Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol vásároltok gyermekeiteknek? fórum

Hol vásároltok gyermekeiteknek? (tudásbázis kérdés)


2007. aug. 24. 16:37
Legtöbször turkálókban vásárolok a pici lányomnak.mindig találok neki valami szépet ,és majdnem mindig vadi újjak még a cimke is rajtuk van .Ma 5000 forintért egy csomo mindent vettem neki .szépek.
2007. jún. 16. 14:01
Én sok helyen szoktam vásárolni. A márkaboltokat nem szeretem, mert ugyanaz a cucc, szerintem nem jobb minőségben 3-szor annyiba kerül. Fellázít, ha rajtam akarnak keresni a boltok.
17. Kedveske (válaszként erre: 11. - Abcd)
2007. jún. 14. 15:53

abcd!


Meglepett amit írtál, mert nekünk a Kengurusok nagyon bejönnek. Az egyik kedvenc márkám! Sajnos nálunk nincs márkabolt, de a helyi bababoltba nagyon sok rucijuk van és sokszor szoktam venni belőlük.

2007. jún. 14. 15:51

Bababolt, bevásárló központok, márkabolt, kínai és minden olyan helyen, ahol meglátok valami aranyosat, amibe a fiam tuti jól mutat. Kerül amibe kerül!:) Inkább nem eszem:) Egy helyen nem szoktam, a turiba. Én sem hordok levtett cuccot a gyerekem meg pláne!

A barátaim, viszont szinte mindent ott vesznek, esküsznek rá. Nekem nincs vele gondom, de én nem adom a gyerekemre a használt cuccot.

2007. máj. 10. 10:33
Szoktam turiban is mikor persze találok megfelelőt ,de üzletben is veszek mindig mire szükség van.
2007. márc. 31. 15:18
Szivesen vasarolok turiban,ott nagyon jo minosegu es egyedi darabokat lehet talalni.Markas cuccokat még nem szivesen veszek,mert még kicsi a lányom (8 hónapos)olyan hamar kinovi a dolgokat,kar annyi penzt kiadni ertuk.Sajna ahol lakom nincsenek ruhaborzek,igy marad a turi.
13. 03755e6896 (válaszként erre: 12. - Figarina)
2007. márc. 30. 19:23
És külföldre olcsóbb kimenni?
2007. márc. 29. 21:51
Sziasztok!vagy turiban-bár ez fiúra egyre nehezebb ezért inkább külföldön a H&M-ban!
11. abcd
2007. márc. 28. 21:30
Sziasztok! A Kenguru Golddal kapcsolatban: drága, nem túl szép, a törülköző durva, a színes ruha endedi a színt, praktikátlan. Este, mikor pisis ruhát próbáltam minnél gyorsabban lecserélni, a 9! db patent bekapcsolása a sötétben nem nagyon ment. A C&A ruháiba alul nem nagyon van patent, ez eléggé nehézkessé teszi a pelenka cserét. A Tescoban néha ki lehet fogni akciósan ruhácskákat, de a legjobb a bababörze. Kikapcsolódásnak sem utolsó, arról nem is beszélve, hogy a nagyobb is élvezi a turkálást és a divatozást.
2007. márc. 27. 00:07
Szia! Én a teszveszen szoktam vásárolni,nagyon jó dolgok vannak és nem drágák. (remélem ez nem reklám ?!)
9. Mágika75 (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2007. márc. 24. 18:09

Szia Hoxa!

Ez volt az a kettő... :-))


És most már világos a reklámozás-téma. Köszi. :-)

8. Hoxa (válaszként erre: 4. - Mágika75)
2007. márc. 24. 12:53

Én csak azt a reklámot nem szeretem, amikor idejön valaki és árul valamit, vagy a saját boltját, üzletét reklámozza, ha leírtok pl. egy üzlethálózat nevet, ami több helyen is van, abban semmi rossz nincs, nem is szoktam reklámnak tekinteni.

Én használt angol cuccokat szeretek venni, most még oké, mert úgyis hamar kinövik a gyerekek. A Kenguru goldba szoktam még járni, a Brendont kerülöm, mert iszonyú drága.

2007. márc. 23. 17:49
A kislányom 4 éves igényei azok vannak, nagyon sok ruhát a helyi ruhaboltba vásárolok, de ha olyat akarok ami itt nem jön szembe az utcán vagy az oviba nem minden harmadikon az van akkor keresgélek a teszveszen és szuper dolgokat szoktam találni potom áron.
2007. márc. 23. 17:39
C&A-ban naggggggggggyon jó akciók szoktak lenni.
5. ancsi105 (válaszként erre: 4. - Mágika75)
2007. márc. 23. 17:36
:) Köszi! Annyira megindult a gyerkőcöm a növekedésben, hogy fogom a fejem, hogy 18 hónapos léttére 98-104-est hordunk.
2007. márc. 23. 16:37

Szia Ancsi!

Nem reklám, ha leírjuk?

Hoxa-anyácskánk rossznéven veszi...


Ok, rejtjelezem: B-betűs bababirodalom (bár nagggggggyon drága), K-betűs magyar hálózat (azért jó, mert az azonos színek együtt vannak az állványokon, nem kell végignézni az összes ruhácskát, hogy találj összeillő body-t és rugit), szeretem a tesco bébi body-ját is (különben rühellem a t., de ezek a cheroke ruhák tényleg jók!).

2007. márc. 23. 16:19
Nagyok a gyerekeim,és igényesek.Márkás boltokban,pl:adidas,stb....
2007. márc. 23. 16:19

Ez változó. Amkor kicsi volt, akkor a Brendonban, most pedig játszós ruhának a kínai is jó, utcára/orvoshoz/alkalomra a helyi gyereküzletben.

Cipőre viszot sosem sajnálom a pénzt, mindig olyat veszek, ami jól tartja alábát, megfelelően szellőzik, jó a talpbetét benne.

2007. márc. 23. 16:14
Hol vásároltok gyermekeiteknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook