Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová érdemes kiköltözni? fórum

Hová érdemes kiköltözni? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 17. 08:41

en kanada, ausztralia, usa parti vagyok. Teljesen mas az elet, sokkal jobb. Kanadaban lehet, hogy kell par ev, amig elbiraljak, de ha ki tudtok menni, akkor ODA!! Ausztria? En nem szeretem a nemet nyelvet.....


Minel messzebb annal jobb, szerintem mukodik!!! :))

11. Seven of Nine (válaszként erre: 10. - Kangaroo Island)
2011. szept. 17. 08:00

uuuuu de jo :):) egyszer lattam egy musort ausztraliaban elo magyarokrol, megkerdeztek toluk: na es mennyire hianyzik Morszag , erre ok: semmennyire.


hat mas videk

10. Kangaroo Island (válaszként erre: 9. - Seven of Nine)
2011. szept. 16. 14:41
várunk a bevándorlási ügynök válaszára h milyen vízumot kérhetünk, a pontunk megvan, csak szponzor kellene.
9. Seven of Nine (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2011. szept. 16. 14:06
szia ! hol tartotok az intezesben? marmint ausztralia v zeland? mennyi pont kell? milyen a helyzet?
2011. szept. 16. 13:58

sziasztok!


mi Ausztráliába vagy Új-Zélandra szeretnénk menni, nem lesz egyszerű, de megpróbáljuk.

Norvégiát/Skandináviát mi végszükség esetére tartogatjuk, ha nem sikerülne kimennünk Ausztráliába.

7. Seven of Nine (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. szept. 16. 13:41
uramisten hat norvegia az gyonyoru! biztos jo is ott elni!! uber gazdagek:)
6. Seven of Nine (válaszként erre: 1. - 7538640561)
2011. szept. 16. 13:40

szia! angliabol irok.

Csak buzditani tudlak, nyugodtabb eletviteled lesz.



Kanadat nem ajanlom, mert ha haza akarsz jonni, a repulojegy az nem semmi penz , nameg ido. Es szep kis bankszamla kell, olyan szakmad kell legyen ami ott hianyszakma es a tobbi es a tobbi.


Ausztriat sokan dicserik. Nekem azzal az a gondom, hogy pl sokan csinaljak, hogy penteken elobb vegeznek es huzas haza, aztan vasarnap este vissza, ezert olyan mintha sehol se lennel otthon. Mondjuk egy kulfoldi orszag sose lesz az otthonod meg is ezt az allando joves menest nem ajanlom.

2011. szept. 16. 12:24
2011. szept. 16. 11:15
Csatlakozhatok? Ez a téma nálunk is nagyon aktuális.Minden érdekel.
2011. szept. 16. 11:14
Egyet nem szabad elfelejteni, hogy külföldön sincsen kolbaszbol a kerites!
2011. szept. 16. 11:09
Norvégia nagyon jó.
2011. szept. 16. 11:06

Sziasztok!

Komoly kérdésem lenne.El akarunk költözni a családommal az országból,mert ami itt van,nem engedi meg,hogy egy ember akár a minimális igényeit kielégítse....Ausztrián gondolkodtam.Van valakinek tapasztalata? Kanada is szóba jött,de ott sokáig tart a státusz elbírálása,úgy hallottam,és nem is 100%,hogy megkapja az ember,és akkor visszaküldenek...Hollandiát nem ismerem,viszont ilyen fenti országokba nem szívesen mennék... :/ Van valakinek valamilyen tapasztalata?Minden segítséget szívesen fogadok!!! :):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook