Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan lehet tudni, hogy valaki "pszichopata" vagy rendben van? fórum

Honnan lehet tudni, hogy valaki "pszichopata" vagy rendben van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - New(l))
2020. jún. 4. 12:14

kulcsszó...bizzak magamban.

erősen próbálkozom és igyekszem nem fejetlenül beleugrani megint valamibe, ami a pillanatnyi boldogságnak tűnő valami után hosszútávon mar mint a sav...

42. Ildi (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:14
A tekintet is fontos. Ugyanis érzelemmentes.Biz szitukban a hangsúly is. Magas iq is jellemzi őket.
2020. jún. 4. 12:13
Ne várjunk el másoktól h tökéletesek legyenek, mert őszintén szólva mi sem vagyunk azok.
40. matyera (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2020. jún. 4. 12:13
OMG! Mennyire igaz!! 🥺😵🤮
39. matyera (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:13
Lehet. Nem baj. Ő is szeretne boldog lenni, biztosra menni. Ez már jó jel lenne.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2020. jún. 4. 12:11
stimmel. tapasztaltam...
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Matyera)
2020. jún. 4. 12:11

azt vettem észre rajta egyébként-és ő is emlitette, hogy ugyanilyen óvatossággal közelit hozzám, mint én felé.

azért gondolom 40en túl már van az embernek egy-két sebe, és nem vágyik újakra...

lehet ő is tesztel, csak nem veszem észre :D

36. matyera (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:10
Ha természetesen viselkedik, nem nyalaskodik, nem életszerűtlen dolgokat tesz, akkor már kicsit oké. Én pl mikor belefutottam a "ma már páromba" , neki kb 3 hét elteltével elmondtam az előzőt és azt is hogy őrült volt és azt is hogy féltem tőle. És ezt tök jó volt megosztani vele.
35. New(l) (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:09
Bízz magadban! Egyszer már volt benne részed, föl fogod ismerni a jeleket. Aki egy hét után melodrámázik meg féltékenységi jelenetet rendez, az attól függetlenül hogy nárci, pszicho, border, skizo bármi, lapátra kerül.
2020. jún. 4. 12:09
Hamar beleszeretsz. Ez az első jele. Mármint a pszichopatâba. Tipikus jellemzője, hogy többnyire sármos és jól szituált, ezért nagyon könnyen esel áldozatâul, mert nagyon jó a meggyőzőkêpessêge. Elhiheti veled, hogy te vagy a legjobb, legszebb, aztán amikor úgy látja, kifacsarja az életet is belőled lelkileg.
33. 60458c31c7 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:09

Vissza tértünk a lakva ismerünk meg legjobban valakit.

El kell h engedd magad ahhoz, h ő is elengedje magát.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Ildi)
2020. jún. 4. 12:09

eddig is teszteltem, pl mondtam hogy holnap a barátnőkkel megyek szórakozni, csajos esténk lesz. helyeselt, egyáltalán nem vettem észre rajta, hogy zavarná.

de ki fogom próbálni ezt a lemondós-halasztós dolgot is.

31. matyera (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:07

Elhiszem, hogy belül őrlődsz. De mielőbb ki kell ugrasztani a nyuszit.

Nekem is volt hasonlóban részem, eleinte normális volt,túl szép is hogy igaz legyen. Aztán ha valami nem úgy alakult ahogy neki tetszett...pfff...elborult.

Szóval hajrá, tégy valami váratlant és meglátod mit tesz.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Michelle.r)
2020. jún. 4. 12:06

erre is gondoltam...hogy túl sokat foglalkozom a megfigyelésével, a hibák keresésével és ha keresem őket, törvényszerűen előbb-utóbb megjelennek.

de akkor meg az a kérdés, hogyan engedjem el magam?

vagy a megoldás továbbra is az, hogy adjak időt a dolognak, és ne lépjek tovább amig rám nem talál a bizonyosság érzése?

egyelőre heti 2 alkalommal találkozunk, voltunk már nálam is, nála is (én akartam hogy lássam hol, hogyan él), sétálva is, fagyizni is.

semmi negativat nem tapasztaltam.

29. 60458c31c7 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:05
A "mivanha"-t felejtsd el. Senki nem tökéletes másnak a szemszögéből. Azok inkább már feltételek.
28. Ildi (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:04
A " mivanha"..Tudom h óvatos vagy ami érthető,viszont a mostaninál nem tapasztalsz hasonlókat. "."Mivanha"élet ,sem élet,a kapcsolatod is rámehet,de szerintem is teszteld le ,ha ennyire aggódsz.
27. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:03

Azért óvatosan nyomozz, mert ha visszajut hozzá, azt nem fogja szeretni.


Próbálj közös programokat csinálni a barátaival, a te barátaiddal, ne kezeld még párkapcsolatként, még az ismerkedés szakaszában vagytok.


Nem viselkedünk másképpen párkapcsolatban, mint barátként, kollégaként, hosszasan nem tud színlelni, tuti kiesik a szerepből. Szerintem bízhatsz a visszajelzésekben.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Ildi)
2020. jún. 4. 12:01

ez sem olyan egyszerű ám...

élvezném, meg örülnék, de ott van egy "mivanha???" hangocska, ami nem hagy nyugodtan örülni. mert mivan ha mégis belemegyek és megint kiderül valami eszementség? és ez az érzés elég tartózkodóvá tesz...

25. 60458c31c7 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 12:00

Első a szerelem, ami átalakul szeretetté később.

A megalkuvás egészen más dolog. Az amikor muszáj, mert nincs jobb megoldás.

24. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:59

Igen. De elmúlt. A vonzás törvénye működik. De nem olyan bulvár módon, amiről cikkeznek, hogy írj nagy összeget a csekkre, és megkapod.


De amire figyelsz, azon van az energiád, és amire folyamatosan fókuszálsz, azt szépen megteremted magadnak.


Jó módszer, amit Matyera írt.

23. 60458c31c7 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:58
Általánosságban beszélve a Ú.N. első benyomás legtöbbször igazolódik.
22. Ildi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:56
Figyelj,amíg nem tapasztalsz hasonlókat mint az előzőnél,addig próbáld élvezni a kapcsolatot :)
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 60458c31c7)
2020. jún. 4. 11:56

igen, komoly dolog.

a holtomiglan-holtodiglanról már nem bizos, hogy egyformán vélekedünk...túl vagyok sok mindenen, és nemigen alkuszom meg...

alkalmazkodni tudok, megalkudni már nem biztos hogy menne.

20. 60458c31c7 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:56
Mindenkinek meg vannak a saját bogarai, tehát mindkettőnek alkalmazkodni kell. Másképpen az egyik uralkodik a másik felett.
2020. jún. 4. 11:55

mennyire mérvadóak a megérzések, akár nevezzük női megérzésnek?

azért emlitem ezt, mert amikor a nárcival indult a dolog, kezdettől fogva volt egy olyan "hátsó" érzésem, hogy valamivalami nem stimmel...persze az az én saram, hogy ennek ellenére belementem a dologba, lehet önigazolást keresni meg mentegetőzni, hogy régóta és nagyon magányos voltam...valamiért igy kellett legyen.

a mostani dolognál egyáltalán nem érzek ilyet, pedig nagyon figyelem, mozdul e valami ellene bennem.

18. 60458c31c7 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:53

Nagyon komoly dolog együtt élni valakivel. Az esküvő arról szól h holtomiglan.

Tudom h ezt sokan unalmasnak találják.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 60458c31c7)
2020. jún. 4. 11:52

én úgy érzem, nincs gondom az alkalmazkodással, habár ezt nem az én tisztem megitélni.

kérdés, hogy a másik is hajlandó-e erre, vagy kizárólag tőlem várná el?

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 60458c31c7)
2020. jún. 4. 11:50

túl közel még nem engedtem egyelőre.

de minden randi alkalmával rengeteget beszélgettünk, figyeltem a nonverbális jeleket, próbálok a szavak, a mondanivalója mögé látni, és igazolást keresni rájuk, hogy fedik a valóságot.

pl a minap emlitettem neki, hogy beázott a szobám, erre tegnap jött, felmászott a tetőre és kijavitottuk a hibát.

egyáltalán nem rámenős, nyomulós, mint ahogy azt a nárcikról tapasztaltam. teljesen korrekt, szerény.

körbekérdeztem közös ismerősöket is-ilyen még életemben nem tettem-de mindenkinek jó véleménye van róla.

persze párkapcsolati szempontból nem ismerhetik, csak mint embert, barátot, kollégát.

15. 60458c31c7 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:50
Minden ember más, tehát a közeli kapcsolat/együttélés csak úgy lehetséges, ha alkalmazkodunk egymáshoz.
14. 60458c31c7 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 11:48

Ha ennyire kérdőre van, akkor féltékeny.

Ami nagyon rossz természet.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook