Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudok kismama kabátot venni? fórum

Hol tudok kismama kabátot venni? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 4. 15:24

Mondjuk az igaz, h 2 max. 3 hónapról van szó csupán...Ha több ezret kiadok érte, akkor olyan fazont választok, amit később is hordhatok.Jó lenne valami A vonalút találni, amit később is tudok hordani.

Ha nem találok, akkor marad a turi, hátha szerencsém lesz! Köszönöm a tanácsokat!

2011. jan. 4. 14:43
az enyémet 500ft ért vettem!most anyósom hordja!jól is nézett ki és nem volt nehéz!
2011. jan. 4. 12:46

Egy kifejezetten kismamáknak készült kabát kész vagyon! 1-2hónapra megvenni felesleges!

Az enyém szétállt egy kicsit a pocakomnál. Ezt egy hosszú sállal el lehetett takarni.

Hidd el arra a pénzre még szükséged lesz később :)

2011. jan. 4. 12:22
Én most vagyok 29 hetes, elég nagy a hasam, a téli kabátom nem jön már rám. Viszont erre a pár hónapra úgy gondolom, nem éri meg venni kabátot. Kaptam anyumtól kölcsön egyet, nem a legszebb, de a célnak megfelel. Van és lesz is egyéb más kiadásom, a 3 hónap téli időszakra nem veszek több ezer forintos kabátot. Tavasszal meg már elég a nagyobb pulcsi is.
11. anikko (válaszként erre: 9. - De4b589afa)
2011. jan. 4. 11:54
Milyen árai vannak?
10. Szabianyu (válaszként erre: 3. - Csakazért)
2011. jan. 4. 11:38

nem is vagy nagy méret én baba nélkül vagyok annyi!=)

szerintem turiban jobban megéri megvenni úgy se kell már sokáig jövőre meg már nagy lesz rád!

9. de4b589afa (válaszként erre: 7. - Csakazért)
2011. jan. 4. 11:34
Én sok mindent vettem ott magamnak. Jó a kis külön üzletük is a folyosón, de a nagy Minimanó üzlet is.
2011. jan. 4. 11:33
Esetleg nézd meg a vaterán, teszveszen, ott is vannak vadi új cuccok!
7. csakazért (válaszként erre: 4. - De4b589afa)
2011. jan. 4. 11:33
A baba-mama boltokban nem igazán tartanak 40-esnél nagyobb méretet, sajna. Persze reménykedem, h van kivétel. Megnézem amit említettél, köszönöm!
6. de4b589afa (válaszként erre: 3. - Csakazért)
2011. jan. 4. 11:31
Lehet, hogy jobban jársz, ha veszel most egy-két számmal nagyobb kabátot, mint a mostani méreted, mert hamar megnő a pocak :-) Én egy sima egyszerű kabátot vettem magamnak tavaly, nem kifejezetten kismama kabátot, és teljesen jó volt. Jó, ha nyúlik kicsit az anyag, és nem nagyon merev.
5. csakazért (válaszként erre: 2. - Bella 13)
2011. jan. 4. 11:30

Szövetkabátot semmi esetre sem szeretnék, mert abban megfagyok..

Max. 15-18E szánok rá.

2011. jan. 4. 11:29
Szia! Szerintem bármelyik baba-mama üzletben lehet venni kismama ruházatot is! Budapesten az egyik legjobb, ahol külön kismamaruházat is van, szerintem a Minimanó üzlet a 14. kerületben.
2011. jan. 4. 11:29

Kezdem kinőni a kabátomat. Hétvégén töltöm a 20. hetet, gondolom most fogok még csak igazán gömbölyödni.

Néztem C&A-ba, de nincs.

Kismama boltban sincs már téli kabát, a tavaszra készülnek...

Molett hölgyekre való kabátot is próbáltam, de az tehénen a gatya.

Mondjuk nagy méret vagyok, kezdek 44-es lenni.

2011. jan. 4. 11:28
Több helyen is, attól függ, mennyi pénzt szánsz rá. Vannak kifejezetten kismama boltok, molett nőknek butikok, turik, de egy jó szabású szövetkabátot végig lehet hordani.
2011. jan. 4. 11:25
Hol tudok kismama kabátot venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook