Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudom Facebookon tiltani az összes ismerőst, hogy ne lássa a bejegyzéseim vagy ha hozzászólok dolgokhoz? fórum

Hogy tudom Facebookon tiltani az összes ismerőst, hogy ne lássa a bejegyzéseim vagy ha hozzászólok dolgokhoz? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 22. 08:49

Az Adatrvédelmi beállításokban - Egyénit lehet megadni, hogy ezeket hogyan kezelje. Én is utáltam, hogy minden hülye oldal amit megnéztem az kikerült az FB-re.


A hsz-eket nem tudom. Szerintem sehogy.

2012. jún. 22. 08:29

Hozzászólást nem tudom, ne szólj hozzá. :D


A bejegyzéseknél viszont van lehetőség, hogy kiválaszd, nyilvános, egyéni, ismerősök, vagy ismerősök ismerősei, esetleg csak előzőleg beállított csoportok... Az "Elküld" gomb mellett...

2012. jún. 22. 08:13
Köszönöm
2012. jún. 22. 08:06
egyesével tilthatod őket "restricted" listára téve. másképp sztem nem lehet. ilyenkor csak a nyilvános hozzászólásaidat látják. igazából a rectricted listát arra találták ki, hogy nagyobb csoportok "barátjaként" ne legyenek kiszipkázhatóak az adataid...
2012. jún. 22. 08:05
Akkor minek szólsz hozzá, ha senki nem látja?
2012. jún. 22. 08:04
És akkor ebben mi a pláne?
2012. jún. 22. 08:03
Bocsi javítom:Hogy tudok akar lenni
2012. jún. 22. 08:02
Gogy tudom Facebookon tiltani az összes ismerőst, hogy ne lássa a bejegyzéseim vagy ha hozzá szolok dolgokhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook