Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hunor - Valentin angyalka kistesója fórum

Hunor - Valentin angyalka kistesója (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hunor - Valentin angyalka kistesója

1 2
2010. dec. 19. 11:54
Nagyon nagyon örülök h minden rendbe van!!!!!Mi is korababák vagyunk és győri születésűek,és szintén a Gál Veronika doktornő "betegei"!!!Sok-sok boldogságot!!!!!!!!puszi nektek
2010. dec. 19. 11:32

Én csak ezt a cikkedet olvastam, de egy kicsit ebbe is beleszakadt a szivem. Örülök, hogy minden rendben van, és boldogok vagytok. Kivánok Nektek jó egészséget, és sok-sok örömöt a pici Hunorban, valamint sok-sok boldogságot!

Remélem a barátotoknak igaza van, és ahol bezárul, ott ki is nyilik. Talán megint kaptam egy kis erőt a folytatáshoz. Puszi

2010. dec. 19. 11:29

Tudtam, hogy ez csak a TE cikked lehet. ÖRÜLÖK a boldogságotoknak, és bőgtem a cikken.

Látod minden jóra fordult és lett egy gyönyörű Hunor babád aki majd kárpótol minden rossz miatt.

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK. nagy puszi Hunornak, Amirának, Kristófnak és persze neked is :)

2010. dec. 19. 11:10

Köszönjük, hogy megírtad ezt a csodás történetet, ezzel erőt adsz mindenkinek, akik hasonló szenvedésen mentek keresztül, de sosem adják fel, hogy egyszer még ők is kezükben tartsák a világ legnagyszerűbb ajándékát: a saját gyermeküket!

puszillak és ölellek

2010. dec. 19. 10:45
Szia! Én egy 33 hetes kismama vagyok, első terhesség. Azért figyeltem fel a cikkedre, mert az én kis pocaklakómat is Hunornak hívják. Mi is elég nagy kálvárián mentünk keresztül és nem volt felhőtlen babavárás. Több mint 1 hónapot voltam kórházban és most is 2 naponta járunk. Párszor kiborultam, de nem adhatom fel, még pár hétig jó lenne egyben maradnunk és máshogy nem állhatok hozzá, csak úgy, hogy minden rendben lesz. Másképp nem lehet. A cikked erőt ad, hogy igenis ki kell bírni és végig kell csinálni még ha nem is könnyű, mert akarom ezt a babát és fel akarom nevelni. Köszönöm.
2010. dec. 19. 10:31

Örülök, hogy jó vége lett a történetnek :)

Előző cikkedet én is megkönnyeztem, annyira szorítottam neked, hogy most ne legyen gond :)

Gratulálok a kis Hunorhoz és minden jót kívánok!

2. ada52 (válaszként erre: 1. - Edadf283be)
2010. dec. 19. 10:22
Szia!Naggggyon örülök hogy ez a baba egészséges,és hogy boldogok vagytok!!Olvastam az előző történetedet,Valentin történetét és megkönnyeztem,nagyon sajnáltam hogy így alakult.De hidd el,hogy a kisfiad mindig Veled/Veletek lesz és figyelni fog Titeket,vigyázni fog Rátok!A kis Hunornak jó egészséget és Nektek sok örömet kívánok!! Annyira örülök Nektek!
2010. dec. 19. 10:08
Történetemet már sokan ismeritek. Elvesztett kisfiamról szólt. Valentinról. Mély gyászról, bánatról, be nem teljesült álmokról, elvesztett reményekről, fájdalomról szólt. De most happy end a vég és nem szomorúság.

Ugrás a teljes írásra: Hunor - Valentin angyalka kistesója
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook