Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyik sógorom home office-ban van. Szabit vett ki, hogy... fórum

Egyik sógorom home office-ban van. Szabit vett ki, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. ápr. 4. 09:28
Ez a duma nem más, mint irigység. Ennyira fáj, hogy neked be kell járnod az irodába? Hát akkor lehet váltani, és elmenni olyan munkahelyre, ahol van home office. Nem tudom miért hiszik azt sokan, hogy az otthoni munkavégzés = lazulás, semmittevés. Két hónapja dolgozom az új munkahelyemen, heti 3 nap HO, 2 nap iroda és azt vettem észre, hogy sokkal többet dolgozom itthon, mint amikor bent vagyok... Próbáld ki, biztos vagyok benne, hogy rájössz, hogy kell a szabadság, tökmindegy honnan dolgozol...
2023. ápr. 4. 04:17
Mindenkinek kell a pihenés.
2023. ápr. 4. 00:41
Azért munkaidődben ráérsz hoxán lógni.Nevetséges,
34. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 21:09
Szerintem te is pihenj egy kicsit. Az, hogy valaki szabadságot vesz ki, se nem nevetséges, se nem férfiatlan. Ja, és mások is "nyomják nőként a munkahelyükön", nap, mint nap. Nagy dolog.
2023. ápr. 3. 20:37

Home office-ban is lehet olyan munkanapokat lenyomni, hogy inni meg pisilni sincs időd.Könnyű belecsúszni z esti munkába is, ha nap közben online megbeszélések vannak, es nem haladsz a “gondolkodósabb”, nyugalmat igénylő feladatokkal.

Persze, az is lehet, hogy pont akkor nem igazán dolgozol, amikor az irodában dekkolva tutira dolgoznál-pl. reggel 9 és 11 között.Me pl ez történt velem, egyszerűen nem volt ihletem írni az anyagot, amit kellett volna.Viszont du 5-től este 8-ig bepótoltam.

Volt olyan munkám és olyan főnököm, hogy percre vezetni kellett, mikor értél be az irodába, és mikor távoztál.Ebédelni sem lehetett szinte leülni, folyton ott mászkált a konyhában, mikor két kolléga leült, hogy együtt egyen.(Kis cég volt, de szigorúan két személyes étkezőasztal, nehogy hárman is egyszerre zsinatoljanak a konyhában)

Ehhez képest a home office óriási szabadság, hogy magam osztom be nagyrészt a munkámat.De, legalább háromszor annyit dolgozok és tízszer annyit stresszelek, mint az irodához kötött munkakörömben.

És szoktam várni a szabadságot, hogy kipihenjem:-)

Szabad a vásár, ki lehet próbálni a home office-os munkaköröket,és aztán ítélkezni.

32. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 16:00
Vegyél ki te is szabit!
31. 3922e0e3cc (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 14:16
Egyenlőre te vagy itt kiadva,mint egy óvodás akinek elvették a maciját! Az Öcsém egy megyei könyvtár igazgató helyettese,hom-officban dolgozik a napi meló mellett,nevetséges bérért! Meg aztán te honnan tudod hogy kinek mennyi szüksége van szabadságra? Vegyél ki te is,ne itt nyafogj :-)
30. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 14:04

És mi tart amúgy vissza, hogy kövesd a "példáját"?

Mindenkinek adott a szabadság, nem bűn élni vele...

2023. ápr. 3. 13:41
Fiam is home office-ben dolgozik, és elmondása szerint többet, mintha az irodában lenne.
28. levarosbukta (válaszként erre: 27. - Babyapocakban)
2023. ápr. 3. 13:36
Miért is kellene neki szólnia? Köze?
27. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 13:14
Ez a vallomás több sebből vérzik. Még ha a férjed lenne, de a sógorod... Gondolom nem egy háztartásban éltek. Szólj a tesódnak, hogy álljon a sarkára és kész.
26. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 13:10

Vegyél ki szabit.

Gondolom egész nap lógatod az irodában a lábadat és ha szabin vagy sem jutsz eszébe senkinek.

25. _Berry_ (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 13:06
Szerintem egyszerűbb lenne neki azt mondani, hogy foglalkozzon a saját életével, ne a tiétekkel, mint itt azért kritizálni, mert esetleg neki könnyebb vagy jobb a munkakörülménye, mint neked.
24. Kacsahercegno (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2023. ápr. 3. 13:00
Nekem mindig az irodában van ez, átmegyek xyhoz megkérdezni valamit, aztán 2 óra múlva jövök vissza a helyemre, mert még megbeszéltünk 3 másik dolgot ami amúgy annyira fontos sem volt, és aztán elkezdtünk sztorizgatni valamiről, ami marginálisan kapcsolódik... Aztán yz hangosan telefonál, akkor fél óráig nem tudok koncentrálni, csak nézem a képernyőt és próbálom összesedni a gondolataim... Sokáig olyan munkahelyem volt ahol saját irodám volt, akkor ritkábban fordult ez elő, pár hónapja dolgozom másokkal egy légtérben, és újabban rendszeresen van hogy "na jó, ennek ma nem sikerült a végére érni, majd megcsinálom holnap nyugiban, otthonról". Szóval azért az irodában is van bőven, ami kizökkenti az embert...
23. l.luiselotte (válaszként erre: 22. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 3. 12:58
Ezeket igyekszem is, csak itt vallottam be.
22. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2023. ápr. 3. 12:56

Azok a legjobb dolgok amik az embert bűnbe viszik..-)

Csak mások előtt tudni kell titkolni.-)

2023. ápr. 3. 12:51

Nekem h-o-ban sokkal rosszabbul megy a mnunka, mert az irodában az iratok, ügyfelek vannak és ennyi. De otthon gyakran elcsábulok, szintén h.o-n velő családtag, macska, főzés, szórakozási lehetőségek ( TV jó könyvek ) stb visznek bűnbe.

Azért gondolom, hogy ennyi év után írnom sem kell, hogy a rám bízott melót elvégzem.

20. timycat (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 12:50

Menj szabadságra! Ki gátol benne?


Tudok jobbat, keress te is home officeos munkalehetőséget! Gondolom ebben sem gátol senki.

19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 12:43
Mekkora hiszti....
2023. ápr. 3. 12:41
Ha ő szabadságot vesz ki, akkor a te napjaidat fogyasztja, vagy mi? :D Vegyél ki te is szabit és meg van oldva...
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2023. ápr. 3. 12:37
Az ahogy előadja, hogy ne szüksége van, banyek nekem lenne szükségem rá, nem neki!
2023. ápr. 3. 12:36
Senkinek semmi köze, hozzá és stb lehetne folytatni a sort, csak akkor mások se szóljanak bele a mi életünkbe ahogy ezt ő teszi, és jótanácsokkal lát el, nem baj most azért ki lett osztva rendesen
15. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 12:35

Te ezt honnan tudod? Vele élsz? A kollégád?


Miért feltételezed, hogy HO-ban nem dolgozik valaki? Mert te nem dolgoznál?

Mennyiben érint téged az, hogy a sógorod mikor veszi ki a szabadságát és milyen céllal?

2023. ápr. 3. 12:26
Savanyú a szőlő.
13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 12:24
Egyébként mi közöd hozzá?
2023. ápr. 3. 12:20
Ez nem mentalitás, tényleg nem csinál semmit.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 12:17
Fuhh bocs de annyira utálom ezt a mentalitást. Egyébként is mi az hogy az irodában mereszted a segged, én 12 órában a földeken kapálok, na AZ a munka 😂😂
2023. ápr. 3. 12:14
A home office nem egyenlő a non-stop lazsálással, szóval nem értem miért ne lenne joga szabadságot kivenni a sógornak.
9. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2023. ápr. 3. 11:59
:-DDD
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Banános Zselé)
2023. ápr. 3. 11:37

Zselé! Van neked 1 ledolgozott órád???

Engem mèg a nyaralásom alatt is hivogatnak,pedig nem home officban dolgozom!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook