Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan tudom, ha valaki válaszol a hozzászólásomra? fórum

Honnan tudom, ha valaki válaszol a hozzászólásomra? (tudásbázis kérdés)


14. Rozália (válaszként erre: 7. - Kírakitti)
2010. ápr. 15. 14:04
F5 a frissítés.
2009. nov. 11. 11:09
*Interaktivitás bocsi
2009. nov. 11. 10:31

Van olyan az adatlapodon az Interakciók fül alatt, hogy Összes hozzászólt téma

Én ezt tettem a kedvencek közé, illetve a kedvencek sávba igy egy kattintással tzdom ellenőrizni irt-e valaki adott fórumba utánam. Ha igen benézek, hogy nem nekem szólt-e.

11. 'szti (válaszként erre: 10. - A74de3d08a)
2009. nov. 11. 10:14
biztos így van, nem értek hozzá, nem véletlen, hogy nem az enyém a portál :-)
10. a74de3d08a (válaszként erre: 5. - 'szti)
2009. nov. 11. 09:56

Nem megoldhatatlan.

Programot kell írni rá.

Más portáloknál működik.

9. 'szti (válaszként erre: 6. - D6b9aea69c)
2009. nov. 11. 08:36
akkor kérdezd meg Hoxától, vagy javasold neki és majd ő megmondja, hogy a jövőben terveznek-e ilyesmit
8. csutika100 (válaszként erre: 7. - Kírakitti)
2009. nov. 11. 08:28
A fenti sorban van frissités gomb. Ott lehet az oldalt frissiteni.
7. kírakitti (válaszként erre: 6. - D6b9aea69c)
2009. nov. 11. 07:06
én is bejelőlőm kedvencként, de szerintem a szolgáltató egy frissitő gombot tehetne, hogy ne kelljen kilépni, csak frissiteni az oldalt
2009. nov. 11. 06:32

Ok, köszönöm a válaszokat, akkor tehát a kedvenc a megoldás :-)

kár hogy másként nem megy, így sok lesz a kedvenc és követhetetlen lesz egy idő után attól tartok :-O


Ekkora forgalmú?? A nőklapja cafe (ahol szintén fórumozok) is van ekkora forgalmú, ha nem nagyobb, ott mégis megoldották ezt a kérdést :-)))

2009. nov. 11. 06:12
külön üzenetet nem kapsz arról, hogy válaszoltak-e neked. egy ekkora forgalmú portálnál ez szerintem megoldhatatlan. ahogy korábban javasolták: jelöld be kedvencként, úgy könnyen követheted az eseményeket
2009. nov. 11. 06:06
A hozzászólás alatt pirossal ki van írva, hogy neked válaszol. Én úgy szoktam, hogy ha meg akarom nézni a reakciókat 1-1 hozzászólásomra, akkor beteszem a topikot pár napra a kedvencek közé és így a "Kedvenceid" megjelölésnél, 1 kattintással elérem. Ha már nem érdekel, kiteszem onnan.
2009. nov. 11. 06:04
Jelöld be kedvencedként és akkor tudod ellenőrizni, hogy válaszoltak-e, vagy az adatlapodnál rákattintsz a kiírt fórumaidra és ott is meglátod.
2009. nov. 11. 05:55

Sziasztok!

Indítottam is már témát, meg válaszoltam is egypár fórumban, de még sosem kaptam üzenetet, hogy valaki válaszolt nekem :-O


tényleg végig kell néznem minden alkalommal az összes általam hozzászólt topikot, hogy nem kérdezett-e valaki valamit? :-O

(a minap is két vagy három napos késéssel válaszoltam egy ügyben, mert nem láttam hogy kérdeztek).


Szóval honnan lehet tudni? még nem vagyok elég járatos a hoxa honlapon, azért kérdezem, hátha valami elkerülte a figyelmem.


Köszi előre is a segítséget!

2009. nov. 11. 05:53
Honnan tudom, ha valaki válaszol a hozzászólásomra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook