Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova érdemes menni Horvátországba nyaralni? Mennyi 2 főre az utiköltség körülbelül? fórum

Hova érdemes menni Horvátországba nyaralni? Mennyi 2 főre az utiköltség körülbelül? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 3. 12:40
Mi tavaly KRK-en voltunk Punaton,nekem tetszett és nem is volt olyan messze.
2011. ápr. 3. 11:11
Szia!Mi a családdal /2felnott +1gyerek)tavaj brač szigeten voltunk-BOL-ban juniusban.A benzinnel,sztrádajeggyel,kompokkal,szállásal ,vacsizásokkal-koltopénzel egyutt 1100eurot koltottunk.attkompoztunk Makarszkába is, és a sziget osszes városába elmentunk.Szuper nyaralás volt...
2011. ápr. 3. 11:01

Szia! Én Horvátországon belül több helyen is voltam, de amit ajánlani tudok, az Brela. Gyönyörű hely, tiszta tenger, és mivel már elég délen van, garantált a kánikula. Mi átmentünk Makarskába, és Dubrovnikba is, amikor Brelán nyaraltunk.

Unokatesómék Pulában voltak, a képekből ítélve az is jó hely, és közelebb is van, jóval, mint Brela.

2011. ápr. 3. 10:39
En tavaly Rovinjban voltam, szuper volt. Utiköltsegben nem igazan tudok segiteni, mert mi Ausztriabol mentünk, de az biztos, hogy telitankkal indultunk es csak egyszer kellett tankolnunk.
2011. ápr. 3. 10:37
Hova érdemes menni Horvátországba nyaralni? Mennyi 2 főre az utiköltség körülbelül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook