Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hűtőpolc takarítása mosógató szivacs dörzsis felével... :( fórum

Hűtőpolc takarítása mosógató szivacs dörzsis felével... :( (beszélgetős fórum)

2011. jan. 31. 13:58
Szerintem is szolj, O segit rajtatok es te meg kicseszel vele. Ugysem olyan nagy dolog, miert kellene ujat venni! De legalabb nem vagy sunyi!
2. Kis Cidri (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2011. jan. 31. 13:52
Én szólnék neki, és rá bíznám a döntést, de szerintem nem akkora a probléma, mert a funkció nem sérült, csak a külalak, de az sem túlzottan.
2011. jan. 31. 13:38

A történet röviden:

Lakásfelújítás van nálunk és a párom főnökéhez/barátjához költöztünk addig amíg kész nem leszünk. Gondoltam,hogy ha már felajánlotta,hogy lakjunk nála akkor takarítok...fürdő...nappali...és jött a konyha. :( Tipikus agglegény...mindenhol kosz. VAn egy nagyon szép Ariston hűtője(kb. fél éves)és még soha nem volt kitakarítva belülről ami látszik is rajta...Gondoltam,hogy neki esek. Kiszedtem az ajtóből a felső polcokat és neki estem a mosógatószivacs dörzsis felével. CSak utána esett le,hogy mit tettem. :( Fénynél simán kilehet szúrni,hogy össze van karistolva. visszatettem a hűtő...így nem látszik. Szerintetek vegyek bele új polcot és ne szóljak neki? Vagy észre sem fogja venni? Pénteken történet az eset...eddig még nem derült ki...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook