Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan/mivel világosítsam ki a szemöldökömet, hogy menjen a hajszínemhez? fórum

Hogyan/mivel világosítsam ki a szemöldökömet, hogy menjen a hajszínemhez? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 29. 16:40
hajfestékkel:)én azzalc sinálom
2008. okt. 18. 17:15
ez régi topik, de azért leírom: én lesz,ami lesz alapon hajfestékkel csináltam, sőt előtte le is szőkítettem, vettem barna hajfestéket is ,ha pl elrontom:) Aztán van aki vékonyabbra szedi,így az összkép nem annyira setét, sőt azt is láttam, hogy a bnőm 3mm-re nyírta a hosszát hajnyíróval, és így optikailag világosabb lett,mert átlátszott jobban a bőre.. jó lett! Nekem kozmi még az életben nem találta el a színét...
2008. jún. 13. 12:04
még mindig izgatja a fantáziámat ez a szemöldök festés. Ha világosítja a szemöldököm milyen lesz?Ha pl szőkítővel világosítja nem lesz sárgás?nem tudom elképzelni....de jövöhéten már lesz időm érdeklődni a kozminál...
2008. máj. 28. 16:17

igen ezért is szerettem volna kozmetikust, meg hát ezek azért valameddig fent maradnak, ha elszurom, akkor:D:Dviccesen fogok kinézni:)

Körülnézek még másnál is:)

10. 7004ca251b (válaszként erre: 8. - 70b077364a)
2008. máj. 28. 16:14

Akkor keress másik kozmetikust.Sokan csinálnak világoítást is,az,hogy ő nem...na ezt inkább hagyjuk:)

é mindenképp kozmetikushoz enj,mert azért ez veszélyes játék,mégis csak ott van a szemednél,oda nyúlkálni hidrogénezett festékkel,hát nem egy életbiztosítás...

2008. máj. 28. 15:48
elírtam, által
2008. máj. 28. 15:48

Hello:)

Látom a témához már régen érkezett hozzászólás, de azért próbálkozom:)

Tehát barna hajam, van és szeretnék lassan fokozatosan szőkülni(ami az adatlapomon van annál már világosabb, és ott a szemöldököm is picit sötétebb volt a kozmetikus álltal). Ehez szeretném világosítani a szemöldökömet is egy szép kis barnásra ami megy a szőkéhez, viszont amikor felhívtam a régi kozmetikusomat azt válaszolta hogy ők világosítani nem tudnak, csak sőtétíteni!

na ilyenkor mi a teendő.

Szerintetek a lent említett szemöldökfestékek hatásosak?Mennyi ideig tartanak, és milyen árnyalatban vannak?

2007. okt. 30. 05:35
kozmetikus. magadnak többet árthatsz vele, mint használna
2007. okt. 29. 14:13
Én kozmetikusra bíznám mindenképpen...nem kisérleteznék ...:)
2007. szept. 21. 00:54
Lehet venni külön szemöldökfestéket, azzal kell befesteni, úgy mint a hajat! Csak a hajfestéket ne kend rá!!Anyukám magának festi. Ha veszel szemöldökfestéket azon meg ott van a használati útmutató! Nem lehet reklámozni, de Rossmann és Vianni, ott vannak ilyenek!!!:)
4. Vica30 (válaszként erre: 3. - Bubulina)
2007. szept. 21. 00:38
Egyetértek, kozmetikussal világosíttass, ő ért hozzá.
2007. szept. 21. 00:07
Ne kísérletezz otthon,szerintem bízd a kozmetikusra!:)))
2007. szept. 21. 00:06
Egy házilag kivitelezett hajfestés után az egyébként középbarna hajam élénkvörös lett. Nagyon tetszik, végülis meghagyom ilyennek, viszont a szemöldököm most túl sötét (még az eredeti hajszínemnél is sötétebb volt). Hogyan lehet világosabbá tenni a szemöldököt, hogy természetesebbnek tűnjön a hajam színe?
2007. szept. 21. 00:05
Hogyan/mivel világosítsam ki a szemöldökömet, hogy menjen a hajszínemhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook