Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honlappal kapcsolatos témák fórum

Honlappal kapcsolatos témák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
340. Hoxa (válaszként erre: 339. - Syria)
2018. nov. 25. 20:40
Szerintem ezt inkább hagyd abba most már. Nem tudom, konkrétan kivel van bajod, de amit ti csináltatok, sokkal durvább dolog volt.
339. syria (válaszként erre: 338. - Hoxa)
2018. nov. 25. 15:59
Te vagy itt a főnök, te határozod meg a törzspont rendszert; s azt is, mit fogadsz el vagy nem indoknak. Ég és föld között valóban van különbség. Szerinted egy rókáról két bőrt lehúzni tisztességes. Számomra ez a fura, de hát ízlések és pofonok...
338. Hoxa (válaszként erre: 337. - Syria)
2018. nov. 24. 18:37
438 db "finomítást" joggal nem veszek be.
337. syria
2018. nov. 24. 14:36

Nem értünk egyet. Nem baj, ilyen bármikor, bárkikkel megtörténhet. :)

Az, hogy mi hihető és mi nem, eléggé szubjektív lehet.

336. Hoxa (válaszként erre: 335. - Syria)
2018. nov. 23. 21:43

Fura, hogy pont te hozod fel ezt. Igen, azt gerinctelenségnek tartottam és aljas visszaélésnek a törzspont rendszerrel. Kevéssé hihető, hogy több száz recept szorult törlésre, majd "finomított" formában feltöltésre. Én ezt nem fogadom el indoknak.

Ha valaki a naplójába is elrak recepteket, az nem probléma. A két eset ég és föld.

335. syria (válaszként erre: 334. - Hoxa)
2018. nov. 23. 18:31

Khm.

Gerinctelenségnek tartottad, hogy egyesek törölték a receptet, s új, kipróbált, finomított módon feltöltötték.

Itt te vagy a főnök, te határozod meg a törzspont rendszert. Kíváncsian várom a változtatást. :)

334. Hoxa (válaszként erre: 332. - Syria)
2018. nov. 22. 20:28
Szerintem ez nem probléma.
333. Banános Zselé (válaszként erre: 332. - Syria)
2018. nov. 21. 22:35
ha úgy van a szabály, akkor miért lenne gerinctelenség?
332. syria
2018. nov. 21. 21:08

Kedves Hoxa!

Írtad: "A törzspont-rendszeren még dolgozunk, fog változni."

Észrevétel (már ha elfogadod tőlem/szerintem te is tudsz róla): többen úgy szereztek/szereznek törzspontot, hogy a receptet feltöltik a naplójukba (most csak egy naplóra nézve 2 pont), majd felteszik a receptek közé ugyanazzal a képpel (+2 pont). Szerinted ez nem gerinctelenség?

Gondolom, ezt az anomáliát megszüntetni nem túl egyszerű. Vagy ebben is tévedek?

331. syria (válaszként erre: 330. - Hoxa)
2018. nov. 18. 15:58

Köszönöm a segítséget, ránéztem a böngészőm körmére, s megtaláltam, hová kell nyúlni. :) (Valamelyik idióta wint10 frissítés állíthatta el, mert arrafelé nem szoktam kotorászni. A win7 ilyet nem csinált, viszont a win10 egyre több bosszúságot okoz. Már tisztáztam feléd, hogy valóban nem sok közöm van a weboldalak fejlesztéséhez, ezért néha nehéz szétválasztanom, hogy mi az op. rendszer/böngésző, ill. egy akármilyen web oldal sara.)


Nem „valamilyen témában, ami valahogyan kapcsolódott a számítógépekhez” van közöm az informatikához. Pl. speciális bérszámfejtési programrendszereket (is) írtam (csapatmunkában). Luxus lett volna hibázni, mert emberek tízezreinek fizetése függött a munkánk minőségétől. Tudnék mesélni a „kalandokról”, amik abból adódtak, hogy valaki megírt egy jó web-es felületet, amin rögzítették az általam kódolt, sokáig hibátlanul működő programrendszer (szervező által kiválóan specifikált rengeteg egyéb: utalási, statisztikai, adatszolgáltatási, stb. követelményeit és) inputját; aztán a következő web-es verziót (jogszabályváltozás miatt) mással csináltatták, aki nem tudta a rögzítő felületet üzembiztosan használhatóra programozni. Nem kevés plusz munkám származott miatta.

Itt is elmondom: félreértettél; egyáltalán nem tartom idiótának és értelmetlennek a fejlesztéseiteket; becsülöm a rengeteg munkát, energiát, amit belefektettek. Ha nem tudnám követni a változásokat, nem lennék naponta itt (ellentétben azokkal, akik már be se lépnek, de olyan is van aki mérgében törölte magát).

Már biztosan elfelejtetted, - én is csak egyre emlékszem -: tettem (igaz, apró) módosítási javaslatot, amit rögtön végrehajtottatok.

330. Hoxa (válaszként erre: 329. - Syria)
2018. nov. 17. 16:53

Kedves Syria! A helyesírás ellenőrzése a böngésződ funkciója, nem a honlapunké. Ezért a böngésződben kell keresned a problémád okát ezúttal, nem nálunk. Én most éppen PC-n használom az oldalt Chrome-ban és vígan aláhúzta a nevedet a hasznos kis funkciója.


Tudom, hogy vén róka vagy valamilyen témában, ami valahogyan kapcsolódott a számítógépekhez, de mivel - mint ahogy már az akasztófás fórumban értésemre adtad - idiótának és értelmetlennek tartod a fejlesztéseinket és követni őket nem tudod, ezért nem élnék a tapasztalataid kiaknázásának lehetőségével, köszönöm szépen.

329. syria
2018. nov. 16. 17:16

Csak nálam nem működik az "Új hozzászólás" ablakban a helyesírás ellenőrzés? Ezt nov. 8-án szóvá tettem itt. (Kb. akkor gyűlt meg a bajom a dominós fóromon a bejegyzési lehetőséggel.)

Kedves Hoxa! Ez nem kötekedés. Tény, hogy nem írtam honlapokat, nem üzemeltettem weboldalakat, de hidd el: a tesztelés az egyik erősségem, mert régi róka vagyok a szakmában. :)

328. syria (válaszként erre: 327. - Hoxa)
2018. nov. 15. 18:08
Köszönöm szépen.
327. Hoxa
2018. nov. 15. 09:36
Itt találod a javított listát: [link]
326. Hoxa (válaszként erre: 325. - Syria)
2018. nov. 15. 06:35

A lista kódolása nincs összefüggésben semmivel, a szerveren csináltam és nem figyeltem a kódolásra. Ennyi történt. Leírtam már máshol, hogy nem olyan egyszerűek ezek a dolgok, ahogy egy laikus elképzeli.

Nekem még senki más nem írt erről.

325. syria (válaszként erre: 323. - Hoxa)
2018. nov. 15. 00:53

Bocs, de valamilyen szinten biztosan összefüggésben van a váltással.

Kérlek: ne az én számomra rakd fel jól, hanem teremtsd meg a többiek számára is a saját receptjeinek a listázási lehetőségét! Ha hónapokat kell várni rá időd hiányában, az nem számít. Szerintem rajtam kívül mások is örülnének a lehetőségnek. :)

324. syria (válaszként erre: 322. - Banános Zselé)
2018. nov. 14. 14:57
Nézőpont kérdése. :)
323. Hoxa (válaszként erre: 321. - Syria)
2018. nov. 13. 18:04
Ez nincs összefüggésben a váltással, a szerveren csináltam. Majd felrakom jól, ha lesz időm.
322. Banános Zselé (válaszként erre: 321. - Syria)
2018. nov. 13. 17:03
akkor ez visszaesés
321. syria (válaszként erre: 320. - Hoxa)
2018. nov. 13. 16:41

Köszönöm a törődést. Kezdem érteni, miért nincs listázási lehetőség: az új platformon nem egyszerű az élet. Ezt kaptam:

"SzegĂŠny" tĂŠszta (sĂłs)

ÁfonyakrÊmleves

Áfonyåval tÜltÜtt alma

Alma krĂŠmleves

AlmarĂłzsĂĄk

AlmĂĄs batyum

AlmĂĄs reggeli

AlmĂĄs sajtkoktĂŠl

AlmĂĄs-mĂĄkos muffin paleo mĂłdon

AlmĂĄs-tormĂĄs csĂźlĂśk

AlmĂĄs, hagymĂĄs krinolinsalĂĄta

AlmasalĂĄta mandulĂĄval

AlufĂłliĂĄban sĂźlt gyĂśmbĂŠres hal

Amerikai kĂĄposztasalĂĄta

AnanĂĄsszal tĂśltĂśtt jĂŠrcemell-filĂŠ

AnanĂĄszkosĂĄr

Angol hagymaleves

Aranygaluska muffin

Argentin vegyes salĂĄta

Aszalt szilvĂĄs falatok

Aszpikos sonka

Avokádós karalábé főzelék

BabpĂźrĂŠ


Unicode (UTF-8)-ként megnyitva a helyzet egy fokkal jobb, de még mindig nem lehet vele messzire jutni. Biztosan bennem van a hiba, mert nem találtam rá a megfelelő konverzióra.

"SzegÊny" tÊszta (sós)

ÁfonyakrÊmleves

Áfonyåval tÜltÜtt alma

Alma krÊmleves

Almarózsåk

Almås batyum

Almås reggeli

Almås sajtkoktÊl

Almås-måkos muffin paleo módon

Almås-tormås csßlÜk

Almås, hagymås krinolinsalåta

Almasalåta mandulåval

Alufóliåban sßlt gyÜmbÊres hal

Amerikai kåposztasalåta

Ananåsszal tÜltÜtt jÊrcemell-filÊ

Ananåszkosår

Angol hagymaleves

Aranygaluska muffin

Argentin vegyes salåta

Aszalt szilvås falatok

Aszpikos sonka

Avokådós karalåbÊ f�?zelÊk

BabpßrÊ


A váltás előtt, néhány gombnyomással ilyen lista volt készíthető. Gondolom, ezt a lehetőséget nem fogjuk visszakapni. Sajnálom, ha így van.

"Szegény" tészta (sós)

Áfonyával töltött alma

Almás batyum

Almás-tormás csülök

Alufóliában sült gyömbéres hal

Amerikai káposztasaláta

Ananásszal töltött jércemell-filé

Angol hagymaleves

Argentin vegyes saláta

Aszalt szilvás falatok

Aszpikos sonka

Baconbe tekert fasírt

Baconbe tekert sütőtök

320. Hoxa (válaszként erre: 319. - Syria)
2018. nov. 13. 09:36

Kilistáztam neked a receptjeid nevét abc-ben, innen leszedheted:

[link]

319. syria
2018. nov. 12. 23:58

Kedves Hoxa!

A recepteknél nagyon bezavarnak a túlnyomórészt semmitmondó képek.

2018.05.17 előtt csodás listát tudtam készíteni bárki által feltöltött receptjei címe alapján, többek közt a sajátjaimról is.

Most értékes negyedórákba kerül, mire megtalálok egy-egy kedvenc receptemet, amivel gazdagítottam a honlapodat, mert a fene se emlékszik arra, hogy mi volt a pontos név.

Pihenjünk bele abba is, hogy nincs szűrés a saját receptjeiken belül?

318. syria
2018. nov. 8. 18:04
Ebben a téglalapban nem működik a hejesiras ellenőrzés. :(
317. syria (válaszként erre: 316. - Hoxa)
2018. nov. 7. 22:36
Sajnálom a döntésedet. Biztosan nem vagy rosszul összerakva, de ebben a kérdésben nem értünk egyet.
316. Hoxa (válaszként erre: 315. - Syria)
2018. nov. 7. 08:48
Szia! Pihenjünk bele, ezen nem tervezek már változtatni. Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de szerintem nagyon sok kép van, amit egy adott céllal el lehet küldeni, nem kell feltétlenül a sajátjaimat keresgélni állandóan. Például ha állatost szeretnék, akkor a kategóriában nézelődöm, megnézem az újakat, a sokszor elküldötteket, átnézek 2-3 oldalt és választok egyet kedvem szerint. Ha valamit többször tervezek elküldeni, beteszem kedvencbe is. Nem csinálok ebből óriási keresgetést, mert ennyire szerintem nem lényeges egy konkrét kép. Ha neked ennyire lényeges, akkor valami más megoldást eszelj ki rá.
315. syria
2018. nov. 6. 21:29

Kedves Hoxa!

Nagyon hiányzik a képeslapoknál (is) a szűrés a sajátokon belül kategóriára. Adott esetben 10-20 percbe is telik, mire kihalászok egy-egy régi üdvözlő, vicces, akármilyen kategóriájú képeslapot a sajátjaim közül.

Pihenjünk bele a mostani helyzetbe? Szándékodban áll a módosítás, csak idő/kapacitás hiányában nem tud realizálódni, vagy örüljünk annak, ami egyáltalán van?

314. syria
2018. nov. 4. 09:08
Ma 9 órától 5 percig nem tudtam semmilyen fórumba írni. :(
313. syria
2018. nov. 1. 11:08
Csak nekem fagyott le a dominó fórum 11 órától 1-2 percre, vagy másnak is?
312. syria
2018. okt. 19. 18:01
Úgy tűnik, nem igazán törődik vele a gazda; hagyja, hogy vigye a tehetetlenség tovább.
311. gizus58 (válaszként erre: 310. - Gizus58)
2018. szept. 9. 11:40
Bocs, nem figyeltem a dátumot :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook