Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hová szoktad leadni a feleslegessé vált ruháidat? fórum

Hová szoktad leadni a feleslegessé vált ruháidat? (tudásbázis kérdés)

11. homern
2012. jún. 8. 16:26

ezt érdemes elolvasni:


[link]


vigyázni kell milyen konténer van kitéve,nem mind az aminek látszik..


én rokonoknak szoktam adni,ami senkinek sem jó családon belül azt beviszi anyukám a munkahelyére,hátha ott jó lesz valakire.ami értékesebb,de már változott az ízlésem mióta megvettem stb azt felteszem eladni,hogy az árából választhassak másikat.gyerekruhákkal ugyanez kb,egy része megy egy szegényebb családnak ahol pont akkora a gyerek,hogy jó rá amit a fiam épp kinő,párat eladok,hogy beszerezzem belőle a következő méretű ruhákat.

10. 645b490433 (válaszként erre: 9. - Papp Szilvia)
2012. jún. 8. 16:05
Ez nagyon jó, hogy láttad.
2012. jún. 8. 15:39

még véletlenül se dobjátok a konténerekbe!!!!!!!!!

én a vöröskereszttel beszéltem személyesen május elején, más ügyben és kérdezték ők is, és mondtam h a konténerekbe,és azt mondták NE tegyem,mert oda sokan szórakozásból bedobnak mindenféle italt stbstb és a ruhák koszosak,büdösek,foltosak lesznek és az összeset égetőbe viszik!!!!!!!amit meg megtudnak menteni azt külföldre kiviszik használtruha kereskedőknek,de nem a rászorultak kapják!


nekem pl a kerületben mondták hogy hova vigyem helyette...kérdezzetek rá mailben náluk h ahol laktok hova tegyétek...


én hajléktalanoknak adományozom,még a babacuccokat is, vagyis a polgári körnek ahova a hajléktalanok járnak ebédért...ők szétosztják náluk:) és jó mert már láttam a kerületben olyan hajléktalant aki a ruhámban volt:))) nem véletlenül,mert a bolt ahova járok a polgári kör mellett van,és jött ételért,és felismertem a ruhám rajta:)) jó érzés:)

2012. jún. 8. 15:38
Nagycsaládos egyesülethez viszem.
2012. jún. 8. 15:38
Helyi civil szervezet vagy Ágota alapítvány lakás otthona.
2012. jún. 8. 15:32
Ez minden t.sco-nál van, ilyen konténer?
2012. jún. 8. 15:31
amit kinőnek a gyerekek eladom. meghirdetem .
2012. jún. 8. 15:29
Nekem olyan nincs.Ha van,ami kihízok vagy már nem tetszik,akkor van egy bnő,ismerős,akinek még jó lehet :)
2012. jún. 8. 15:27
Gyűjtőkonténer szintén!
2012. jún. 8. 15:25
Gyűjtőkonténerbe dobom, hipermarket parkolójában.
2012. jún. 8. 15:24
Hová szoktad leadni a feleslegessé vált ruháidat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook