Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátországban az Isztriai félsziget nyugati partján érdemes nyaralni vagy inkább a keleti részén? fórum

Horvátországban az Isztriai félsziget nyugati partján érdemes nyaralni vagy inkább a keleti részén? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 21. 14:35
köszi.júliusban porecben meleg a tenger?
2013. máj. 21. 13:41

Szia! Szerintem szep a nyugati resze is. Pulaban meg Porec-ben voltam mar. A tengerpart mind2 reszen kavicsos. A nyugati reszrol nem tul nagy tavolsag Szlovenia vagy Olaszorszag eszaki resze sem. Oda is atmehettek kirandulni. A keleti resze is szep, de inkabb hegyesebb. Opatija kornyeken az nem tetszik, hogy viszonylag keves szallas lehetoseg van a tengerhez kozel. Kb minden megmozdulashoz kocsi kell, viszont parkolni nagyon nehez, mert minden tele van!


Sok utazasi irodanal/ online szallas kozvetitonel talalsz ajanlatokat.

2013. máj. 21. 11:11
Várom az ajánlásaitokat,ha van esetleg bevált szálláshely.2 felnőtt és 1 gyerek.
2013. máj. 21. 11:08
Sziasztok.El szeretnénk menni Horvátba nyaralni,pontosabban az Isztria nyugati felére.De nem tudom,hogy ott milyen a víz a part,egyáltalán érdemes-e arra menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook