Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hpv 16, P3 - Cin1, 18 hetes várandósan. Hogyan erősíthetném az immunrendszerem? fórum

Hpv 16, P3 - Cin1, 18 hetes várandósan. Hogyan erősíthetném az immunrendszerem? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. 3d0696d927 (válaszként erre: 2. - Napocskaszemű)
2013. júl. 23. 20:54
Csökkentsd minimálisra az üres szénhidrátot, azzal csökkennek a gyulladásos tünetek is. Gabona, tejtermék, krumpli erősítik a gyulladásos folyamatokat.
2013. júl. 23. 20:44

Nekem 2004.-ben volt, ha jól emlékszem, Izoprinoszin? - nem is tudom már, az onkológus írja fel - immunerősítő terápia, amivel két év alatt tudtam kigyógyulni belőle..


Fél évig kell szedni ezt a gyógyszert...


100 db, és elmondta az onkológus, hogy hogy kell szedni, minden hónapban a ciklus körüli időben? - 10 napig, a napi adagra már nem is emlékszem, és nem kell megijedni, nekem is az első negatív eredményem két évre rá volt..


Meg persze tanácsolták még, hogy sok zöldséget-gyümölcsöt fogyasszak..

3. napocskaszemű (válaszként erre: 2. - Napocskaszemű)
2013. júl. 23. 20:32
Fokim=dokim :)
2013. júl. 23. 20:31
Sziasztok! Ma azt mondta a fokim, nem operál ezzel az eredménnyel, szerinte csak enyhe elváltozás. Majd szülés után cyto ismétlés és ha kell műtét. Az még fél év. Addig is szeretnék valamit szedni ami erősítené az mmunomat. Ő nem ajánlott semmit. Vajon terhesen mit ehetnék táplálék kiegészítőként, vagy homeopátiát? Tapasztalatokra lennék kiváncsi! Köszönöm!
2013. júl. 23. 20:29
Hpv 16, P3 - Cin1, 18 hetes várandósan. Hogyan erősíthetném az immunrendszerem? Tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook