Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonális probléma lehet ez vajon? Ha igen milyen? fórum

Hormonális probléma lehet ez vajon? Ha igen milyen? (tudásbázis kérdés)


márc. 22. 07:40
Hm?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Kannanana)
márc. 21. 21:07
Mitől lett jobb? Milyen tüneteid voltak?
7. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 19:44
Hasonló tünetekkel küzdöttem és nálam semmit nem sikerült igazolni… azóta sem tudják mi okozta. Most sem tökéletes a helyzet, de sokkal jobb. Ennek ellenére szerintem hormonprobléma lesz. Keress fel egy endokrinológust.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 13:29
Tipikus Pcos és pajzsmirigy alulmüködés tünetek. Hozzáértő, endokrinologushoz menj. Sajnos sok nem az. Ha tudsz menj dr. Naszódy Péterhez Kecskemétre.
5. Bichi (válaszként erre: 4. - Horakulum)
márc. 21. 12:48
Pedig van államiban jó és alapos, az Uzsokiban pl. olyan van :) Mondjuk magánban is van egy csomó, aki egy ruppót nem ér...
4. horakulum (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 12:41

Mintha rólam írnál. Részben...


Pajzsmirigy, inzulinrezisztancia valószínűsthető. Javaslom, keress egy igazán jó endokrinológust és okosabb leszel hamarosan. TB alapon nem igen javaslom, én ott még sajnos nem láttam jó orvost. Tudom, magánban is uazok a dokik dolgoznak...


Sok szerencsét!

3. 33d9e639ec (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 11:15

Valószínűleg az is, igen. Inzulinrezisztencia, hormonális egyensúly megbomlása, tápanyaghiány, esetleg már kialakult cukorbetegség, pajzsmirigyproblémák is mind lehetnek.

Vizsgáltasd ki magad!

De addig is érdemes lenne sportolni és valóban egészségesen táplálkozni.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 21. 10:11

Pajzsmirigyet néztek?

Egészségesen eszel? Semmi cukor, fehér liszt, tejtermék?

Egyél rengeteg zöldséget (gyümölcsöt kevesebbet, mivel sok benen a cukor), durum, zab, tk liszt. Köles, kusz-kusz, hajdina, barnarizs, quinoa. Tej és tejtermékek helyett ezek helyetesítőjét, pl: mandula tej, kókuszjoghurt, vagaföl, stb.

Illetve a mozgás is nagyon fontos lenne.

márc. 21. 09:27

Folytonos izomfájdalom izomfeszülés 6 hónapja, menstruációm késése és össze vissza van meg, hol kevesebb ideig és több a barnazas is , illetve az már kiderült hogy van pco-m is, folyton fáradt vagyok napközben munkába, vercukorom sem a legjobb kaja utan. Valaki?

Ja és sokszor van hangulat ingadozásom, düh kitörések stb, depresszió is szokott lenni... Szexet se kívánom


24/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook