Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet eltölteni egy romantikus hétvégét, tóparttal, kisházzal? fórum

Hol lehet eltölteni egy romantikus hétvégét, tóparttal, kisházzal? (beszélgetős fórum)


13. timeab (válaszként erre: 10. - Caravell)
2010. nov. 16. 14:07
Zebegénybe én is szívesen elmennék. Nincs valami közelebbi infód róla, hogy meg lehessen neten találni? Nem tudod télen is lehet menni?
2008. szept. 21. 09:08
"tóparttal és kisházzal" fogsz hétvégén romantikázni? :DDDDDDD
11. rinike
2008. szept. 21. 09:05
Velencei-tó is hangulatos, körülötte jó kiránduló helyek is vannak, és akár melegvízű fürdő is.
2007. dec. 10. 17:54

Diósjenő

Szeliditó

Bánk

Vadása tó (az Őrségben)


Lillafüred sztem túl felkapott, nem olyan romantikus.

Folyópart nem jó? Mi egyszer béreltünk egy ilyen romantikus hétvégére házat Zebegényben, a hegyoldalon: gyönyörű panoráma, üvegezett terasz, kandalló. A neten találtam. Sztem Te is ráakadhatsz könnyen. Csak arra emlékszem,hogy egy nő foglalkozott nyaralók kiadásával, szóval,ha megtalálod,kell mondani,hogy a kandallós hegyoldalit kéred.


De a többi helyen is van biztosan magánház kiadó.

2007. dec. 10. 12:24
Abádszalók.Rengeteg szálláshely van a neten!
8. 9778ca1817 (válaszként erre: 7. - Pencil)
2007. nov. 22. 13:14
Egyetértek:))
2007. nov. 5. 17:23

Bánk Tengerszem panzió


Ott a tó, és nagyon jó a szállás. Gyönyörű a környék, a Börzsönyben lehet jókat túrázni.

2007. szept. 11. 12:52

Sziasztok!


Szeretnék ajánlani 1 kellemes, romantikus helyet, amely Zala megyében Zalacséb és Zalalövő között a Zala folyó partján van. Ez 1 régi vizimalom volt, amit Szabolcs Péter szobrászművész felújított és panzióként üzemelteti. Az ablak alatt folyik a Zala. Gyönyörű hely, érdemes megnézni, ha arra jártok! Bp-től kb. 240 km.


Bővebben is megnézhetitek a www.goldeneye.hu/malom-tanya/ internet címen. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a természetes helyeket!

2007. jún. 11. 22:07

Köszönöm a figyelmeteket és az ajánlásokat, legszívesebben mindenhova elmennénk :)

Ha máshogy nem, hétvégéig kő-papír-ollóval kell döntenünk :)

Mindenkinek szép estét!

4. Teráz (válaszként erre: 2. - Gyöngyi79)
2007. jún. 11. 21:11
Szerintem Bükkszentlászlón lenne érdemes szállást foglalnotok,meseszép környezetben egy kis hegyi falu.(Ott vannak a híres gyógykövek.)Onnan romantikus sétákat tehetnétek a Bükkben.Közel van Eger,ami fantasztikusan szép város,sok-sok látnivalóval.Közel van Miskolc-Tapolca,ott található a híres Barlangfűrdő.Aggtelek szintén nem nagy távolság és gyönyörű.Az említett panzió éttermében egyszer ebédeltünk,nagyon elégedetlen voltam a minőséggel,az árról jobb ha említést sem teszek.Nagyon kellemes hétvégét kívánok !!!
2007. jún. 11. 20:53

Mit szólnátok Fertőd és környékéhez? Mi az idén oda megyünk nyaralni,igaz nem kettesben(jönnek a gyerekek is).Lilafüred is gyönyörű! Mi Szilvásváradon voltunk nászúton és azóta sem láttam szebb helyet kis Magyar hazánkba!

Üdv: Rita

2007. jún. 11. 20:04

Sziasztok!

A párommal szeretnénk egy romantikus hétvégét eltölteni kis hazánkban... csend, nyugalom, tópart, kisház....

Van ötletetek?

Eddig a legjobb Lilafüred-Tópanzió

2007. jún. 11. 20:01
Romantkus hétvége, tópart, kisház?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook