Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » H.P.V. gyanú, p3-as rákszűrés eredmény, 31 hetes terhesen. Mire számítsak? fórum

H.P.V. gyanú, p3-as rákszűrés eredmény, 31 hetes terhesen. Mire számítsak? (tudásbázis kérdés)


7. kitta73 (válaszként erre: 4. - Babapiskotaa)
2011. jún. 8. 19:10
igen p2 lett,minden rendbe volt,annyit mondott a doki hogy fél évente érdemes újra csináltatni a szűrést
2011. jún. 8. 18:32

Az én barátnőm is gyanús volt, de a kontrol szerencsére negatív lett.

Viszont ha mégsem gyanú lenne: Kecskeméten nemrég csináltak azt hiszem egy olyan műtétet (ott is a terhesség alatt derült ki), hogy a szülésnél császármetszés volt, és akkor távolították el a fertőzött részeket és a nő méhét is meg tudták menteni.

2011. jún. 8. 18:28

Ezüstkolloid. Óvatosan.. mert irrigálni ugye nem szabad.. de én olvastam, hogy azt is sikerrel kezeltek vele. Veszteni nem vesztes semmit, viszont lehet használ ha tényleg az van. ezt olvasd el ha gondolod:


[link]

4. babapiskotaa (válaszként erre: 3. - Kitta73)
2011. jún. 8. 18:24
A másik eredményed rendben volt? P2?
2011. jún. 8. 18:23
én is hpv gyanús voltam és ép akkor lettem terhes,de szerencsére csak gyanú volt.Azt mondta a doki várjuk meg a szülést mert akkor úgyis vékonyodik a méhem és lehet elég is lesz .Szülés után csinált egy újabb szűrést és akkor meg már negatív lettem.
2011. jún. 8. 18:19
Nem volt túl beszédes az sztk-s doki, csak egy hónap múlva visszahívott kontrollra és az aszisztensnek műtétről beszélt fél szavakban. Kissé össze vagyok zavarodva. Mikor kontrolra megyek 35. hétben leszek. Olvasgatok utána, de nem tiszta mostmár semmi.
2011. jún. 8. 18:17
H.P.V. gyanú, p3-as rákszűrés eredmény, 31 hetes terhesen. Mire számítsak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook