Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol érdemes balesetbiztosítást kötni? 4 napra megyünk külföldre. fórum

Hol érdemes balesetbiztosítást kötni? 4 napra megyünk külföldre. (tudásbázis kérdés)

11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2011. júl. 31. 14:21

allianz 3 szint van ár és szolgáltatás alapján tudsz dönteni, ha jól rémlik 390 a legolcsóbb, 450 a közepes és 790 a drágább, per nap per fő



arany ezüst platina a nevük

10. Nyulacska88 (válaszként erre: 1. - Pmjudit)
2011. júl. 31. 14:18

Én a Mondial biztosítót javaslom.


A különbség az EEK kártya és a biztosítás között az, hogy amíg EEK kártyával utazol ki és csak kiegészítő biztosítást kötsz az EEK kártya mellé, addig a gyógyszerköltségeidet nem fizeti a biztosító. Ezzel szemben, ha kötsz teljes körű biztosítást, akkor a gyógyszerköltséget a hazautazás után állja a biztosító.


Természetesen a biztosítót értesíteni kell kintről, hogy mi történt, mert csak ebben az esetben fizet a hazaérkezést követően.

2008. okt. 20. 13:12

szerintem tökmindegy. 4 napnál max párszáz forint lehet az eltérés...

csodák amúgy nincsenek, meg kell nézni, hogy mit takar a biztosítás, általában annak függvényében állapítják meg az árat.


nem tudom hova mentek, de ha csak sima városlátogatás, semmi extrém dolog (rafting, hegymászás stb), akkor bármelyik mezei biztosítás is elég, akár a bankkártyához adott is.

2008. okt. 20. 12:33
Ha van bank-, vagy hitelkártyád, lehet, hogy eleve van hozzá biztosítás. Nekem volt, nem is tudtam róla, így megúsztam a plussz lovét. :)
2008. okt. 20. 12:15
Ott, abban a bankban, ahol számlád van :) többnyire kapsz kedvezményt.
2008. okt. 20. 12:00

Érdemes az Egészségbiztosítónál kiváltani az E-111 jelű kártyát, ami minden eu-s országban baleseteknél ingyenes kezelést biztosít, más betegségnél NEM!!

4 napra ez teljesen elég és ingyenes, ha pedig utazási irodán keresztül mentek, akkor az iroda figyelembe veszi az eu-s kártyát és a legkisebb összegű biztosítást kötteti veletek.

2008. okt. 20. 11:57
Neten kiválasztod...a legolcsóbbat vagy a legjobbat...AXA-t ajánlom!
2008. okt. 20. 11:38
Bárhol, ha otp-és vagy akkor neten 20 % kedvezmény is van. Meg tudod kötni a neten, sehova sem kell menned.
2008. okt. 20. 11:36
Mi a postán kötöttük, ott volt a legkedvezőbb !! !!
2008. okt. 20. 11:21
Mi az Allianznál szoktunk, de szerintem lényeges különbség nincs e tekintetben a biztosítók között!
2008. okt. 20. 11:20
Hol érdemes balesetbiztosítást kötni? 4 napra megyünk külföldre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook