Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok ajánlani olcsó, de jó minőségű pelenkát? fórum

Tudtok ajánlani olcsó, de jó minőségű pelenkát? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 25. 11:36
Mi a Helen Harpert használjuk, nagyon bevált!!
23. LoNi82
2012. máj. 20. 18:03
Mi is elöször a Pamperst probáltuk nekünk nem volt semmi gond vele "csak" drága ezért kipróbáltuk a Tescosat és az nagyon jo árban is.
2009. jún. 7. 12:57
Mi is Pamperst használtunk először és sajna sokszor mellé ment a pisi meg eleinte a kaki is aztán egyszer kipróbáltuk a Tescosat és azóta is azt használjuk,nekem lányaim vannak és bevált.
21. Sena
2009. jún. 7. 12:46
Érdekes hogy ismerőseim közül néhány fiús anyuka dícsérte a tescos pelust, a lányos anyukáknak viszont nem jött be. Elképzelhető hogy a pelus eleje jobban szívja a nedvességet mint a középső rész és ugyebár a fiúk inkább az elejébe pisilnek.
2009. jún. 3. 23:41
Köszi szépen mindenkinek! Valószínűleg marad akkor nekünk is a TS lila.
2009. jún. 3. 20:41

Tescos lila pelus jött be eddig a legjobban,messze elhúz a többi márkás pelustól!:))))

Próbáld ki!!!

2009. jún. 3. 19:03
Tesco-s,penny-s pelusokat próbáltam ki,amik nem rossz minőségűek a drágábbakhoz képest.A megoldás még egy pelenkaboltban pár darabot venni kipróbálásra,aztán venni nagyobb mennyiséget belőle.
2009. jún. 3. 18:56
Nagyon rég a fiammal én is Pampers és Libero pelusokat használtam kizárólag, de most nem hiszem, hogy megengedhetjük magunknak. Kismama barátnőim a DM saját márkásat dícsérik, azt fogom kipróbálni. Jó lenne, ha beválna.
2009. jún. 3. 16:26
Én régen mindig a pampers-t használtam,de az ára annyira emelkedett, hogy váltotam. Ma már a tesco-s lilát, vagy a müller saját márkás pelusát használom. Nem a leges-legolcsóbbak, de megbízhatóak, és nincs kiütött popsi, vagy átázott ruhácska :-)
2009. jún. 3. 15:42
Én is a lila Tescosra esküszöm! Nem sokat próbáltunk, de a Pamperst magasan verte minőségben (legalábbis nálunk), és árban sem lehet olcsóbbat találni, ha épp akciós!
2009. jún. 3. 13:41
Én sajnos egyiket sem ismerem! De amikor a kicsikém még pelusos volt, akkor mi a Penny Market Baby Time pelusát használtuk. Nekünk bevált és elégedett voltam vele.
2009. jún. 3. 13:40

Igen, mi is a lila tescósat szoktuk leggyakrabban venni, mert az elég jó áron van és jó is, de ettől olcsóbbat próbálok keresni.

A gazdaságos 100 db-osat mi is kipróbáltuk, de rengeteg selejtes volt benne. (szét volt szakadva, rossz helyen volt a ragasztása, nem bírt ki még 3 órát sem stb.), ezért olyat nem szeretnék újra venni.

Főleg most túl vagyunk egy csúnya hasmenésen, ami teljesen kimarta a popsiját a kisfiamnak. Ezért nem is akarok nagyon gagyit venni.

Lehet, hogy végül maradok a tescósnál én is.

2009. jún. 3. 13:40
Tesco lila, nézd az akciót, akkor érdeme belőle bevásárolni
11. davider (válaszként erre: 7. - 228bb89282)
2009. jún. 3. 13:39
Sajna nem mindegy hol veszed ugyanazt a márkát és az ujpesti nagykerben még sosem volt problémám egy sem ázott át és a tépőzárnál gumirozott ami tök jo....Itt veresen egy bababoltba vettem elvileg ugyanazt persze itt 3800-ért és abbol egy csomo selejtes volt.....többször jártam igy....a pestiben soha nem is értem hogy lehet ez.....
2009. jún. 3. 13:38

a Berbecet megnéztem,ha jól látom,fóliás. z pedg nem túl kellemes.

Tesco színes és dm-es teljesen jó.és az ár is!

9. davider (válaszként erre: 8. - KLMárti)
2009. jún. 3. 13:38
Vannak 10 darabos kiszerelések is ha jol tudom.
2009. jún. 3. 13:37
50 és 88 db-os kiszerelés van csak. Meg a másik fele, hogy néhány darab pelusért postaköltséget fizetni nem érné meg. Egyébként valószínűleg fogok ebből rendelni, csak előtte meg akartam kérdezni, hátha tudtok valamit. Azért köszi
2009. jún. 3. 13:37
Olyan 100 db-osat én is vettem párszor,de sajna futottam bele télen nem egy olyanba, ami egy az egyben semmit nem szívott fel és meg is fázott a gyerek rendesen, én azóta ezt már nem veszem.
2009. jún. 3. 13:35
A Tesco lila csomagos pelusa szerintem nagyon jó. Amikor akció van, akkor szoktam több csomaggal is venni belőle.
2009. jún. 3. 13:35
Szia én a pelenka.com-nál ujpesten szoktam venni a Gatdaságos 100 db-os pelenkát 2900-ért azt hiszem nekem bevált van egy két darab benne ami nem sziv fel semmit de ez ritka hálisten,Régebben a Bernit használtuk az is jo volt.Kislányom van:)
2009. jún. 3. 13:35

Tesco lila,ezek nagyon jók!

Rossmannos is jó.A bambini nekünk nem vált be.:(

3. Sena
2009. jún. 3. 13:35
Szerintem az a tuti ha kipróbálod. Ami az egyik babánál beválik az a másiknál nem. Mi pl csak lila csomagos tescos pelust használunk és semmi gond vele, de van pár ismerősöm akiknek egyáltalán nem jött be.
2. d0860dee94 (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2009. jún. 3. 13:34
nem néztem a linket, amit kiraktál, de ott nincs vmi kontakt megadva és esetleg kérnél egy-egy mintadarabot?!
2009. jún. 3. 13:32

Már jó ideje bújom a netet, hogy találjak olyan pelenkát, ami olcsó, de jó minőségű. Találtam néhány olcsót, de nem tudom, hogy milyen minőségűek, mert semmi leírás nem szerepel róluk. Tudnátok segíteni, hogy ki ismeri ezeket?


Néhány típus: Berbec, Action Fit, Bambini, Tendresse stb.

Meg találtam egy másikat is, ami nagyon csábít, de semmi konkrétumot nem tudni erről sem. Ez a linkje:


[link]


Bármilyen ezekkel kapcsolatos infó érdekel.


Köszi mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook