Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet kisállatoknak olcsón tápokat venni? fórum

Hol lehet kisállatoknak olcsón tápokat venni? (tudásbázis kérdés)

17. hamyka (válaszként erre: 16. - E32d76b828)
2013. febr. 7. 00:43

takarmányt? hahahaha :D


szobában alszunk ketten ez miért bűn? :D


étel osztó? hát nem igazán van, család segítő olyan rendes elvette a kaját mert állítólag megszólták őket, mikor a fejükhöz vágtam amiket irtak rám hívták a rendőrséget, biztos nagyon jóban vannak ( ez engem nem érdekel )


azt sem tudják mit irtak végig sem hallgatnak cska blablablabla


egy biztos: nem ajánlom senkinek sem a család segítőt inkább dögöljek meg ennyi


köszönöm a figyelmet


ui: sikerült olcsón megusznom a ropit és boldog vagyok :)

2013. febr. 5. 20:33
...biztosan nincs konyhád v egy szobában kuporodtok az egész család....értem,akkor Ti is takarmányt esztek biztosan,jaja csak a dobozt kell kinyitni az meg nem helyigényes...vannak ételosztó helyek nyilván ott is ahol Te Mákvirág-zásnak indul,lódulj, derítsd fel és abból adj az állataidnak Tte meg egyél zabot
15. hamyka
2013. febr. 4. 23:16

sikerült kifogni olcsón 20 kg tápot 4500 ft-ért kb,


10 kg kutya+10 kg macska :)


várom a tápos hívását :)

14. 33a6bf503b (válaszként erre: 13. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 1. 17:19
Bevallom, tévedtem. Internetes emberismeret-készségfejlesztésre kellene járnom...
13. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 5. - 33a6bf503b)
2013. jan. 31. 21:48
20 percre igen, de úgy látszik, itt mégsem erről van szó...
2013. jan. 31. 21:47
óó- én is azt mondom...
2013. jan. 31. 21:45
ó.
10. hamyka (válaszként erre: 8. - F799cac10e)
2013. jan. 31. 20:52

nálunk a macskák inkánn ropiznak, ők nincsenek megkötve :D


kereszt anyum vett a macskáknak májast hát nagyon örültem neki, mérnem jó az amit kapnak? majd 1x benyujt nekem 40 ezer ft-os számlát oszt fogjam a fejem, macskák kapnak ropit oszt kész


kutya meg kap szintén ropit meg tésztát krumplival vagy mit oszt kész enyi elég :D

2013. jan. 31. 20:49
meg kell kötni a kerítést mert rossz szomszéf felől a kerítés ha jó is lenne szét szedné olyan kutyám van hogy imád szétszedni dolgokat, kereszt apum csinált neki házat kicsit már szét szedte egyszer lássan meg hogy szét szedi rá kiabálok meg segbe rugom :D
2013. jan. 31. 07:03
én nagyon ritkán veszek nekik tápot, inkább veszek nekik fejet, nyakat, lábat, megfőzöm mindig kicsit másként teszek bele egy kis tésztát, vagy ha van kenyérke megmaradva akkor azt teszem hozzá,mert ugy veszem észre ezeket jobban szeretik, sőt imádják. pl van hogy tápot adok neki, akkor csak néz rám, hogy ő most büntiben van, hogy ezt kapta?nem nagyon akarják megenni pedig elég apró szemű is de akkor sem szeretik.
2013. jan. 31. 06:08

Nem biztos, hogy az olcsó táp az igazán olcsó. Ha kicsit többet szánsz rá, abból viszont kevesebb kell. Nálam ez a tapasztalat. És nem mindegy mennyire értékes kaját eszik a négylábú.

A kikötés....héha bizony szükség van rá. Én is megkötöm Lujza kutyám ha olyan valaki jön hozzám aki fél, de utána jár a sok-sok dícsérte, és egy kis soron kívűli játék. Így ha kevembe veszem a pórázt, akkor odajön, és leül elém :) Tüneményesen okos :)

2013. jan. 31. 03:57
Tényleg ha olyan szitu van akkor kis időre ki lehet, sőt kell kötni a kutyát, hogy ne legyen baj.Ezzel még semmi probléma nincs.
2013. jan. 31. 02:38
Ha pl. félõs kisgyerek látogatására lehet számítani, plusz lenne egy vadóc kutyusom, v. akár egy nagy kedves dög, inkább kikötném a kutyust 20 percre, ha nincs más megoldás. Nagyimnak is van, heti 1x használja, míg nyitva van a kapu, ha pl. Apu szerel, vagy vmiért ez kell pár percre, de inkább, minthogy lemondjon ilyen miatt a kutyáról. És a kutya érzi, hogy Szeretve van, nem kell egybõl leírni a fórumindítót is, õ gondoskodik a kutyájáról, mint látjuk, jó elõre.
2013. jan. 31. 01:32
:((( Miért kell kikötni szerencsétlent?? Képzeld magad a helyébe....
2013. jan. 31. 01:02
Ki akarod kötni a kutyádat?
2. hamyka (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2013. jan. 31. 00:40

illetve írjátok le mi kell kutya-macska ház építéséhez ha tartósat szeretnék jó alapos szájba rágással úgy csak könnyebb :)


illetve jöhet mindenféle okosság :D


pl:ul: kutyalánchoz hol kapok csövet?


olyan csőre gondolok amire fel lehet tenni a kutyuska láncát és utána beleverni a földbe :D

2013. jan. 31. 00:38

sziasztok :)


engem az érdekelne hol kapok olcsón kutya macska tápot a neten? jelenleg itt helyben van ilyen bolt de ha megszűnik és kell kutya macska táp olcsó de jó akkor érdekel honnan tudok szerezzni :)


illetve várok videókat kutya macska házikó építéséről :)


írjatok és üdv: Hamyka :)


ui: olcsó kutyatáp : 220 ft-tól


macskatáp pl: dax vagy micsoda ami most 380 ft tápokból ilyenekre gondoltam :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook