam jó pár éve, és onnantól kezdve egy évig havi szinten jött, majd a terhességemet is úgy csináltam végig, majd miután megszültem, elmúlt. Aztán visszajött pár éve, de kikezeltem magam, semmi antibiotikum, meg orvos....áhh, a fél vagyonomat csak otthagyom rájuk a semmiért.

Szóval igen is köze van a gombának a hormonokhoz is, nem hiába terhesség alatt fokozottan jelentkezik, lásd az én példámat is. Sőt, ha a mensi előtti héten jelentkezik mindíg, akkor is köze van a hormonokhoz.

Mindenki abban hisz, amiben szeretne.

A normafloor egy nulla, semmi. Meg is bűntették őket, hogy semmi nincs a készítményükbe.

Ha nem akarsz agyonreklámozott, semmit nem érő vackokat akár probiotikum területén, akkor javaslom keresd fel az anatur.hu oldalt, rengeteg fantasztikus és hatásos termékük van!

Az emésztőrendszer rendbetételére, candida, stb., stb..... én itt találtam rá a fitotree-re is, ami a gyerekem talpi szemölcseit úgy eltűntette mint a pinty. Pedig fagyasztották már, és már úgy nézett ki a talpa mintha rohadna, komolyan már nem tudtam mi tévő legyek.

Bátran ajánlom az ő termékeiket. Nem utolsó sorban rengeteg hasznos infókat olvashatsz mindenről, és tapasztalatokat is.

Kívánom, hogy sikerüljön megszabadulnod ettől a rémálomtól.

4021. Léna17 (válaszként erre: 4020. - Zsanci79)
2016. szept. 27. 10:55

De ezek a hormonok csak a hüvelyben hatnak?


Én a hormontartalmú szereket nagyon nagy ellenállással fogadom.


Egyébként fogalmam sincs, hogy ez, amit most látok, gombás trutyi vagy a kúp maradványa... Fehér, sűrű, itt van egészen a hüvely bejáratnál, de nem csíp... Viszont az utolsó kúpot vasárnap helyeztem fel, ezért is érzem kétségesnek, hogy esetleg az lenne.


Voltam orvosnál, mondjuk nem volt nagy vizsgálat, de ő gombát mondott, ő írta fel a kúpot, illetve ajánlotta és 2 db gyógyszert, amit egy heti eltéréssel kell bevennem.


Egyébként letusoltam, bekentem kívül magam körömvirág krémmel és most nem érzek semmit.


Lehet, hogy tényleg a kifolyt kúp kiszárította a bőröm?


Annyira tanácstalan vagyok, legszívesebben megnézetném magam most is orvossal, de sajnos nem úgy van a rendelés, ahogy szeretném, és már idén ott hagytam legalább egy 100-ast...


Nyáron azért lett gombám, mert felfáztam,az általad írt e coli okozta fertőzés miatt antibiotikumot kellett szednem. De akkor fel sem tűnt, hogy gombám van. Fájt nagyon a hasam, elmentem nődokihoz, a petefészkemnél semmi nem volt az ultrahang szerint, de mondta, hogy gombám van. Akkor amúgy meglepődtem, hogy azt meg hogy... Ugyanazt a gyógyszert kaptam, mint most, egy canesten kúpot használtam el, aztán egyből menzesz és ahogy vége lett, semmi bajom nem volt.


Most meg 1,5 hete náthás vagyok, totál legyengült a szervezetem és gondolom, most ezért jött elő.


Most nem szedtem antibiotikumot, de pont ezért az immunrendszer erősítésére kezdtem el a béres cseppet inni, meg ittam normaflore - t is.


Annyira tanácstalan vagyok, hogy az hihetetlen.


A párkapcsolatom gyakorlatilag romokban.


:(

4020. zsanci79 (válaszként erre: 4019. - Léna17)
2016. szept. 27. 10:40

Csak mensi után kezd el. 6 db van egy levélben, szerintem mindet elhasználhatod, de 3-at minimum!

Azért volt régen csak receptre kapható, mert van benne ösztrogén is, ami a hámsérüléseket teszi rendbe, és gondolom neked is inkább mensi előtt egy héttel szokott jönni a gomba.

Nézd csak:

"A hüvely természetes védőmechanizmusai közé tartozik a hüvely felszínét borító hámréteg is, ami fizikai akadályt képez a kórokozók behatolása ellen. Ennek a védelemnek a károsodásához vezethet, ha a női nemi hormonok szintje ingadozó vagy elégtelen (különösen a menstruáció vége előtt). Ebben segít a Gynoflor hüvelytabletta másik hatóanyaga az ösztriol, ami a természetes női nemi hormonok egyike. Az ösztriol a készítményben nagyon alacsony adagban található, biztosítja a jó vérkeringést a hüvely hámszövetében, valamint, hogy a hámréteg megfelelően vastag, rugalmas és nedves legyen. Ez fontos a laktobacillusok szaporodásához is, mert a hámsejtek biztosítják a tejsavtermelés alapanyagát."


Próbáld meg a fitotree nevű teafaolajos, gyógynövényes cseppet, az a legjobb. Ennek van kapszulás változata is, azaz, belsőleg is használható.

Ha most nincs gombás trutyid, akkor ez lehet baktérium (e-coli), vagy kevert fertőzés is. Felfázásos tüneteid nincsenek? Mert akkor baci.


Tanácsom még, ha trutyi van, akkor bizony ki kell azt onnan szedni, már bocs, hogy ilyen gusztustalan vagyok, de ez az igazság. Én kitöröltem mindent magamból, és utána ment a gynofloor. Semmi antibiotikum, ilyesmi. Max. még pimafucin kenőcs kívül, de ezt szex után is szoktam alkalmazni. És alapos tisztálkodás szex után, de gondolom ez megvan.

Megelőzésképpen pedig gynoflor. Nekem tényleg ez segített. A megelőzés.

4019. Léna17 (válaszként erre: 4017. - Zsanci79)
2016. szept. 27. 09:59

Szia!


Nekem volt, hogy belül is szétmart. Vagy csak úgy éreztem?


Még csak most fogyott el a Gynoxin kúp (3*200 mg), tehát ma kezdeném a hüvelyi ph helyreállítást. Köszönöm a tanácsod, megpróbálom amit írtál. Az előbb írtam, hogy nekem a vagilact q-t írták fel, de az nagyon irritált, 3-at tudtam fogcsikorgatva elhasználni, aztán inkább hagytam.


Amit javasoltál, mennyit kell elhasználni?

Meg főleg így, hogy 1-2 nap és menzesz. Kezdjem el előtte és fejezzem be utána?

De mennyit? 6,12?


Csak azt nem értem, hogy a bőröm még csak nem is piros kívül, akkor nem égett így, amikor a gombás trutyi folyt ki, mint az állat. Kezelés előtt még lehet jobban voltam, mint most.


Köszi a választ!

4018. Léna17 (válaszként erre: 4016. - Magykrisz)
2016. szept. 27. 09:25

Szia!


Köszönöm, hogy válaszoltál.


Nem próbáltam még, korábban az orvos hüvelyi ph helyreállítónak a vagilact q-t írta fel, de engem az irritált, így n is tudom rávenni magam, hogy használjam most.


De mitől lehet, hogy a kúpok használatát követően még mindig olyan sűrű és nagyon bő a folyásom?


Engem ez aggaszt... Hogy már nem használ a gombaölő nálam...

Ettől olyan ideges vagyok. Pedig amikor kezdtem a kezelést, eldöntöttem, hogy mennyire nyugodt leszek. Az is voltam, de ezek után valahogy nem tudok az maradni. :(


Amúgy én minden nap használok jó minőségű teafaolajat a fehérneműre cseppentve, megnyugtat, hogy tudom, ezzel is teszek magamért, de hiába írják, hogy milyen frankó gomba, baktérium és vírusölő... Sokat nem veszek ebből észre...

4017. zsanci79
2016. szept. 27. 09:22

Belül nem is viszkethet, mert ott nincsenek érzőidegek, csak a hüvelybemenetnél, azért viszket, ég, csíp ott.

Léna, nem olvastam, hogy hüvelyflóra visszaállítót használtál volna.

A legjobb a gynofloor hüvelytabletta, ami már recept nélkül is kapható, régen receptköteles volt!

Ha éreztem, hogy kezdődik valami, használtam.

És nem árt egy teljes kúra vele, mensi után, ha semmi bajod nincs, akkor is.

4016. magykrisz (válaszként erre: 4015. - Léna17)
2016. szept. 27. 09:04
A Béres csepp jó ötlet lehet, vagy valami egyéb komplex multivitamin. Esetleg a Vitagyn C hüvelykrémet próbáltad már? Nekem nem belül viszketett és égett, hanem kívül, de folyásom volt nekem is. Miután elhasználtam a Canesten Combi kúpot, rögtön utána kezdtem használni a Vitagyn C-t, el is múlt tőle szépen és rögtön felhelyezést követően megszűnt a viszkető, égő érzés, nyugtató érzés volt. Aztán később mikor úgy éreztem, hogy lehet, hogy megint visszatér a fertőzés rögtön elkezdtem használni újra ezt a krémet, és nem is jött vissza a betegség. Azóta pedig egyáltalán nem is tért vissza.
4015. Léna17
2016. szept. 27. 08:58

Sziasztok!



Sajnos idén már harmadszor szenvedek a gombától, és ez a három alkalom május, július, illetve most szeptember. Tehát egymáshoz nagyon közeli időpontokban jött elő. Minden alkalommal magánrendelésre mentem, minden alkalommal más orvoshoz. Voltam pesti szuper magánklinikán is. Én a kezelést követően is visszamentem az orvoshoz, hogy laborban ellenőriztessük, minden rendben van-e. Minden alkalommal rendben is volt, jól is éreztem magam, vagyis nem arról van szó, hogy el sem múlt a gomba a kezelést követően.


Szerintem kevesen vannak, akik nálam jobban vigyáznának magukra. Az otthoni fertőtlenítésen keresztül az idegen mosdó használatán át.

Szexuális kapcsolatom szinte nulla, mert állandóan előjön ez a probléma. A párom volt egy teljes körű kivizsgáláson, neki semmi baja.


Valószínűleg lelki eredetű ez a probléma.


Folyamatosan rettegek, hogy visszajön és vissza is jön! Mert bevonzom...


A jelenlegi gombás fertőzésem próbálom másképp megközelíteni. Tudomást sem veszek róla, egyébként nem is igazán viszket/ég. Viszont bevettem a gyógyszert, elhasználtam a 3 kúpot, megnéztem magam és még mindig ugyanolyan a helyzet, mint a kezelés megkezdése előtt.


Orvoshoz most visszamenni nem is tudok, mert a menzeszem most lesz aktuális a napokban.


Én elkezdtem Béres cseppet inni, próbálom a gondolataim elterelni (bár ez így nagyon nehéz, hogy elhasználtam, amit kellett, és ugyanolyan túrós váladék maradt). Megpróbálok a cukros dolgokról leállni és lekötni klassz dolgokkal a figyelmem.


Érdekes, hogy belül nem is viszket, pedig jó vörös és van folyás rendesen, viszont kívül a bőröm fáj, de az sem piros. Kentem krémmel, de mintha inkább ki lenne száradva. Lehet, hogy a kúp, ami kifolyik éjszaka, kiszárítja a bőrt?

Napi 3-szor tusolok egyébként, állandóan alsót cserélek.


Mi lehet ez?

4014. Cinna1
2016. szept. 11. 16:03

Szia Indi!

Szomorúan olvasom, hogy még mindig fennáll a problémád. Régen én is sokat írtam ide, szerencsére mostanában nincs nagy problémám, bár pont ma éreztem, h valami megint nem stimmel, holnap megpróbálok valamelyik dokihoz bejutni. Ami annó nekem a gombára és a viszketésre jó volt, az a bórsavas kúp, sokáig kell használni, hónapokig, de szépen lassan enyhülni fog, és elmúlik.A másik, hogy rendeltem a neten hüvelyi ph mérőt, ha nem volt megfelelő a ph-m, akkor használtam a gynoflort.Plusz fontos beszedni több adag szájon át szedhető gomba elleni gyógyszert.Ami a lelki dolgot illeti tudom min mész keresztül, borzalmas,ugyanígy éreztem én is, és sokszor eszembe jut, h még egyszer nem bírnám ki. De muszáj! Ki kell bírni, és bízni kell benne, hogy jobb lesz, máskor is javult már a helyzet, most is fog.Először nagyon magam alatt voltam, aztán jött a leszarom időszak, hetente használtam egy bórsavast, de többet nem foglalkoztam vele, próbáltam élni az életem, és minden apró dolognak örülni, és talán ezért is kezdett javulni, mert nem mindig ezen agyaltam.Kívánok neked sok erőt, és kitartást! El fog múlni, hidd el!

4013. rinike (válaszként erre: 4001. - Fantababa12)
2016. júl. 27. 07:19
Én vasárnap szedtem be az utolsó Actil Duo antibiotikumot, és hétfőtől már szenvedek. Hétfőn felírt egy kúpot a doki, amit azonban már nem lehet kapni. Visszahívtam, hogy írjon mást, azt mondta, hogy van több recept nélkül kapható, válasszak azok közül. Ma megyek és választok valamit, mert nagyon kellemetlenek a tünetek.
4012. zsanci79 (válaszként erre: 4011. - Indi66)
2016. júl. 26. 17:18

A sport nagyszeru otlet, elso lepesnek kivalo!

En nem gondoltam volna, hogy tenyleg ennyire beteges vagy, hogy nyar kozepen is meg vagy fazva, nem is kicsit. A te szervezeted szerintem padlon van...

Egyebkent valami vitaminokat szedsz, vagy csak a gombara koncentraltan?

D vitamin szinted hogy all?

A probiotikumot en ugy tudom, hogy az antibio mellett mar kell szedni, es meg utana par napig.

A vitamin amirol beszeltem:

Vita-min plus. Az anatur oldalan talalsz korrekt irast rola, telorol nem tudom belinkelni ☺

Mégegy kerdes. IR-re nem tortent még kivizsgalasod? IR eseteben is nagyon gyakori a visszatero gombas fertozes, menstruacios zavarok, gyenge immunrendszer, stb.

Ha nem tortent meg, akkor mindenfelekeppen javasolnam ezt kivizsgalni. Sot, sztem egy reszletes endokrinologiai kivizsgalas sem artana.

En nem gondolnam, hogy a te esetedben eleg lenne pusztan a helyi, tuneti kezeles. Ide atfogobb vizsgalat kene.


Az ecetes vizet en olyan saccperkábé keszitem. Meglottyintem az uveget, hogy azert jó ecetes szagot erezzek ☺


Milyen sportot fogsz uzni?

Ugy gondolom kulfoldon elsz, ott tudsz rendes dokikhoz jarni?


Azert el szoktal jarni haverokkal ide-oda, kicsit leengedni a gozt? Fontos lenne.

A lelki eredtu problemak kezelese szukseges a komplexebb, az egesz szervezetre kiterjedo kezelessel egyutt, mert en még mindig azt mondom, hogy ez a kalvaria neked mára már jo reszt pszichoszomatikus betegseg.

4011. indi66
2016. júl. 26. 12:03

Szia.

Nagyon köszönöm a válaszodat, sokat segített! :)

Meghatódtam h ilyen részletesen írtál és rettenetesen hálás vagyok érte. Az érzelmi támogatásért hálásabb mint az ülőfördős tanácsért. Szóval köszönöm. :)


Nincs hólyag problémám, utoljára két éve volt. Az kellene még...

Az almaecetes fürdőt milyen arányban készíted el?

Mi a multivitamin márkája? Sajnos nagyon kell mert mára rosszabbodott az állapotom a megfázást illetően, mégis csak antibiotikumot kell szedjek... nem tudom h így van e értelme a probiotikumnak vagy majd ha befejeztem az antibiotikumot... ?


Tegnap írtam egy sortclub-nak, jövő héten kezdődnének az edzések, izgatott vagyok miatta és úgy gondolom jót tenne, nehéz mert annyira beteg vagyok h a héten az is kérdéses hogy járok majd melózni, de addig csak kiheverem majd.


Hülyeségnek tartottam az utóbbi időben... de irrigáltam tegnap. Más ötletem nem volt, mindenem elfogyott. Azt gondolom h jót tett. Nem kínzott nap közben, Teafát és levendulát használtam, így nem olyan büdös a teafa magában.

4010. zsanci79 (válaszként erre: 4008. - Indi66)
2016. júl. 25. 17:55

Draga indi!

Nem is tudom mit mondhatnek....

Valamilyen okbol ma beneztem ide...pedig nagyon nagyon reg nem jartam erre. Talan neked is beugrik, mi jo par eve sokat dumcsiztunk itt...

Szoval, nagyon nehez neked ujat mondanom szerintem, de azert megprobalom.

Szoval, en egyedul maradtam a kisfiammal kb 6 eve. Ahogy jottek a parkapcsolataim, mindig visszajott a gomba, altalaban az elso egyuttlet utan.

En kerestem a paromat, jo par evig, majd 3,5 evvel ezelott betoppant az eletembe a szerelmem.

Nala is kijott elso alkalom utan sajnos.

De o annyira mas volt mint a tobbi, annyira nekem valo es annyira ilyet szerettem volna magamnak... Vele teljesen kiegyensulyozott lettem, semmi aggodalom, semmi megfelelesi kenyszer, ugy kellettem neki ahogy vagyok, gyerekestul mindenestul.

Ezzel termeszetesen nem fajditani akarom a megtepazott kis lelkedet, hanem azt szeretnem mondani, hogy a kronikus gombas fertozes sajnos tobbnyire lelki eredetu.

Nekem megszunt ez a kronikus problemam, amint sinre kerult az eletem.

A 3.5 ev alatt kb 3× jott elo, de el is mult. En megfogadtam, hogy semmi kupot, bogyot nem szedek be, csak termeszetesen.

Tehat amikor ereztem hogy baj van, en bizony teljesen kimosakodtam, kitoroltem a huvelyembol mindent, komolyan, amig minden trutyit kiszedtem. Aztan ultem almaecetes vizben. Nagyon hasznos mindenfele gombara. Tavaly valami oknal fogva pl a labujjam kozt gomba lett, ket este beaztattam 15 percre a labam es elmult. Holott elotte kenegettem nizorallal, de semmi.

Amit ilyen tisztitas utan mindig hasznalok, az a gynoflor huvelytabletta, ami mara mar szerencsere recept nelkul kaphato!!!

Nem hasznalok el egy dobozzal, ket naponta egyet, amig erzem, hogy kell.

Nekem ez az, ami bevalt.

Amit en ajanlanek neked még, az egy multivitamin keszitmeny, ami szerves formaban tartalmazza az asvanyi anyagokat, vitaminokat, ezaltal az egesz hasznosul sejtszinten!

Ket fajta ilyen szerves vitamin keszitmeny van, ezek varandos vitaminok, de az egyiknek van rendes keszitmenye is, amiben nem a terhesvitaminra jellemzo nagyobb mennyisegek vannak, hanem amennyi kell.

Nincs egy nagy ara, 3 ezer ft korul van, es tenyleg jo!

Ha masra nem is, legalabb az immunrendszered felturbozasara! Aminek ugye a gombas bakteriumos fertozesek ellen is vedenie kellene...

De elso a lelki béke helyreallitasa. Tudom, hogy nagyon nagyon nehez, de talan elso korben egy kineziologus... tudom, hogy nehez elengedni es nem gondolni ra...jo lehet még a joga is. Ott még baratokat is szerezhetnel es nagyszeru stresszoldo!

Remelem hogy tudtam segiteni, ha barmi kerdesed van, vagy beszelgetnel keress meg nyugodtan.

Megegy kerdes. Holyaghurutos tuneteid nem szoktak lenni?

4009. moonlight13 (válaszként erre: 4004. - Indi66)
2016. júl. 25. 17:23
Azt nem tudom, melyik mennyi, de én a Gynoxin 600 mg-os 1 db-osat venném. Annak is kell kb. 1 hét, mire hatásos, de legalább nincs sok macera vele.
4008. indi66
2016. júl. 25. 10:28

Sziasztok..... megint én.

Ez a 6. évem. :(

Krónikus hüvelygombám van.

Már elfogyott az összes csomag amit magammal hoztam otthonról. Kúpokra gondolok.

Mindig használnom kell vagy nehéz dolgozni. Nagyon nehéz!

Nem fogom felsorolni hogy miken mentem már keresztül, fölöslegesnek és unalmasnak tartom, de annyit mondhatok h nem tudtak eddig velem mit kezdeni. SEHOL!

Egy évig tünetmentesnek mondhattam magam, ami annyit jelent h csak 2 havonta jött elő. Ez már nagy szó volt!

Tönkrement az életem, vidám csaj voltam. Most megkeseredett vagyok és nincsennek igaz barátaim se pasim, és az anyám is megunta hogy furcsa lettem. Borúsan látom a jövőt, értelmetlennek. Egy nagy nagy szenvedésnek érzek mindent, mert egyedül vagyok és kínlódom. Kínlódva dolgozom, érzem a kellemetlen tüneteket ha nem is minden nap, de nagyon sűrűn. Az agresszivitás mindig jelen van, a gomba azzal is jár.

Már elfogytak a tartalékaim amiből kúpokat vásároltam, és már nagyon bánt h amíg más nyaralni megy én a félretett pénzemet mindig ilyen szarokra költöm.

Most vettem illóolajakat, tengeri sót, probiotikumot, van homeopátiás szerem, de már fogyóban van és szerintem annak idején nem is jól használtam, volt 5 csomag hv kúpom, plusz amit otthon használtam el két hét alatt. Amikor használom akkor mintha jönne helyre. De amint abba hagyom újra gombásodik el.

Már belefáradtam a fertőtlenítgetésekbe, abba hogy ha teafaolajat használok mindenki érzi és napi 4 5 alkalom is kell és akkor is csak épp hogy javít valamit a dolgon.

Van cickafarkam, iszom minden nap.

Elfáradtam a csalódásokba, elfáradtam a reménykedésben, úgy érzem hogy egyre csak múlnak az évek én pedig bent ragadtam a 6 évvel ezelőtti önmagamban. Amikor ez kezdődött. Megrekedt vele együtt az életem is.

Amikor volt javulás úgy gondoltam ha ez még egyszer előjön és kezelhetetlen, nem csinálom végig amit eddig végigcsináltam. 1 éve már hogy minden nap jelen van. MINDEN NAP.

Már nincsen energiám újra elkezdeni böngészni valami után, ha van itt valaki aki tudja hogy milyen homeopátiás szert vegyek, hogyan használjam helyesen a cickafarkat, az illóolajakat, vagy hogy mit vegyek még... azt megköszönném.

Nagyon le vagyok gyengülve, folyton beteg vagyok hörghurutom van, 1 hónapja köhögök, nem szedek antibiotikumot direkt a gomba miatt mert nem akarom h újra nagyon nagyon belobbanjon.

Most azokat kérdezem akik hasonlót élnek át, vagy éltek át. Mint testileg mint lelkileg.

Az nem érdekel akinek egyszer volt és a canestent ajánlja mert milyen tuti.


köszönöm.

4007. 70e5b68753 (válaszként erre: 4006. - Indi66)
2016. jún. 14. 13:50
fúúúú, hálistennek nem vagyok annyira képben, ezt a Canestent is már vagy 7 éve biztos van, hogy használtam, de akkor jó volt, úgyhogy akkor vagy nőgyógyászt kellene megkérdezni, vagy hátha lesz itt nálam okosabb....
4006. indi66 (válaszként erre: 4005. - 70e5b68753)
2016. jún. 14. 13:39
több csomagot vinnék magammal, azért kérdezem a legolcsóbbat Egyébként a candibene-t és a canestent ugyanaz gyártja nem?
4005. 70e5b68753 (válaszként erre: 4004. - Indi66)
2016. jún. 14. 11:55
Én a Canestent venném...
4004. indi66
2016. jún. 14. 10:57

Sziasztok!

Melyik a legolcsóbb vény nélkül kapható hüvelykúp gombára?

Candibene-t lattam legolcsóbbnak, nem is tudtam h kúp is van.

4003. Fantababa12 (válaszként erre: 4002. - Erszebet4)
2016. ápr. 6. 11:55
Rendben, koszi a valaszt!
4002. erszebet4 (válaszként erre: 4001. - Fantababa12)
2016. ápr. 6. 10:34

Szia!

4 szemet az neked kell szedni,párodnak külön felíratni!!!

Lehet pont ez a négy szem bogyótól leszel tünet mentes!!

Párod alaposan tisztálkodjon!!

Előttem lévő ùr,jókat írt,ez jó is lenne ha minden férfi alkalmazná.Itt megjegyezném, ecetesvíz is fertőtlenítő, (1 liter víz 10%-os 2evőkanál ecet) keverékèvel is lehet.

2016. ápr. 6. 07:07

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy en felfazasra szedek antibiotikumot lassan ket hete.(Aktil duo)Ennek kovetkezteben huvelygombam alakult ki kegyetlen viszketessel, es a tajekoztatoban irtak is, hogy mellekhataskent megjelenhet, de mivel aznap reggel jott meg a menstruaciom, ezert a doki nem tudott kenetet venni.Felirta a Fluconazole 150 mg kemeny kapszulat, amit aznap be is vettem, es azt irta ra, hogy heti 1. Most penteken vennem be a kovetkezot mert, hogy 4 db-osat irt fel. Az lenne a kerdesem, hogy a masikat vegyem be penteken es a baratomnak is bekene szednie a biztonsag kedveert legalabb egyet, mert hogy neki kulonosebb baja nincsen ? A valaszt elore is koszonom.

4000. moonlight13 (válaszként erre: 3998. - Da5785b0b5)
2016. márc. 24. 22:39
Lehet, hogy nem is gomba volt, hanem csak allergia a mosóporra.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook