Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Honnét lehet jó minőségű (vasalt) dada pelenkát rendelni? fórum

Honnét lehet jó minőségű (vasalt) dada pelenkát rendelni? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 8. 20:37

Mi rendszeresen használunk Dada pelust. Kisfiam 10 hónapos, jelenleg 4-est hord, de már 3-ast is használtuk. Nagyon elégedett vagyok vele. Vateráról tudsz rendelni, 40Ft körül van darabja. Mivel én ismertem és bátran rendeltem többet, így a postaköltségen tudtam spórolni.

Éjszakára én is Pempit adok, csak a biztonság kedvéért, de szerintem Dadával sem lenne gond.

Nagy ritkán előfordul baleset, általában akkor, ha nagyon tele van pisivel és sokat van ölben, nyúzzuk-vonjuk a gyerkőcöt, akkor kicsordul.

2012. nov. 8. 20:14
nekünk is pamp volt eddig, 10 hós, 5öst hord csak akartam olcsóbbat....
4. fildus (válaszként erre: 2. - 342bae44d8)
2012. nov. 8. 20:12
Facebookon, vaterán, teszen nézz szét!
2012. nov. 8. 20:09
Szia! Én Pampers pelenkát nagyon szeretem, még nem történt vele "balesetem" de jó a Huggies is. A libero-t nem ajánlom, mert ha már épp kezdi kinőni a kicsi a méretet, azonnal kifolyik a pisi stb... Ajánlom hogy a DM-ben vásárolj, mert van baba bónusz program és kapsz kuponokat amivel 4-500 ft-tal olcsóbban jutsz hozzá a pelushoz és még sok minden másra is van kedvezményük. Én egy 1 éves kisfiú anyukája vagyok szóval viszonylag elég tapasztalattal pelenka terén. Már 4-es méretet hord a kicsim, de a Pampers vált be legjobban.
2012. nov. 8. 20:01
Ti honnét szoktatok? Milyen minőség? Mennyibe kerül? Nekem a dada-t ajánlották .Ha van más nevű, de jó az is érdekelne, köszi
2012. nov. 8. 20:00
Honnét lehet jó minőségű ( vasalt) dada pelenkát rendelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook