Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvely plasztika fórum

Hüvely plasztika (beszélgetős fórum)


1 2
2017. szept. 24. 21:35

Sziasztok!

Hüvelyszűkítést szeretnék csináltatni,tudnátok jó orvost ajánlani?

42. irma87
2017. febr. 17. 15:26
kulcsár ákos doktorról van szó azt elfejtettem leírni.
41. irma87
2017. febr. 17. 15:24

Sziasztok!


Az én személyes véleményem a doktor úrról annyi, hogy egy pénzéhes, bunkó, lekezelő, arogáns p...szt. Már elnézést a kifejezésért. A megbeszélt időpontot sem tudta tartani 45 perces csúszás volt. Konzultációra jöttem hozzá ami 3000 Ft ő már vizsgálni akart 28 000 Ft-ért hahaha. Még csak az ajtót sem csukta be, hogy mindenki hallja milyen ügyben fordulok hozzá. Amikor közöltem vele hogy nem vizsgálatra jöttem lekókadt a szája és flegmázott velem kíméletlenül. Majd kérdeztem a műtét árát 140 000 Ft-ot mondtak a telefonos időpont egyeztetésnél majd ő közölte, hogy ez nem teljesen így van mert 340 000 Ft hahaha. Amatőr az egész, félreértések, zűrzavarok tömkelege. Nagyon nem volt szimpatikus előtte sem, utána végképp nem. Nem ajánlom senkinek. Én tuti nem bíznám magam rá semmilyen téren. Igazából a 3000 Ft-ot sem érdemelte volna meg már csak a viselkedése miatt sem, de kifizettem (mert ki kellett) csak hogy ne legyenek rémálmai. Filléres. Nagyon gáz.


További Szép Napot!


ui: olvastam nagyon szép commenteket róla, de kérdezem én, ugyan arról a dokiról beszélünk???Hihetetlen hogy tudna, kedves, figyelmes lenni nekem csak ennek ellentétéről bizonyított.Kinyitja a szemét és dollár jel égtelenkedik benne.

40. Szamol
2017. jan. 23. 18:52
Lézeres hüvelyplasztikát csináltattam hólyagsérvre, közel ötszász ezret fizettem, ígérték, 10 évig jó lesz!!! Semmiféle változást nem tapasztaltam sajnos. Tanácsolták, várjak még az eredményre, vártam 1 évig...semmi sem történt. A kontrollon azt mondták, forduljak a ladypower szakrendeléshez, hogy erősödjön a gátizomzatom...nektek van hasonló tapasztalatotok?
2015. dec. 21. 21:03
Az ars medicában kulcsár ákost nem ajánlom. én 2010-ben megcsináltattam. a férjem szerint csak a bejárat lett szűkebb... megvizsgáltattam magam egy független dokival és kiderült, h lehúzott kulcsárdoki és nem csinálta meg a teljes műtétet...
38. GéKriszta (válaszként erre: 29. - Moszat8)
2013. nov. 6. 12:20
Szia! Szeretném megkérdezni, sikerült megkapnod a győri vagy a miskolci orvos elérhetőségét? Ha igen, kérlek szépen küldd el nekem! Köszönöm előre is!!! Segítettek anyukádon? Remélem, hogy minden rendben alakult! :)
37. GéKriszta (válaszként erre: 28. - Catswd)
2013. nov. 6. 12:17
Bocsi, most látom, hogy megosztottad a tapasztalataidat!!! Ez jó és bíztató, köszönöm!!! Hol voltál? Melyik klinikán? Jól bántak veled? Előre is köszi a választ! :)
36. GéKriszta (válaszként erre: 27. - Catswd)
2013. nov. 6. 12:15
Szia! Érdekelne, hogy megtudtál-e többet a dologról? Voltál orvosnál, történt beavatkozás? Én is előtte állok egy plasztikának, de bizonytalan vagyok és félek.... Tapasztalat?
35. GéKriszta (válaszként erre: 33. - Monguszka)
2013. nov. 6. 12:12
Szia! Most találtam ide, mert ugyanabban a cipőben járunk! Elő vagyok jegyezve Dr. Kulcsár Ákoshoz... Neked megtörtént a műtét? Milyen volt? Hogy vagy?? Sajnálom, hogy más nem jelentkezett a kérdésedre, én pedig ugyanúgy segítséget várok, ahogyan te tetted előtte... Bízom benne, hogy minden rendben van nálad!!! :)
2013. jún. 10. 19:35
Bocsánat! Elgépeltem,szóval az a kérdésem,hogy van-e közöttetek valaki akit Dr.Kulcsár Ákos műtött meg mostanában? :)
2013. jún. 10. 19:34

Dr.Kulcsár Ákos nőgyógyászt műtött már valaki?

Mi a véleményetek róla?

2013. jún. 10. 17:39
Mindig is a természetes szülés híve voltam de ezt a fórumot végigolvasva...hát nem tudom, lehet ha majd egyszer oda kerül a sor, hogy inkább a császárt választom.
2013. jún. 10. 17:33

Sziasztok!

Hüvelyplasztikai műtét előtt állok.Mostanában csináltatott valaki ilyet?Én egy V.kerületi lézerklinikát választottam,de még nem végleges,hogy ott csináltatom,holnap megyek hozzájuk először.Annyi jó és rossz véleményt olvastam már magáról a műtétről,és a klinikáról is.Van esetleg valaki köztetek aki friss tapasztalatokkal rendelkezik?A válaszotok sürgős lenne! Köszönöm szépen ha megírjátok!

30. fantasy01 (válaszként erre: 28. - Catswd)
2013. ápr. 22. 16:05

Szia!

Tudnál bővebb infót adni hol csináltattad a műtétet és ki volt az orvos? Köszi

2012. szept. 21. 17:47

Sziasztok!

Nemrég derült ki hogy anyukámnak méhsüllyedése van, az orvosa a műtétet javasolta, de én szeretném, ha előtte kipróbálná a konzervatív terápiát. Sokat olvastam ezzel kapcsolatban. Győr vagy Miskolc jön számításba ugyebár. Ha esetleg tudna valaki bővebb infót adni elsősorban az árakkal kapcsolatban, mondjuk Miskolcon, hogy hogyan is műúködik a dolog, értem itt, hogy bejelentkezés után az első vizsgálat és mennyibe kerül, és hogy milyen gyakran is kell kontrolra járni, ez ugyanannyiba kerül e? ilyesmik.Örömmel várom a válaszokat ide vagy a ndzsela@freemail.hu címre, köszönöm előre is

28. catswd
2012. ápr. 24. 14:53

Az előző hozzászóló vagyok. Azóta eltelt egy kis idő. Az esetleg idelátogatóknak leírom a tapasztalataimat, mert végül is egy magánklinikán megcsináltattam :).


Bizonyos eltérések miatt a tb magát a műtétet fizette, de magánklinika lévén az egynapos ott tartózkodást fizetni kellett, plusz az első vizsgálat nincs benne a tb. által vállalt körben (csak a műtét utáni kontroll majd).


Az orvossal mindent meg lehetett beszélni, azt is hogy mennyit (centi) érez jónak a páciens, hogy varrjanak.


A műtét maga altatásban történt, tehát fájdalom csak amikor elindulsz haza, akkor kezdődik. Akkor viszont nagyon. 1-2 hét fekvés kell mindenképp, azaz érezni lehet, hogy melyik nap mennyit bír talpon lenni az ember. (én két kisgyerekkel nagyjából megőrültem :)).


Viszont a kezdeti nehézségeket (kicsit szűk meg furcsa azért az első hónapokban az újratanulandó és kezdetben fájdalmas házasélet miatt is és a pár hónapig még érzékeny gát miatt) leszámítva nem bántam meg, hogy kés alá feküdtem. Érzem végre a páromat is, és a legfőbb, hogy "rendben" érzem magam ott lent, azaz nincs minden mellékhelyiség-látogatás után olyan érzésem, hogy minden nyílásom egyben van....(ami miatt a szülés után sokszor volt "magamtól" kapott kisebb hüvelyfertőzésem).


Tehát, akinek elcseszték szülésnél a gát körüli részt, szerintem ne várjon sokáig (bánom hogy közel két évig kínlódtam vele...).

27. catswd
2011. júl. 11. 15:53

SZiasztok!


Rengeteg cikket, fórumot elolvastam, nem lettem okosabb :).


Második szülésem után vagyok, jó másfél évvel. Már 4-6 hét múlva is gyanus volt ott lent, mert szerintem a gátszakadásomat (nem vágtak, hanem szétment az egész:( - vagy nem varrta be jól a doki vagy a 2 kisgyerek melletti "pihenés" miatt egyszerűen szétnyílt elég nagy részen. De aztán lassanként a házasélet visszatértével fel kellett fedeznünk, hogy tényleg elromlott ott valami :(.


Most elszántam magam hüvelypalsztikára, (bár lehet hogy csak simán a gátat kellene rendesen összezárni) - szeretnék tapasztalatokat olvasni, akinek már volt ilyen. És javaslatokat is várok, hogy hol, kinél érdemes kés alá feküdni, egyáltalán hol foglalkoznak ilyennel? Rengeteg magánklinika hirdeti magát, de ezt pl. OEP keretein belül normál kórház nem vállalta fel sehol? :(


Előre is köszönöm mindenkinek aki ír. Akár privien is várom, ha nagyon intim :) a téma.

2011. máj. 30. 15:31

Sziasztok!

kár, hogy csak most találtam erre a fórumra.

3 hete volt hüvelyplasztika műtétem, hát nagyon rossz még mindig. Meddig fáj? ha emelek úgy érzem, hogy kiszakadok, pedig csak egy kancsó víz, dosszié mosószer stb.

néha mintha csipkedne valami, ez normális dolog?

szerintetek ha beleülök egy lavór laktacidos vízbe az nem baj?

25. pézi
2011. máj. 14. 22:32
Ja, és a sétálás után, a rendelőben ő is megnézi újból, hogy jól tart e a kocka, az újból vagy 10 perc. És, ha esetleg kicsi, vagy épp túl nagy, akkor ugye megpróbál még egyet, de az már tuti jó lesz.
24. pézi
2011. máj. 14. 22:28
Amíg a doki beteszi a kockát és megvizsgál kb 10 perc, kint járkálni kell vele picit, természetesen felöltözve, hogy nem csúszik e le, megfelelő e a méret, ez kb 5 perc, plusz, ha még kérdezel tőle, akkor az az idő. De, ha felhívod, mindent meg tudsz vele beszélni. Akkor, ezek szerint a miskolci dokihoz mész. Nagyon rendes mind a kettő.
2011. máj. 14. 19:21
szeretném megkérdezni,hogy mennyi időt vesz igénybe a vizsgálat mert nekem nincs kocsim és a legutolsó vonat 19.30-kor indul Miskolcról Hatvan felé!
22. pézi (válaszként erre: 21. - Anna....)
2011. márc. 25. 21:35
A vizsgálat eléggé időigényes, mert ugye meg kell próbálni, melyik kocka pesszárium megfelelő, ha szükséges,mert különböző méretek vannak. És, miután felöltöztél, érdemes vele járkálni kicsit, hogy nem csúszik e le stb.Mindkét doki nagyon jó, lelkiismeretes ember. Nekem azt mondták, hogy a miskolci a győri "tanítványa", én csak jókat hallottam róla is.
21. Anna.... (válaszként erre: 20. - Pézi)
2011. márc. 25. 14:53
köszönöm a választ. a saját nőgyógyászom a műtétet javasolja. gondoltam bejelentkezem valamelyik orvoshoz (győr v miskolc) melyiket ajánljátok? mennyi időt vesz igénybe a vizsgálat?
20. pézi (válaszként erre: 19. - Anna....)
2011. márc. 21. 14:50
A hüvelysúlyzó segít felépíteni, regenerálni a gátizomzatot, ami erős lesz és visszanyomja a sérveket, a méhet kb az eredeti helyükre. A kocka pesszárium pedig tartja napközben a sérveket, a méhet, így a helyzet nem lesz rosszabb, nap közben megszűnik a panasz és segít abban, hogy a hüvelysúlyzózás eredménye megmaradjon, hogy ne nyomja szét az izmot nap közben újból a sérv, a méh. De bocs, én nem vagyok orvos, úgyhogy én ezt szakszerűen nem tudom leírni, a győri doktort kellene erről kérdezned, vagy a miskolcit.Én, minden esetre úgy tudom, és a saját tapasztalatom is ez sajnos, hogy ha gyenge a gátizomzat, akkor a plasztikai műtét eredményének megmaradása igen kétséges, mármint az időtartamot tekintve.
19. Anna.... (válaszként erre: 18. - Pézi)
2011. márc. 21. 14:17

szia

megtennéd, hogy bővebben írsz a pesszáriumról és a súlyzóról.

én is plasztikai műtét előtt állok, de nekem nem mondtak ilyent, hogy átmeneti megoldás lenne, pedig kérdeztem

18. pézi (válaszként erre: 16. - Sztrawi)
2011. márc. 17. 17:44

Nekem már volt két hüvelyplasztikám, és a második után, ami kb 3 hónapig volt jó, de úgy, hogy hónapról hónapra éreztem, hogy egyre rosszabb a dolog, egy nőgyógyász azt mondta, hogy felesleges volt megcsináltatnom a plasztikákat, mert, amíg nem tud megerősödni a gátizomzat, addig csinálhatnak nekem bármilyen műtétet, minden hiába való. Most voltam vizsgálaton a komplex terápiát alkalmazó dokinál, megvettem a szilikon

kocka pesszáriumot és a hüvelykónuszt és várom

az eredményt...Az a furcsa az egészben, hogy bár 2 évig intimtornáztam és azt hittem, szuperul csinálom és így megtarthatom majd a plasztikák eredményét, mégis most döbbenek rá, hogy a hüvelysúlyzót használom, hogy én eddig nem is igen tudtam összehúzni a hüvelyizmomat.

2010. okt. 4. 14:34
3 gyereket szültem és szűk maradtam szerencsém volt?
2010. szept. 6. 23:06
Én úgy tudom, a hüvelyplasztika nem ad csak átmeneti javulást, mivel, ugye, kivágnak egy izomdarabot az egyébként is gyenge hüvelyizomból. Így a hüvely valóban szűkebb lesz, csak hát nem sokáig, és idő kérdése, mikor kell újból ismételni a plasztikát. Egyik ismerősömnek sajnos most csinálták a másodikat. A doki azt mondta, harmadszor már nem csinálja meg, mert nehogy "kilyukadjon a hüvelyfal", attól, hogy mindíg kivágnak belőle egy darabot és így az elvékonyodik.
15. benianyu (válaszként erre: 14. - Benianyu)
2010. júl. 14. 11:55
javítok: nem feltétlen szülés miatt lehet kitágult a hüvely
2010. júl. 14. 11:55
Hello, nekem tegnap csinálták meg. nem a szüléshez van köze és nem a külső ajkakat csinálják meg. EGyszerűen szexuális gondokat és akár eü gondokat is okozhat egy kitágult hüvely pl. inkontinencia, méh előreesés, szalagok nyúlása. Nekem alkatilag nagy a hüvelyem és azt szűkítette be a doki. Az oep is támogatja még akkor is ha csak szexuális problémákat okoz. pl. nem érez téged jól a párod, vagy akár te sm őt amikor benned van, megtelik levegővel a hüvelyed aktus közben stb.stb. Én 30-as vagyok, a mellettem lévő csak akit műtöttek, 50-es éveiben jár. Jómagam is azon a bizonyos lézerklinikán csináltattam meg, ami már vagy 20 éve működik a Ferenciek terénél. Hajrá, akinek ilyen gondja van ki ne hagyja. kicsit fáj, de egy-egy fájdalom csillapító elég ma is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook