Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol találok Bp-en olyan festőt, aki egy komplett meserészletet tud festeni a gyerekszoba falára? fórum

Hol találok Bp-en olyan festőt, aki egy komplett meserészletet tud festeni a gyerekszoba falára? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 28. 22:08

Szia!

A képet vetísd fel a falra, ceruzával rajzold fel.

Utána jöhet a festés.

2009. márc. 4. 18:02
OK, Csajok nagyon köszi!
2009. márc. 4. 11:48
A www.teszvesz.hu oldalon jópáran hirdetik magukat ilyen munkára!
2009. márc. 3. 13:47
Sztem te magad is megtudod csinálni, én is ilyet csináltam a gyerekeim szobájába. Ha érdekel vagy meg akarod nézni, szólj, írj pivibe, és ha elküldöd az e-mailedet átküldöm a fotókat a szobájuk faláról. Ill. leírom neked hogy kell csinálni.
2009. márc. 3. 13:43

Nézd meg ezt:

[link]

4. 6342d2631c (válaszként erre: 2. - Vikke)
2009. febr. 21. 09:14
Ha gondolod én tudok neked ajánlani,a kolleganőm férje festő és náluk delfinek-sziklák-felhők vannak festve a szobákba!Irj privátba üzenetet és elküldöm a számát!
2009. febr. 20. 22:16

Szia!

Nekem a barátnőm fest (GYÖNYÖRŰEN!!) Képzőművészetire járt, és most neki is van egy pici fia.

Nem tudok még a helyében nyilatkozni persze, de összehozhatlak titeket, és hátha.. :)

2009. febr. 20. 21:54

Ha minden jól megy, akkor hamarosan költözünk, és szeretném különlegessé tenni a kisfiam szobáját. Érdekelne, hogy valaki tudna ajánlani olyan festőt (vagy inkább művészt??) aki ezt meg tudná csinálni?

Köszönöm!

2009. febr. 20. 21:52
Hol találok Bp-en olyan festőt, aki egy komplett meserészletet tud festeni a gyerekszoba falára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook