Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Home office-ban végezhető munkakörök fórum

Home office-ban végezhető munkakörök (beszélgetős fórum)


14. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 30. 07:44
Míg kitalálod, hogy milyen munkát is szeretnél végezni és meg nem szerzed ehhez a képesítést vállalhatnál telefonos ügyfélszolgálatot, esetleg értékesítést.
2019. dec. 29. 20:03
Vagy önálló munkakör szervezhető egy gép köré, online munka különböző megbízókkal. Eleinte akár nem is vállalkozóként. De ebbe csak jó számgép-tudással, és hosszú távra tervezve lehet belemenni.
2019. dec. 29. 19:27
Tulajdonképpen bármilyen számítógépen végezhető munka mehet távmunkában, ha a munkáltató hajlandó megbízni az alkalmazottjában és nincs igény a rendszeres személyes meetingekre.
11. Amaunet (válaszként erre: 10. - Channa*)
2019. dec. 29. 18:50

Ez így van. Az informatikai ismeretek, office alkalmazások ismerete bizonyos pozícióknál alap.

Viszont a kérdezőnek nincs semmilyen ilyen ismerete - ha jól olvastam. Ezért javasoltam az ECDL-t, mert ott szépen felépítve elsajátítja ezeket.

De rengeteg videót is talál, amiből tanulhat.

10. Channa* (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2019. dec. 29. 18:37

Nálunk is így van.

Én is dolgozhatnék itthonról, de olyan sok megbeszélés van, hogy felesleges.

Van egy kollégánk, aki külföldről jön haza 2 hetente és szinte napi szinten van netes megbeszélése is.


Én egyébként egy ECDL vizsgát semminek tartok. Sehol nem kérdezik meg, hogy tudom e használni az office alkalmazásokat, ez manapság már szinte minden munkakörnél alap.

9. gabbbicica (válaszként erre: 7. - Channa*)
2019. dec. 29. 18:36

IBM, BT, Vodafone pl.


Projekt asszisztensek, projekt managerek, helpdesk, support...


Meg kell nezni a topic inditonak a hirdeteseket, es eldonteni, mihez vannak meg a kepessegei/tudasa/ismeretei.


De a legtobb otthoni munka alapja a nyelv(ek) tudasa es a magabiztos szamitogephasznalat.


Ha egy excelben nem boldogul a fuggvenyekkel, makrokkal, akkor mar bukta a dolog.


Teljes HO allas szerintem, ahol utazgathat a topikindito, nincs, csak ha egyeni vallalkozokent a maga ura valaki. A multik is megkovetelik a heti 1 irodai napot, illetve ha olyan megbeszeles van adott nap, akkor azt, h pl januar 12en minden otthon dolgozonak is kotelezo bemenni.

8. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 29. 18:28

Értem. Akkor elsősorban egy ECDL vizsgát javaslok elvégezni, ahol az informatikai alapokat, office alkalmazásokat megismerheted.

Ennek birtokában könnyebb lesz tájékozódnod a kínált OKJ-s szakmák közt. Sok olyan van, amihez elég az érettségi.


A cégemnél teljes HO-ban csak a vállalkozóként működő fejlesztő, programozók dolgoznak. De még így is van, hogy be kell jönniük egy-egy megbeszélésre.

7. Channa* (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2019. dec. 29. 18:22

És milyen munkakörök?

Az office és számítógépes ismeret szerintem elég karcsú bármilyen munkához...

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2019. dec. 29. 18:17
Nem a kor az oka hanem az életvitel,férjem munkája miatt sokat utazunk.3 választási lehetőség van,nem dolgozok egyáltalán,itthon maradok és dolgozom a szakmámba alig látjuk majd egymást vagy váltok tanulok és mellette is lehetek de közbe én is dolgozhatok .
2019. dec. 29. 18:14
Jo nyelvtudassal, magas office es szamitogepes ismeretekkel az osszes multinal van HO lehetoseg.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 29. 18:09

Szia!


Elárulod mi az oka annak, hogy állandó otthoni munkát keresel? Hány éves vagy?

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 29. 17:50

Otthonról? Még akár a kiadványszerkesztés is, ami elérhető tanfolyam után. Számítógépes grafikus vagy weboldal-szerkesztő is.

(Én itthonról fordítok, de ez nem tanfolyam kategória.)

Sok könyvelő is dolgozik online. Meg biztosan van még egy csomó, ami jelenleg nem ugrik be.

2019. dec. 29. 17:40
Én csak a programozást tudom elképzelni.
2019. dec. 29. 17:35

Sziasztok


Segítsetek nekem picit akik teljesen home office dolgoznak milyen munkakörökbe elérhető (legmagasabb iskolai végzettség kereskedelmi érettségi) szeretném képezni magam számítástechnika terén mert office és hasonló programok kezelését soha nem tanultam..csak jó lenne első körrben hogy milyen munkakör jöhet egyáltalán szóba így könnyebb orientálódni tanfolyam tekintetében.


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook