Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hunor - Valentin angyalka kistesója fórum

Hunor - Valentin angyalka kistesója (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hunor - Valentin angyalka kistesója

1 2
2013. máj. 28. 17:19

Mára picurka Hunorom lassan 31-hónapos és haláli kisfigura.

Rengeteget beszél.

Megy szeptemberben oviba is.

Puszi mindenkinek

2013. máj. 28. 17:18
Visszatértem ezen a néven
2011. jan. 25. 14:51

köszi mindenkinek.

sok sok puszi Anett

2010. dec. 21. 14:09

Gyönyörű írás.... Hunornak jó egészséget, Valentin angyalkára meg sokat gondolok... A legszebb ajándékot adta Nektek.


Jó egészséget Nektek, vigyázzatok magatokra.


És minden anyukának,apukának, aki ilyet átélt... Annak kitartást.. Isten útjai kifürkészhetetlenek ;)

2010. dec. 21. 14:01

Szia!


Gratulálok Hunorhoz! Sajnos én is tudom, milyen elveszíteni egy gyermeket, minket kisfiunk, Hunor hagyott itt (cikket is írtam róla), és egy kicsi lányt, Csengét küldte vigaszul! Jó egészséget, szíveteknek megnyugvást, áldott, békés Karácsonyt kívánok! Andi

2010. dec. 21. 10:50

Szia!

Gratulálok a babához! Sok egészséget és boldogságot kívánok nektek nem csak az ünnepekre, hanem egy egész életre!

2010. dec. 21. 08:51
Szívből kívánok Nektek sok boldogságot!
2010. dec. 20. 16:44
Szia. Gratulálok a kisfiadhoz, már nagyon sokszor gondoltam rád, hogy már meg e szültél. Remélem nálam is boldog vége lesz ennek a terhességemnek. legyetek nagyon jók és nőjetek nagyra.
30. edadf283be (válaszként erre: 8. - Maszat84)
2010. dec. 20. 14:38

Szia.mikor születetek????

Én egyszerüen imádtam Gál doktornőt,egy isteni jo orvos és emberségből nem lehet neki mit adni mert olyan érdemjegy nincsen,ember feletti amit ő csinál,ahogy az aggodom anyukákkal beszél amit kiharcol a babákért és a szüleikért,

én akárhányszor lenn voltam a korán annyiszor találkoztam vele és mindig de mindig mosolygott és dicsérte a kicsiket,erőt adva ezzel nekem és a másik sok sok anyukának akik néha mint én is reméyn vesztettenek hittem az egészet.

29. edadf283be (válaszként erre: 4. - Iemma)
2010. dec. 20. 14:35

Szia.

Már a kapuban a célban vagytok innentől kezdve nem lehet bajotok,szoritok és kérlek vigyázz magatokra,majd ha a kisbabád megszületik majd irj légyszi,

puszi Anett

28. edadf283be (válaszként erre: 18. - Mariannka80)
2010. dec. 20. 14:34

Ez igy igaz amikor elveszted a gyermeked azt hiszed onnanton kezdve vége az életednek,és akkor jön egy reméyn sugár amiben megkapaszkodik az ember fia-lánya és ujra kezdi épiteni az életét és a jövöét,valahogy máshogy...valaki hiányzik belöle....de épitgeti,

és akkor a remény ad még egy lehetőséget....

ekkor születenek meg az ANGYALKA KISTESTVÉREK.

27. edadf283be (válaszként erre: 21. - 3a92f8d690)
2010. dec. 20. 14:32

Szia Barbika.

Örülök hogy ujra találkozunk a mi kapcsolatunk már jo egyidős babáink elvesztésével,de majd eljön az az idp neked is amikor te irod a hasonlos sorokat és boldog leszel mint mi/én.

Látod sikerült igen véghez vittem/vittük alehetetlent.

puszi Anett

26. edadf283be (válaszként erre: 22. - 550ffd043a)
2010. dec. 20. 14:30

Szia Drága!!!

ÉN IS MEGSZERETTELEK ÉS FÉLTEM HOGY ELVESZITELEK,DE MOST UJRA ITT VAGY!!!Isten hozott.puszi neked családodnak és Enikőnek is

25. edadf283be (válaszként erre: 23. - Birgi74)
2010. dec. 20. 14:29

Bálint és Valentin....

Még a névnapjuk is egy napon van és együtt nevetve vigyázznak ránk,ovnak féltenek és szeretnek minket.Sajnálom hogy te is átélted...

Öszinte részvétem...

és remélem tényleg tudtam segiteni egy kis erőt adni a folytatáshoz ahhoz hogy igen is vannak még csodák és hogy császár után nem kell hogy ujra az legyen,

legyek erő és utmutato neked és bizz magadban biztos sikerülni fog nektek is,együtt vigyázz a két fiu(Valentin és Bálint rátok is)

puszi anett

2010. dec. 20. 14:26

Sziasztok.

Az én cikkem titeket sirtatott meg,engem meg a ti kedves hozzászolásaitok,

Örülök hogy egy kis erőt tudtam adni azoknak akik hasonlo szörnyüségen mentek keresztül mint mi vagy csak a babavárása nem egy öröm.

Rengeteget küzdöttünk azért hogy Hunor ma már 4 kilos nagy 6 hetes baba legyen,de megérte,minden pillanat amit néha ha rossznak vagy szenvedésnek éreztem is mára már nagy nagy örömöt jelent hiszen a karomban van az az álom amit elvettek tölünk.

Azok a hölgyek,anyukák,jo barátok-barátnök akikkel itt a hoxán már találkoztam vagy tartom is a kapcsolatot mind mind hozzá segitettek ahhoz hogy ez a babavárás HAppy End legyen!!!!

Az az sok sok biztatás és Fekete Zoltán aki mindig mellettünk volt,nem tudok eléggé hálás lenni neki sem.

Vannak dolgok amik csak igy teljesednek ki,és vannak dolgok amiket csak igy ilyen körülmények után tudunk csak igazán értékelni.

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat,most én sirok......

Köszönök mindent.....

szeretettel ölel mindenkit Anett:Hunor-Valentin-Amira és Kristóf anyukája.

2010. dec. 20. 12:56

pityergek, sőt... bőgök.

reményt adtál.

nekünk Bálintunk volt, most még várjuk a kistestvért, h bekopogjon hozzánk. reméljük, hogy hamarosan.

nekem is császárom volt...8hónapja. kisbabám az nincsen.

jó olvasni, h hamar a császár után is lehet spontán szülni...


sok boldogságot kívánok nektek és Hunornak is!!!

jó a reményről olvasni.

Valentin pedig azon a fényes kis csillagon lógatja a lábát, ahol Bálintunk is van. Ott és mindenütt.

2010. dec. 20. 08:54
Csak annyit tudok mondani,ahányszor olvaslak,mindig sírva fakadok,csodálatos anya vagy,nagyon megszerettelek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 19. 21:21
Sok erőt és reményt adtál most azoknak a családoknak akiknek angyalkájuk született.....
2010. dec. 19. 21:16

Gratulálok nektek és sok sok erőt egészséget kívánok Anett az egész családodak:-) Olyan jó volt elolvasni a kis regényt:-) Belegondoltam hogy akár így is alakúlhatott volna a mi életünk is de nem adom fel mindig azt mondom 40 évesen biztosan fogok szülni:-))


Mégegyszer nagy nagy gratula nektek és Boldog Ünnepeket:-)Ölellek Barbika

2010. dec. 19. 16:37
Szia!Mi ugye nagyon jól ismerjük egymást innen,a fórumról,de ilyen részletesen nem tudtam hogy történtek a dolgok.Nagyon jól leírtad amit érzel,sajnos én is tudom ezt.Gratulálok a kicsi fiadhoz és csakis szépet és jót kívánok nektek,mert annyira megérdemlitek!Sok boldog karácsonyt az egész családnak!Nagy ölelés és puszi!
2010. dec. 19. 16:24

Gratulálok és sok csodás évet kívánok Nektek!

Mikor a kisfiam meghalt én is azt hittem,hogy soha nem fogok újra kacagni..

De,igen!!!!!

Azóta van egy csodás kislányom is,aki nincs,ha nem így alakul az életünk.....

Három gyermekem van,de csak kettő van velem...

Köszönöm,hogy leírtad a történeted!Nagyon sok embernek erőt ad,aki hasonló helyzetben van!

Boldog Karácsonyt!

17. zsana0
2010. dec. 19. 16:18
Gratulálok Hunorhoz,kívánom legyetek nagyon boldogok!!
2010. dec. 19. 15:49
Gratulálok Drágám,megérdemlitek a Boldogságot!!!Puszi Vera
15. ada52 (válaszként erre: 4. - Iemma)
2010. dec. 19. 15:05
Szorítok,és ne aggódj,minden rendben lesz. :)
2010. dec. 19. 14:19

Szívből gratulálok és kívánok Nektek békés boldog karácsonyt!!!

Jó egészséget Nektek!!!!

2010. dec. 19. 14:17

Én is gratulálok, megkönnyeztem a történeteteket.

Kívánom, hogy minden egyes napotok boldogsággal teljen!

2010. dec. 19. 13:59
Gratulálok a babádhoz és az erődhöz amivel mindezt elérted !!!
2010. dec. 19. 13:20
Mindkét történeted nagyon meghatott, és az ilyen dolgok erősítenek meg abban a hitemben, hogy csodák pedig léteznek!!!! Kisgyerekes anyaként belegondolni se merek, hogy milyen fájdalmon mehettetek keresztül. Erőt, kitartást mindenhez, nagyon gratulálok nektek! Szeressétek és vigyázzatok a kis csemetéitekre!
2010. dec. 19. 13:01

Egyszerre szomorú és gyönyörű történet!

Sok boldogságot, és nagyon jó egészséget Nektek!

2010. dec. 19. 12:51
Gratulálok a kisfiadhoz, és jó egészséget kívánok nektek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook