Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudnék jó minőségű macskabútort rendelni nem túl drágán? fórum

Honnan tudnék jó minőségű macskabútort rendelni nem túl drágán? (tudásbázis kérdés)


7. amacska (válaszként erre: 6. - Csgybzs)
2018. márc. 6. 18:14
köszönöm valóban a zooplus a legjobb
2018. febr. 13. 15:29
Zooplus. Jó minőségű a termék, megbízható a cég és nagyon jó áron vannak a bútorok. Olcsóbbat még nem találtam sehol sem.
2018. febr. 13. 15:26
Szia, én a zooplusról rendeltem cicabútort, nagyon jó akciók vannak.
2018. febr. 9. 21:54

Állatkereskedésekben egészen jókat lehet venni. Ezenkívül a LiDL akciós újságjában is láttam egy párféle kaparófát.

Ebay-en is néztem már, de a terjedelme miatt nem éri meg rendelni mert drága a postaköltség.

Szerintem a macskabútor kb csak a mi (emberek) szemeinket gyönyörködteti, az én macskáim például bárhol képesek kényelembe helyezni magukat. Ágyon, fotelban, pléden, székpárnán, stb. Volt macskabútorunk is, de elég macerás a belsejét takarítani a sok szőrtől.

2018. febr. 8. 16:06
köszi újat szeretnék
2018. febr. 7. 11:13
Mennyire bonyolultat szeretnél? Nem olcsó mulatság sajnos. Nézted már használtan? Évekkel ezelőtt nekem úgy sikerült egy jót vennem, viszonylag olcsóbban.
2018. febr. 6. 20:30
Honnan tudnék jó minőségű macskabútort rendelni nem túl drágán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook