Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok címjegyzéket írni? fórum

Hogyan tudok címjegyzéket írni? (tudásbázis kérdés)


11. Angel9
2010. febr. 6. 23:26
Irtam neked levelet. Köszi.
2010. febr. 6. 23:06

Szerintem az lesz a probléma, hogy te úgy kattintasz az újra, hogy a "megosztott" biszbasz van kijelölve.. ebben az esetben új mappát, esetleg új csoportot lehet létrehozni.. de te mit akarsz? nem új kontaktot?


mert akkor ki kéne próbálni azt, hogy először ráállsz a fő identitás partnerére, hogy az legyen kijelölve, és utána kattints az újra. ha jól értem a szitut.


mit akarsz csinálni?

2010. febr. 6. 23:05
Igen igy néz ki. Csak az enyém magyarul van
2010. febr. 6. 23:03
Megnyítom a címjegyzéket és ott balra fent az ablakban van olyan ,hogy megosztott cím,alatta meg fő identitás partnere. Meg legfelül vannak hogy új meg tulajdonság törlés személyek keresése nyomtatás meg müvelet. Ott rákattintok az újra és kérdi hogy mappanév? Oda beirtam a nevem. És a nevem beteszi oda ahova irni kéne. Elég bonyolultan irtam le mi? De nem vagyok egy guru azért is járok ilyen suliba:)
2010. febr. 6. 22:56

[link]


így néz ki?

2010. febr. 6. 22:53

jaa ez az az address book, ami aztán outlookban is megjelenik.

kinyitod a kellékekből és milyen mappanevet kér? le tudod írni azt az üzenetet pontosan?

2010. febr. 6. 22:49
cimjegyzék, windows xp service pack 2-őn
2010. febr. 6. 22:46
És úgy mégis melyik alkalmazásról van szó melyik operációs rendszeren?
2010. febr. 6. 22:40

Sziasztok.


ECDL tanfolyamra járok. Ott a suliban a címjegyzékbe irtunk,de az én gépemen nem tudok bele irni. Megnyítom és kér egy mappanevet. Beirok egy nevet abba a pici kis rublikába. Azt a nevet beirja és ennyi. A suliban hosszú szöveget gépeltünk bele. Ez nálam nem megy. Mi lehet a baj? Segítsetek.

2010. febr. 6. 22:38
SOS ITT VAGYOK :)
2010. febr. 6. 22:36
S.O.S Címjegyzék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook