Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok facebookon a profilképek albumba tölteni képeket? Mert mindig új albumot kínál fel fórum

Hogyan tudok facebookon a profilképek albumba tölteni képeket? Mert mindig új albumot kínál fel (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 4. 14:01
Köszönöm a segítséget, akkor így fogom tenni! :-)))
2013. aug. 4. 13:59
igen, engedi, csak amikor képet akarsz feltölteni, lépj be az albumba, és úgy töltsd! Ha nem így teszel, mindegyik képed egy külön album lesz. Nem feltöltés után kérdezi meg, hová is kerüljön.
12. babszibobó (válaszként erre: 10. - Cs.Anita)
2013. aug. 4. 13:58
Igen, hozz létre egy albumot...abba töltsd a képeket...majd amikor pl: holnap eszedbe ju ég kép...akoor nyisd meg ezt az albumot és ott lesz, hogy kép feltöltése, ekkor automatikusan ebbe tölti majd az új képeket is, csak mindig legyen megnyotva az album és az albumhoz tartozo feltölést válaszd.ebbe semmi bonyolult nincs, vannak ennél jóval cifrább doogk---
11. babszibobó (válaszként erre: 10. - Cs.Anita)
2013. aug. 4. 13:58
Igen, hozz létre egy albumot...abba töltsd a képeket...majd amikor pl: holnap eszedbe ju ég kép...akoor nyisd meg ezt az albumot és ott lesz, hogy kép feltöltése, ekkor automatikusan ebbe tölti majd az új képeket is, csak mindig legyen megnyotva az album és az albumhoz tartozo feltölést válaszd.ebbe semmi bonyolult nincs, vannak ennél jóval cifrább doogk---
10. Cs.Anita (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2013. aug. 4. 13:56
Hűűű de bonyi ez.... nahh akkor lesz egy album a profilos mellett és abba töltöm az összes többit. Ott nem ajánl új albumot? engedi a meglévőbe tölteni? Bocsi a hülye kérdésekért, de nem vok valami nagy ász az ilyesmibe....
9. babszibobó (válaszként erre: 8. - .Liv.)
2013. aug. 4. 13:50

De az az üzenőfalra kitett képek című albumodba került, vagy nem?

vagy annyiszor cserélgetted a profilképedet?

8. .Liv. (válaszként erre: 6. - Cs.Anita)
2013. aug. 4. 13:49
akkor lehet, ha egyesével teszed fel. Én is így csináltam, mert nem akartam 20 albumot. :D
7. babszibobó (válaszként erre: 6. - Cs.Anita)
2013. aug. 4. 13:48
Lezs 1 profilkéesed és lesz egy CSALÁDOM című albumod, az csak kettő...de az FB által alapból létrehozott Profilképek című albumba nem tölthetsz fel képeket, (tölhtesz, de akkor mindet úgy, hogy profilkép csere...az ismerőseif meg csak lesnek, hogy 30x cseréltál egy nap profliképet)
2013. aug. 4. 13:45

Igazából az a célom h ne húsz albumom legyen hanem egy és abba legyen az összes képem!

Szal akkor nem lehet?

2013. aug. 4. 13:41
Konkrétan aprofilképedre, ha rámész, felajánlja. Vagy nyitsz egy albumot, és onnan beállítod.
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Cs.Anita)
2013. aug. 4. 13:40

A profil képek album nem konkrétan képek tárolására mutogatására szolgál.


Amikor profilképet csereélsz, akkor a régi, ha nem törlöd abban az albumba marad ésaz újat látja mindenki..ha meg vissza akarod csrélni csak ráváltasz...de nem önarckép mutogató album.


Arra hozz létre egy másik pl: ÉN vagyok címmel

2013. aug. 4. 13:33
modosítod aprofilképeidet és akkor abba az albumba teszi
2013. aug. 4. 13:33
Szerintem oda sehogy, ahhoz profilképnek kell előbb, hogy kitedd, aztán amikor változtatsz, a régi oda kerül, de nem biztos.
2013. aug. 4. 13:32
Hogyan tudok fb-on a profilképek albumba tölteni képeket? Mert mindig új albumot kínál fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook