Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan lehet tudni, hogy valaki "pszichopata" vagy rendben van? fórum

Honnan lehet tudni, hogy valaki "pszichopata" vagy rendben van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 60458c31c7)
2020. jún. 4. 11:46
igen, én is úgy érzem, tud az ember csiszolni önmagán, önmagáért is, de a másikért is, ha azt arra érdemesnek tartja.
12. Ildi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:46
Ezt is fogja csinálni még. Itt bármit tesz,nektek kell kitartani,utána új " üzemanyagforrás " után néz.
11. 60458c31c7 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:45
Kell hogy legyen valamiféle közeli kapcsolat ahhoz h valakit jól megismerjünk.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Matyera)
2020. jún. 4. 11:44

ez jó ötlet.

ilyen volt az első konfliktus a nárcival, amikor nem vettem fel a telefont neki mert épp aludtam, és ezt 1 hetes kapcsolat után hisztizve számonkérte...

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ildi)
2020. jún. 4. 11:43

minden létező módon letiltottam a nárcit. akkor elkezdett a lányomnak irogatni. amikor ő is letiltotta, akkor a barátnőmnek ócsárolt...

szóval nagyon nem egyszerű, és nagyon óvatossá tett...

8. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:43

Talán hozzá tenném még azt hogy az emberek is változnak hasonlóan mint minden más.

A valakihez való alkalmazkodás is változás, amikor valaki a béke kedvéért csinálja.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 60458c31c7)
2020. jún. 4. 11:42
hát ezaz...hogy vannak igen fontos dolgok, amiket csak úgy tudok meg, ha belemegyek a kapcsolatba. de belemenni meg nem szeretnék úgy, hogy nem ismerem...
2020. jún. 4. 11:41

saját magamban? óhogyne...

tudom hogy rossz inditás igy menni bele egy kapcsolatba, de tekintettel arra, mit hagytam magam mögött, szerintem ez valahol érthető. rohadtul nem szeretnék hasonlókat átélni újra...

5. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:40
Talán a legegyszerűbb ha olyan helyzet elé állítod ami váratlanul éri. Pl nemet mondasz valamire, vagy elnapolsz egy randit. Nem kell drasztikusabb, csak vmi apróság. Abból le fogod vágni, ahogy lereagálja.
4. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:38
A nárcitól is meglehet szabadulni ,egyféleképp: semmi konktat. Nyilván idö,mire kiderül. Kezdetben a tekintetét,hangsulyra figyelj..meg h mennyire is megbizható. A tettei fogják megmutatni..
3. 60458c31c7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:38

Azt szokták mondani, h lakva ismerünk meg valakit leginkább.

De szerintem 1 hónap túl kevés mindenféleképpen.

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:37
A paranoiát felismered? 😎
2020. jún. 4. 11:26

Ha megismerkedtek valakivel, honnan lehet azt megtudni, hogy az illető rendben van-e lelkileg, és nem nárcisztikus, meg egyéb hasonló?

Sok rossz tapasztalatom van ezen a téren, legutóbb nagyon megjártam egy betegesen féltékeny, kontrollmániás nárcival, aki azóta is üldöz bennünket...

Most nagyon figyelek, hogy ez ne forduljon elő újra. Kb 1 hónapja ismerkedek valakivel, aki eddig teljesen normálisnak tűnik. De ugye az elején mind annak tűnik...

Mennyi idő kell ahhoz, hogy kiderüljön, ha van valami heppje? Vagy hogyan tudom leghatékonyabban kideriteni?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook