Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol adhatom el feleslegessé vált könyveimet? fórum

Hol adhatom el feleslegessé vált könyveimet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol adhatom el feleslegessé vált könyveimet?

2016. máj. 26. 07:36
Tele vagyok eladó könyvekkel! Aki szeretné megézni őket : [link] :)
5. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Könyveslány)
2014. dec. 28. 09:20

Nagyon sok könyvet összecsomagoltam, amikor az erdélyi magyarok részére gyűjtöttek könyveket. Elsősorban a hazai és nemzetközi klasszikusok (Jókai, Hemingway) és ifjúsági könyveket, ill. útleírásokat csomagoltam.

Azon kívül van a városunkban egy könyvesbolt, bizományban bevesz használt könyveket, és értesít, amikor valamelyiket eladta. Oda is vittem elég sokat, hiszen kidobni nem akartam őket.

2014. dec. 21. 19:53
én e bookot ajándékozok ...
2014. dec. 18. 08:51
Jo otlet, bar Karacsonyra nem vennek hasznalt konyvet ajandekba.
2014. dec. 17. 12:05
Így 17.-én kicsit megkésve jelent meg ez a cikk :(
2014. dec. 17. 10:58
Ha sok megunt, vagy feleslegessé vált könyved van, esetleg költözöl, vagy már betemetnek a könyvek és jobban örülnél egy kis plusz bevételnek, vagy újabb könyveket vásárolnál a befolyt összegből, akkor mindenképp keresd fel a Könyvmegálló.hu-t, hiszen a Könyvmegálló olyan közösségi oldal, ahol semmiért sem kell fizetned pluszban a könyv árán kívül, egy gyors regisztráció után feltöltheted eladó könyveidet, vagy ha szeretnél, vásárolhatsz is.

Ugrás a teljes írásra: Hol adhatom el feleslegessé vált könyveimet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook