Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás utáni hormonális próblémák fórum

Szoptatás utáni hormonális próblémák (beszélgetős fórum)


2015. febr. 20. 16:42
Az én lányom is 2.5 évesen hagyta abba,sok-sok gyözködés után.Azóta folyamatosan görcsölök de mensesnek semmi nyoma,és néhány napja hányingerem is van,azonnal mentem a nőgyógyászhoz ,de babát nem láttot azt mondta a hormonok játéka :(
2015. febr. 17. 18:05

Én is novemberben hagytam abba a szoptatást.(Több mint 2,5 évig szopizott a lányom...nagyon nehezen sikerült leszoktatni.)

Nekem az első hónap után már megjött a menszeszem,végig meg is volt.

Viszont mióta nem szoptatok 25 naposak a ciklusaim./Azelőtt 28 napos volt./

A melleim nekem is fájnak hetek óta.

Szerintem azért elég nagy kavarodás hormonügyileg a szoptatás és annak abbahagyása.

3. rinike (válaszként erre: 1. - Csinoska2012)
2015. febr. 17. 17:47
Nem tudok válaszolni, de én november óta nem szoptatok, és egy hete fájnak a melleim... Előtte ilyen sohasem volt.
2015. febr. 17. 15:44
Szia! Elvileg 6 hónapig is eltarthat amìg helyre állnak a dolgok.Nekem 5 * volt meg miután abba hagytam a szoptatást, eléggé kaotikus volt a helyzet,legnikább 30 napra jött meg. Az első alkalommal miután 28 napos volt teherbe is estem...
2015. febr. 17. 14:45
Tapasztalatok érdekelnének kinek mennyi idő múlva állt vissza a hormon háztatrtása ahogy abba hagyta a szoptatást.Én most fejeztem be 2 hete, azóta görcsölök és néha olyan tüneteim vannak mintha megint terhes lennék.Ha voltam orvosnál de babát nem lát,szerinte a szoptatás utáni rendezödést érzem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook