Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3969. adrien979
2016. jan. 5. 14:32

Sziasztok!

Tegnap fordultam nőgyógyászhoz viszkető, kellemetlen illatú folyással. Gombát állapított meg, illetve meg is mutatta a monitoron a hüvlyemet belülről, de bár ne tette volna, hát nem szép látvány :)


Felírt Gyno-Pevaril kúpot, 6 darabot, és egy szem gyógyszert, Diflucan a neve.

Érdeklődnék, hogy másnak ezekkel, vagy esetleg épp ezzel a kombinációjával van-e tapasztalata.


Kérdezte továbbá a doktornő, hogy párom produkál-e tüneteket, viszket, csíp, pettyes, bármi? Nem. Erre azt mondta, hogy akkor őt nem kell kezelni. Biztos ez szerintetek?

Köszönöm a válaszokat előre is.

3968. ildii (válaszként erre: 3967. - Moonlight13)
2016. jan. 3. 09:59
Nagyon szívesen!
3967. moonlight13 (válaszként erre: 3966. - Ildii)
2016. jan. 1. 21:51
Köszi, hogy belinkelted! Erről eddig még nem is hallottam!
3966. ildii
2016. jan. 1. 20:19

Sziasztok!Javaslom, hogy nézzétek meg a következő linket:

[link]

Három napja vettem be először ezeket a golyócskákat, és ma már tünetmentes vagyok. Remélem nektek is segít!

2015. dec. 7. 18:53
Sziasztok! Sajnos immáron 1 éve szenvedek hüvelygombával, 23 éves vagyok párkapcsolatban élek és iszonyúan megnehezíti a mindennapjaim. Fáj, szúr, viszket néha... Folyásom egyátalán nincs, nem is volt de ez az érzés... Sajnos eddig 10(!!!) nőgyógyász próbált kezelni, ezek közül 5-en azt mondták nincs semmi bajom, a másik öt pedig szó szerint csak rontott a helyzetemen... Tudna esetleg valaki megbízható, hozzáértő nőgyógyászhoz elérhetőséget? Privát üzenetben is írhattok, ha úgy kényelmesebb, várom a segítségeket, ez a fórum az utolsó reményem :(
3964. indi66
2015. okt. 25. 09:11

sziasztok


Nagyon rég nem jártam ezen az oldalon. 3 évig folyamatos problémám volt amit ugy gondolom h az oldott meg h békén hagytam a hüvelyem. Néha vissza tért de már tudtam kezelni. Tehát már hasznlát a kezelés és elmúlt a tünet.


Már Angliából írok és újra problémám van. Volt mármióta itt élek de itt bementem a gyógyszertárba és kaptam fluconazol tablettát szájon át meg minden féle krémet is de úgy gondolom most nem ez volt a probléma hanem bakteriiális eredetű pont mennem kellett haza így az kezelve lett dalacinnal csak a krlm amit mellé írtak nem volt egyik gyógyszertárban sem. Volt még mellé hüvelyzuhany szolni akartan h nem jó ötlet de gondoltam nem okoskodok így elhoztam azt is. A kezelés befejeztével csudi jó volt üröltem h elmúlt de az első hüvelyzuhany használat után kiszáradtam bevörösödtem, aztán meg is jött és begombásodtam. Kezeltem a gombát kúppal fluconazollal, de még most sem jó.


Folyásom nincs, egyszerűen csak apró szurkálásokat érzek a szeméremtesten, picit tényleg enyhén látszódik h gyulladt úgy gondolom és akkor érzem magam jobban ha pisilek.


Nem akartam megint össze vissza mindent dugdosni oda mert tudnék, van egy csomó dolog amit nem próbáltam az itteni gyógyszertárból.


Vettem vagisilt mert 10 és több órákat dolgozom, azzal kibirom a napot kellemetlen dolgok nélkül és ülőfürdőznék.


Kamillát vettem. Mert cickafarkat még nem találtam és őszintén szolva időm se volt rá.


De ha van valami jó ötletetek ülőfürdőre vagy bármilyen receptetek nagyon örülnék. Köszi

3963. moonlight13 (válaszként erre: 3962. - Sziszuscicus)
2015. okt. 10. 09:41
írtam privit
3962. sziszuscicus (válaszként erre: 3961. - Moonlight13)
2015. okt. 7. 06:14
Pedig sajnos igen:( Nekem amúgy is gyengébbek a húgyutaim, fogékony vagyok ilyesmire. Voltam hétfőn urológián, ott mindent rendben találtak, szervi eltérés, pangó vizelet nincs, levettek mindenféle mintákat, ezek a laborban vannak. Nem kívánom ezt senkinek tényleg, őrjítő a fájdalom:(
3961. moonlight13 (válaszként erre: 3960. - Sziszuscicus)
2015. okt. 6. 21:15
szerintem a gomba nem okoz ilyen panaszt
2015. okt. 6. 19:24

Sziasztok!

Látom, egy ideje már nem látogattatok a fórumba, de hátha...Borzasztó hüvelygomba által okozott hüvelygyulladásom van, ami leginkább nálam vizelési panaszokban nyilvánul meg. Múlt héten szerdán éreztem, hogy hólyaghurutom lesz, elmentem dokihoz kaptam antibiotikumot. Na, az a hólyaghuruton nem segített, gombám viszont lett, illetve nem tudom, hogy már nem a gomba okozta-e eleve a hólyaghurutot. Azóta kaptam még egy fajta antibiotikumot, ma nőgyógyász írt szájon át bevehető tablettát, krémet, hüvelytablettát. Még csak kenegettem, és szájon át vettem be, a hüvelybe este rakom fel az elsőt. Mikor várható a tünetek enyhülése? Mert már borzasztóan el vagyok keseredve...elmegyek pisilni, és rá 5 másodpercére, égő érzés az egész szeméremtájon...órákig, enyhülés szinte nincs:( Nálatok ez hogy működik?

3959. Hópihe_ (válaszként erre: 3958. - Moonlight13)
2015. aug. 28. 11:59
Köszönöm a sgítséget! Az irrigálást is próbáltam, de én is olvastam, hogy sokan nem ajánlják.A hüvelykrém sokkal jobban bevált, de sajnos nagyon drága.
3958. moonlight13 (válaszként erre: 3957. - Moonlight13)
2015. aug. 27. 22:00
Én nem tudom, sokan ellenzik viszont.
3957. moonlight13 (válaszként erre: 3956. - Hópihe_)
2015. aug. 27. 21:56
Nekem egyszer egy nőgyógyász azt mondta, hogy ő a hozzá ilyen problémával rendszeresen visszajáró nőknek azt ajánlotta, hogy heti 2x tejsavas irrigálást alkalmazzanak. Állítólag utána megoldódott a problémájuk.
3956. Hópihe_
2015. aug. 26. 11:50
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a hüvelyflóra fenntartására a Lactofeel helyett tud-e valaki ajánlani olcsóbbat, vagy más ,,megoldást,,. Rendszeresen használnom kell ilyen készítményt, de nekem nagyon húzós az ára. Köszönöm előre is!
3955. moonlight13 (válaszként erre: 3954. - Summer_girl)
2015. aug. 25. 22:09
Szerintem várd ki, amíg elmúlik, utána kezdd a kezelést.
2015. aug. 25. 17:37
Sziasztok! Szeretném a tanácsotokat kérni! Ma délelőtt voltam nődokinál, levették a citológiát. Nemsokkal vizsgálat után éreztem a hasamat és délután óta barnázgatok, egyébként az utóbbi években is így szokott lenni. A doki felírt Gynazol 20 mg hüvelykrémet, amelyet ma este kellene elhasználnom, majd holnaptól egy 6 db-os Gynoflor hüvelytablettát. Azt szerezném kérdenzi, hogy szerintetek a baránázás mellett elkezdhetem használni a hüvelykrémet? Ha jól emlékszem 1-2 napig szokott tartani ez a barnázás. Légyszi írjatok, tapasztalatot is szívesen olvasok! Köszönöm :)
3953. dóri9108
2015. jún. 12. 03:17
Bocsi a cicis csajok felszolitasert csak s.o.sbe atmasoltam!! Segitsetek nekem. Mit tudnek tenn?!?!
3952. dóri9108
2015. jún. 12. 03:14

511787. dóri91082015-06-12 03:13Cicis Csajok! Tudom, hogy nem èppen ide illő dolog lesz de S.O.S.!!! 

Krétán vagyok(NYARALÁSON) és szerintem elkaptam valamit.. ég, viszket... orvoshoz sajnos nem tudok menni... járt már valaki így?:( Mit tegyek? A gyógyszertárba milyen készítményt kérjek? 

Szombaton utazok haza es csak hetfon tudnek orvoshoz menni..:( Segítsetek!!!

3951. rendelekk
2015. jan. 4. 16:47
én csak egyet tudok, menstruáció alatt, merthogy helyileg nem tudod kezelni, hogy beveszek ilyenkor candid plust, azt próbáltad?
3950. moonlight13 (válaszként erre: 3949. - Rinike)
2014. dec. 31. 22:10
az jó hír
3949. rinike (válaszként erre: 3948. - Moonlight13)
2014. dec. 31. 18:11
Szerencsére javulok, remélem megoldódik orvos nélkül is.
3948. moonlight13 (válaszként erre: 3947. - Rinike)
2014. dec. 31. 17:32
Menstruáció közben úgysem tudod kezelni magad, ki kell várnod a végét mindenképp.
3947. rinike (válaszként erre: 3946. - Moonlight13)
2014. dec. 31. 00:29
Köszönöm! Persze, elmegyek majd orvoshoz, csak annyira nem komoly a bajom, hogy ügyeletre menjek miatta, de annyira meg zavar, hogy soknak találjam a január 5-ig (az első munkanapig) még hátralévő időt. Addig is csinálnék valamilyen kezelést, amivel nem ártok, vagy esetleg használna is. Ilyenre nincs valami ötleted?
3946. moonlight13 (válaszként erre: 3945. - Rinike)
2014. dec. 30. 23:03
Lehet. Ha vége a menstruációdnak és nem múlik el, menj el orvoshoz! A külsőleg kenegetés nem valószínű, hogy megoldja a problémádat.
3945. rinike (válaszként erre: 3919. - Probako)
2014. dec. 30. 20:48
Sziasztok! Segítsetek kérlek! Volt valakinek ilyenje, mint nekem? Mitől múlt el? Nálam a menstruáció előtti nap viszketni szokott a hüvelyemnél, aztán megjön, és minden tünet elmúlik. Most a menzeszem késett (talán klimax kezdete, mert amúgy 28 napos ciklusaim vannak - 45 vagyok). Mióta késett - bő egy hete - , azóta viszketésem van a hüvely körül és a kisajkaknál, folyás nincs. Tegnapig egész jól bírtam, aztán este nem bírtam tovább, és megvakartam, szerintem meg is sértettem kicsit. Csináltam egy tesztet, terhes nem vagyok. Ma reggelre megjött, de a tünetek nem múltak el. Kentem rá Canestent. Lehet, hogy inkább Neogranormont kellene? Ezek a tünetek alapján ez lehet gomba? Vagy ez valami más?
3944. evi0806
2014. jún. 29. 21:14
Sziasztok! Sokszor voltam orvosnál, de egy kúp sem használt, csak kivülről a krémek!Nekem a teafaolaj, és az élőflórás joghurt segített.A joghurtba csepegtettem 4 vagy 5 csepp teafaolajat, bemártottam a tampont és felhelyeztem éjszakára, a fehér folyásom is teljesen elmult.És ez mellé változtattam az étrenden,cukrot elhagytam teljesen, illetve folyamatosan szedem a grapefruit cseppeket, napi 15 cseppet, vízbe vagy teába csepegtetve!Remélem tudtam segíteni!
3943. murva
2014. jún. 19. 19:01
A grapefruit mag kivonatot kell folyamatosan szedni és akkor elmúlik és nem jön vissza,de lelki oka van sokszor a gombának én úgy tapasztaltam,a lelki oka,hogy állandóan stresszeltem tőle,hogy nem múlik már mindent kentem,dugtam ha elmúlt attól féltem,hogy vissza jön,a kihatása a nemi életre.
3942. Zsófi26
2014. jún. 19. 07:00
Sziasztok, nekem kb 2 évig volt gombám, végigjàrtam egy csomó orvost, természetgyógyàszt stb de nekem a bórsavas kúp a legjobb, a mai napig hasznàlom, ha elkezd viszketni. Ja és nem egyik napról a másikra, hosszu honapok alatt javult majd lassan elmult, mostmár elég ritkán használom. Néha egy- egy gynoflort is beiktattam, az is jo. Na meg a lényeg, a szájon át szedhető gomba elleni gyógyszer, amit a nőgyógyászok basznak felirni, mert attol jobban lennél. Én már a háziorvossal irattam, beszedtem vagy 6 dobozzal. Sok sikert, remélem segitettem. Ja ès ne Legyen betegségtudatotok, én borzalmasan magam alatt voltam, és ez hátràltatja a gyógyulást
3941. lolita_88 (válaszként erre: 3937. - Birgi0411)
2014. máj. 28. 13:14
Vegyél gyógynövényboltban Palástfű teát.Igyad napi 2x.Nekem ez lett a tuti recept.Egy éve nem jött elő ez a fránya gomba(le is kopogom)...sok sikert
3940. moonlight13 (válaszként erre: 3939. - Birgi0411)
2014. ápr. 27. 10:21
A természetgyógyász mindent elmond! Életmódváltás, megmondják, miket ehetsz, és miket nem!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook