Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
3849. moonlight13 (válaszként erre: 3847. - Tecu21)
2013. júl. 28. 13:14

A szexuális aktus kerülendő a kezelés alatt, mivel a partner is megfertőződhet.Terhesség első 3 hónapjában és szoptatás ideje alatt a hüvelytabletta csak a kezelőorvos javaslatára alkalmazható. - írja a használati utasítás.


Nem olvastad el?

3848. moonlight13 (válaszként erre: 3847. - Tecu21)
2013. júl. 28. 13:09
Zseniális vagy! Ha gombára tetted fel a tablettát, akkor semmit nem ér, mert azonnal visszakaptad a párodtól, ill. még meg sem gyógyultál! Teherbeesés ellen viszont nem véd!
3847. Tecu21
2013. júl. 28. 12:09
szerintetek a cansten hüvelytabletta befolyásolja a terherbeesést? Babát tervezünk de most 1 db tabit feltettem tegnap ma együtt voltunk és a párom azt mondta szerinte a tablettától így nem is lehet teherbe esni!!? van valamilyen hatással ez a spermákra?
3846. moonlight13 (válaszként erre: 3844. - Indi66)
2013. júl. 26. 15:06
én ha nem érzem, többet nem vagyok hajlandó bevenni semmit. Én is voltam úgy, hogy semmit nem éreztem, erre közölte az orvos a rákszűrésnél, hogy gomba, persze minden tenyésztés nélkül... én h...lye meg kifizettem kb. 6000, Ft-ot a különböző szerekre, pedig szerintem semmi bajom nem volt előtte sem...
3845. moonlight13 (válaszként erre: 3844. - Indi66)
2013. júl. 26. 15:03
hát... Te tudod... De hiszen ő eddig sem érzett semmit, ha jól gondolom!
3844. indi66 (válaszként erre: 3843. - Moonlight13)
2013. júl. 26. 12:25
Köszi :) Hát szoktam ilyeneket itthon tartani vészhelyzetre. Ezt kb februárban írta egy sztk-s orvos mikor voltam rákszűrésen és gombát találtak de én ebből semmit sem éreztem szóval úgy gondoltam h nem nyúlok hozzá nehogy elrontsam amit 3 év alatt összeszenvedtem. Csak teafaolajaztam pár napig. Ekkor a párommal nem volt semmi probléma ilyen téren csak ekkor lett hólyaghurutom amit hiába kezeltem és ráment a vesémre is ami végül megoldódott azóta nem volt ilyenre példa. Most meg hát ez volt. Szóval agyalok hogy mit kéne maszekolni. Mert úgy érzem és látom már semmi baja sincsen pedig voltam együtt a párommal mert nem birta kivárni, egyszer tuti szétverem a búráját :D Szóval ennek ellenére most jól vagyok. :)
3843. moonlight13 (válaszként erre: 3842. - Indi66)
2013. júl. 25. 21:03
Igen, egy hét múlva kell a másikat bevenned ugyanazon a napon. Azt meg az orvos szokta eldönteni, hogy 1,2 vagy 3 hétig kell egy-egy darabot bevenned. Mindenesetre a pasiknak is 1 db-ot fel szoktak írni.
3842. indi66 (válaszként erre: 3840. - Moonlight13)
2013. júl. 25. 19:19
Tudnál egy 2 perces felvilágosítást adni a gyógyszer működéséről? Mert 2 bogyóm van úgy emlékszem h első bevétel után egy hét mulva kell a másikat.
3841. moonlight13 (válaszként erre: 3839. - Indi66)
2013. júl. 25. 15:52
Lehet, h. az új párodtól kaptad el? A fiúk általában nem érzik!
3840. moonlight13 (válaszként erre: 3839. - Indi66)
2013. júl. 25. 15:51
A párodnak is adj egy gyógyszert (aminek kb. 1 hét múlva van végleges hatása). Addig v. semmi, vagy óvszer! Egyébként megint visszakapod!
3839. indi66
2013. júl. 25. 14:09

Sziasztok. Egy olyan brutális gombán vagyok túl hogy azt el nem tom mondani :D A nyáron 2x jött elő. Egyszer a nagy melegtől amikor tényleg a bugyimból is csavarni lehetett a vizet most pedig együttlét után. Aki jobban belemélyedt ebbe a fórumba az láthatta h régebben elég aktív tagja voltam ennek a csapatnak de hál isten azóta csak most voltam ilyen beteg.

Teafaolajaztam magam az is lehet h napi 6 7 8x is mindig amikor már éreztem h a hatás elmúlt és éreztem h viszket azonnal mentem a fürdőbe és úgy hígítatlanul, mivel tényleg nagyon be volt durranva alig birtam összezárni a lábam tiszta dzsuva volt, kínzott, így úgy gondoltam h ez nem lesz elég, szóval volt itthon receptem fluconazolra, elmentem kiváltani és már be is vettem belőle az elsőt. Azóta rohamosan javult az állapotom természetesen azóta is teafázom naponta minimum 3x. Szóval rendbe jön már végre. Mindez azóta mióta új párom van. Az előző párommal semmi probléma nem volt. Az újnál szinte azonnal. Attól tartok hogy ha megint együtt leszünk akkor újra előjön. Mit tanácsoltok ez esetben?

2013. júl. 23. 14:49
Nekem akarhanyszor ilyen problemam volt/van, az Alkagin hüvelykupot kerem a gyogyszertarban...:-) veny nelkul kaphato, az ara is kb akkorul van mint a Canestennek, csak nekem a canesten nem valt be, mert nem oldodott fel... Raadasul az Alkagin gyogynoveny alapanyagu, semmi mesterseges nincs benne.. Szoval nekem ez a termekcsala valt be, az intimmosakodojukat hasznalom rendszeresen, meg hat torlokendobol finnyas vagyok, nekem mindig beszaradt az a feltephetos, de ennek a torlokendoje egyenkent van csomagolva.. 1 evvel ezelott kerestem es nem volt a gyogyszertarakba, most viszont lattam hogy ujra van, sot az internetes oldalukon is lehet rendelni..:-)
3837. shine888
2013. júl. 12. 13:41

De elmondhatom h meggyogyultam..nalam ugy kezdodott h uj parom lett..miutan osszejottunk javaltam alul...kevesebb tunetem volt..de gyogyultnak nem mondhato..

Amitol meggyogyultam:nem hulyeseg....tartsd be ha tenyleg megakarsz gyogyulni.

Napi 2-3liter viz.ez mindennel fontosabb.sokszor csak a vizhiany okoz odalent is gondokat..

Sima vizes mosdas a nunira..semmilyen szappan tusfurdo...meg lehet szokni

Intim torna elsajatitasa..legalabb az alapok..ez verboseget okoz..oxigen ellatasa is javul..ami nem kedvez a betolakodoknak..es raadasul a huvelyi orgazmust elerhetjuk idovel ennek a segitsegevel..

Helyes taplalkozas..zoldseg gyumi hus...keves szenhidrat..semmi feher liszt..

Nah kb ezek a dolgok segithetnek egyuttesen:)))helyi kezeleskent rozsa mez..es gapefruit vital huvelykup...ez a 2hozhat eredmenyt..mas vegyszer gyogyszer sztem semmit nem er...jobbulast:)))))kerdezzetek nyugodtan!!!!

3836. shine888
2013. júl. 12. 13:22
Folytatom...
3835. shine888
2013. júl. 12. 13:21
Sziasztok!en kb 8evig kinlodtam kulonbozo huvely gyulladasoktol.egyszer ilyen egyszer olyan tipusuval.de valami mindig volt.minden fajta kremet kupot tablettat es intim irrigalast kiprobaltam....tenyleg mindent...elkezdtem hazi modszereket kiprobalni.amit csak el tudtok kepzelni......pfuuuuhhh...:))nem hasznalt semmi.a gyogyszerek kupok is csak addig amig hasznaltam..a nemi eletem emiatt nem volt tul izgi.....se tul gyonyorteljes...szinte el felejtetem az oralis es a kezzel valo kielegulest...elutasitottam..nem volt mas valasztasom..az aktus is csak ugy h ha egy kicsit jobb a helyzet....de kozben is azon kaptam magam h szaglaszok nezem h mi a helyzet odalent.....biztos tudjtok
2013. júl. 3. 18:15
na még az nem volt
3833. halenda
2013. máj. 15. 00:45
Meg annyi, hogy egyszerre nem irjak fol a 6 havi adagot, asszem csak 3 honapot tudnak egyben felirni es utana kell is egy vervetelt (majfunkcio vizsgalatot) csinalni. De ez mar reszletkerdes.
3832. halenda
2013. máj. 15. 00:31
Nagyon szivesen! Nem ma tortent, mert azota mar szultem is (masfel eves a kisfiam), de mostanaban kerult elo az ismeretsegi koromben ez a problema. Termeszetesen csak orvos irhatja fel ezt a gyogyszert es eleg draga a fel eves adag, de nekem nagyon megerte! Ez az ismerosom, akinek ilyen gondja van (miutan megosztottam vele, hogy en is ezzel kuzdottem 15 evig) azota elment a nogyogyaszahoz es megemlitette, hogy nem lehetne-e egy hosszabb tavu gombaolo gyogyszer kurat vegigcsinalnia, hatha az segitene. A nogyogyasz azt mondta de, probaljak meg es felirta neki a gyogyszert. Ennyire egyszeru volt! De en azt javaslom, menjetek el ehhez a doktornohoz, Budapesten es Szegeden rendel, de megtalaljatok a honlapjat (nem tudom, tehetek-e be linket ide, de mindegy is, mert nagyon konnyen ra lehet keresni). Dr. Foldes Marta bor-es nemigyogyasz. Hajra es sok sikert mindenkinek! Ne adjatok fel!
3831. yoana (válaszként erre: 3830. - Halenda)
2013. máj. 14. 22:58
Köszi szépen, hogy leírtad a történeted! Gratulálok, hogy szerencsésen meggyógyultál. Azt hiszem én is kipróbálom ezt a gyógyszert, meg a diétát, hátha végre-valahára én is megszabadulok ettől a problémától.
3830. halenda
2013. máj. 14. 01:00
Ja, es mindez grapefruit mag kivonat, belflora visszaallito kapszulak, napi 3 doboz natur joghurt mellett. Szerintem az en kandida fertozesem mar tullepett egy olyan hatart, amin mar csak ez a gyogyszeres kezeles segithetett. Meg talan a dieta segitett volna, ha vegig tudtam volna csinalni. Azert irok most ebbe a forumba, mert a napokban elmeseltem az esetemet egy baratnomnek, aki ugyanilyen problemaval kuzd, es eszembe jutott ez a forum, amit anno en is sokat olvasgattam. Es gondoltam megirom, hatha segitek ezzel itt is valakinek.
3829. halenda
2013. máj. 14. 00:50
En borzaszto halas vagyok ennek az orvosnak, meg hogy egyaltalan ratalaltam, mert az utolso 1 evben mar rettenetesen el voltam keseredve. Folyamatos ego-csipo-viszketo erzes, duzzadt, fajdalmas szemeremajkak, csak bo nadragot hordhattam, mert fajdalmas volt a farmerral valo erintkezes, napi szinten tobbszori huvelyoblites - mashogy nem lehetett elviselni. A gombaellenes kupok ideig-oraig enyhitettek a tuneteket, akkor egy kicsit fellelegezhettem, de aztan minden kezdodott elolrol. Folyasom nem volt allandoan, sokszor csak a csipes, viszketes volt a jellemzo. Ja, es szexualis elet felejto. Gynevac volt az utolso bizodalmam, de akkor mar nem lehetett kapni Magyarorszagon. Nemetorszagba is elutaztam csak ezert, mert ott van a Gynevac injekcionak egy nemet megfeleloje. 3 injekciot kaptam, de az sem segitett. Szoval en tudom milyen ez az egesz.
3828. halenda
2013. máj. 14. 00:39
Szia, 150 mg-osat. Arra azert vigyazni kell vele, hogy ha jol emlekszem a szedeset koveto x ideig nem szabad teherbeesni. De ez le van irva a gyogyszer tajekoztatojaban is. Egyebkent ez az bor es nemigyogyasz azt mondta nekem anno, hogy sokan fordulnak hozza ilyen panasszal es o nem is erti, hogy a nogyogyaszok miert nem alkalmazzak ezeket a kurakat a nagyon gyakran visszatero netan allando gombafertozesekkel szemben, holott a szakmai protokoll is ezt irja elo. Hogy ez valoban igy van-e (marmint a protokoll), ezt nem tudom. Nekem megvan errol a privat velemenyem, szerintem a nogyogyaszok nagy reszet (tisztelet a kivetelnek, kar, hogy en nem talalkoztam ilyen kivetellel, pedig nem kevesnel jartam a bajommal) egyszeruen nem erdekli ez a problema. Nem hajlandoak behatobban foglalkozni ezzel, oket a terhesseg es a szules foglalkoztatja elsosorban illetve az esetleges noi nemi szervi bajok, kisebb fertozesek (nem pedig a kronikus fertozesek). Talan ez a fajta problema (az allando gombasodas) valoban nem is igazan rajuk tartozik, hanem a nemigyogyaszokra. De erthetetlen, hogy akkor miert nem iranyitjak oda az embert?
3827. primosten (válaszként erre: 3825. - Halenda)
2013. máj. 13. 09:20
Szia, gratulalok a gyogyulashoz! Azt megkerdezhetem hany mg-os Diflucant irt fel Neked az orvos?Köszi
3826. halenda
2013. máj. 11. 15:07
Lehet, hogy csak az elso honapban kellett 3 naponta, erre mar nem emlekszem pontosan. Hajra lanyok, ne adjatok fol! Van kiut!
3825. halenda
2013. máj. 11. 15:05
Sziasztok! En is evekig (sot, beszelhetek evtizedrol is) szenvedtem, es elmondhatom, hogy az utolso evekben sajnos gyakorlatilag allandoak voltak a tuneteim. Semmi nem hasznalt, a kupok, kenocsok nehany napra jo esetben elmulasztottak a tuneteket, de tobbnyire csak enyhitettek azokat. Probaltam mindenfele cseppeket, huvelyoblitest a letezo mindenfelefajta gombaellenes keszitmenyekkel, semmi nem segitett. A dietat nem tudtam vegigcsinalni, mert 12 oraban felszolaglokent dolgoztam, nagyon megerolteto munka, egyszeruen nem birtam (bar hozzateszem, az a 3-4 het, amit vegigcsinaltam segitett elviselni a tuneteket). VISZONT! En megtalaltam a magam szamara cirka 15 ev utan a megoldast!! Dr. Foldes Marta bor es nemigyogyasz! Keressetek ra, Szegeden es a Mom parkban rendel, van sajat honlapja. O irt fol nekem egy fel evig tarto Diflucan kurat, elso 3 honapban 3 naponta kellett szedni, aztan pedig mar csak hetente. Csodat tett, teljesen megszunt a huvelygombam, el nem tudom nektek mondani, milyen megkonnyebbules, mennyire jo erzes volt vegre tisztasagi betet nelkul jarni, vegre nem egett-csipett-viszketett, vegre nyugodtan mehettem uszodaba, nyugodtan megehettem egy szelet csokit stb. stb. Sokan mondtak nekem, hogy ez a gyogyszer megterheli a veset stb., aki tudja, hogy milyen egy allando huvelygomba, az nem csodalkozik, ha az embert mar ez sem erdekli. Egyebkent nem lett tole semmi bajom. En az elso honapban dietaztam is, nem nagyon szigoruan, de cukrosat egyaltalan nem ettem, liszt es elesztos etelt is csak minimalisat. Azota szultem is es nem tert vissz a huvelygombam egyszer sem!!! :) Remelem tudtam segiteni, nalam ez valt be.
3824. moonlight13 (válaszként erre: 3823. - Vikicza)
2013. máj. 1. 16:37
Én még ilyen hülyeséget nem is hallottam! Keress egy gyermeknőgyógyászt!
3823. vikicza
2013. máj. 1. 16:31
Sziasztok! 16 éves vagyok és szűz. Már nagyon rég óta szenvedek ettől a csúnya betegségtől. Nőgyógyásznál is voltam vele nem egyszer..... de sajnos nem múlt el. Legutóbb aztmondta a nőgyógyász hogy addig nem fog elmúlni amíg szűz vagyok mert 'helyi' kezelés kell. Légyszíves segítsetek! Mit tehetnék???
3822. moonlight13 (válaszként erre: 3821. - Charitable)
2013. ápr. 30. 22:09
Ha csak önmagában a folyás a tüneted, az lehet hormonális alapokon is, és akkor teljesen felesleges kúpozgatnod!
3821. charitable (válaszként erre: 3820. - Yoana)
2013. ápr. 29. 22:09

Szia :)

Az én tüneteim sem durvák, - vagyis a viszketés nagyon néha jön elő, de a folyás szinte állandó dolog. Az igazat megvallva nemigen hiszek MÁR sem a természetes gyógymódokban, sem pedig a halom bogyókban, amiket az orvos ír fel. Azt szokták mondani: minden fejben dől el. Kismilliószor álltam úgy a dologhoz több év szenvedés után is, h hátha lesz vmi, ami hat és ami elmulasztja. Régebben a szüléstől féltem ha csak rágondoltam... de már attól tartok, h nehogy vmi probléma adódjon a terhességem alatt.

Hiába szedtem én is több évig gyógyszert rá, hiába váltottam ki patikában a kúpokat, krémet, stb.. egyetlen egy napra nem változott a helyzet. És ez a legrosszabb, h semmi sem hat. Ha már egy vmi hatna, akkor alkalmaznám a gyógymódot, akármikor visszatér. Az ember meg azt hiszi, h nem elég higiénikus odalent. Ide már tényleg vmi csodaszer kellene...

3820. yoana (válaszként erre: 3818. - Charitable)
2013. ápr. 29. 12:38

Szia! Amit leírtál,akár én is írhattam volna. A kórtörténeted (meg a korod is) szinte teljesen egyezik az enyémmel.

Az én tüneteim nem kimondottan kinzóak, de folyamatosan, kb egy évtizede jelen vannak:(((

Együttérzek veled, de sajnos a megoldást még én se találtam meg. Inkább a természetes gyógymódok híve vagyok és ezek közül már szinte mind ki is próbáltam. (mindamellett, hogy számos gyógyszertári terméket is használtam már)

Remélem egyszer meggyógyulunk...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook