Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Homeopátiás gyógyszer a menstruáció előtti és közbeni tünetegyüttes kezelésére fórum

Homeopátiás gyógyszer a menstruáció előtti és közbeni tünetegyüttes kezelésére (beszélgetős fórum)


10. sirq (válaszként erre: 9. - Hoverla)
2009. jún. 2. 19:38

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy, engem már nem érint a téma :)! Amúgy is a tünetek alapján kell szert választani, tehát ami Neked jó nem biztos, hogy másnak az a szer használ. Vagy lehet, hogy azt a szert más bajra kapja másik ember. Biztosan rendbe hozza a problémádat a homeopátia.

Üdv

Éva

9. Hoverla (válaszként erre: 8. - Sirq)
2009. jún. 2. 11:58
Válaszoltak a natursziget honlapról a menstruáció témában, írt is a doktornő mindenféle szert ha érdekel elküldöm az emailodra.
8. sirq (válaszként erre: 7. - Hoverla)
2009. máj. 30. 18:26
OK! Remélem tudnak segíteni. Ha van kedved majd számolj be a fejleményekről.
7. Hoverla (válaszként erre: 5. - Sirq)
2009. máj. 29. 21:54
Megtaláltam, és írtam is, remélem hamarabb írnak. Mert a házipatikára írtam és nem írnak oda sem, oda egy más dolgot vetettem fel egy orvosnak hpv-vel kapcsolatban, le sem bagóz:(
2009. máj. 29. 21:46
Köszi! Én egy másik honlapon kérdeztem a naturszigeten, egy homeopátiás orvosnőtől, de nem érkezett még válasz, már egy ideje:( Amit te írtál azt is megnéztem, de nem találtam olyan rovatot, hogy az orvos válaszol, csak szakértők, meg az országos keresőt, akkor kiadta az én megyém orvosait telefonnal, én meg inkább e-mailban érdeklődök. Lehet én néztem félre hol lehet a te általad említett honlapon érdeklődni, de ha nem okoz gondot segítenél, hogyan kérdezzek ott? Köszönöm!
5. sirq (válaszként erre: 4. - Hoverla)
2009. máj. 29. 19:57
Ha a gyógyszertárban nem is tartanak homeopátiás szereket, megrendelni biztosan megtudják. Bioboltban nem kapható. Van egy jó oldal ahol orvosoknak teheted fel a kérdésedet és választ is kapsz, ha nem is azonnal. A lényeg, hogy ne csak annyit írj, hogy pms, hanem írd le a tüneteidet is. Biztosan tudnak segíteni abban, hogy milyen szert vegyél. homeopatia.info.hu
4. Hoverla (válaszként erre: 3. - Sirq)
2009. máj. 28. 23:16
Hogyan lehet és hol. Egyik honlapon már megnéztem, de annyira sok volt és egy szer rengeteg más bajra is jó, akkor hogy válasszak? Vidéken lehet ilyen szereket venni patikában vagy bioboltban?
3. sirq (válaszként erre: 1. - Hoverla)
2009. máj. 28. 22:10
Nagyon sok szer jó a premenstruációs szindrómára. A tünetek a fontosak, azok alapján lehet szert választani.
2009. máj. 28. 18:37

Szia

Ajanlom a mikroalga port :)

Lenyegeben meregtelenito, de mas dolgokra is jo, energizal, vitaminizal, es kalcium is van benne, ami nagyon fontos, hisz a kalcium ingadozas miatt vannak ezek a tuneteink, es fajdalmaink :) sima kalciummal is megprobalhatod :) de tenyleg ajanlom az algaoprt, nezz utana neten :)

2009. máj. 28. 11:44
A menstruáció előtti és közbeni tünetegyüttes kezelésére keresem valamilyen homeopátiás szert. Valaki tud ebben segíteni? Utánanéztem a szerkeresőben is, de alig lehet tájékozódni, mert egy szer több féle bajra is jó, aminek köze sincs a menstruációhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook