Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudnám eltüntetni a számítógépről a felhasználónevet, jelszót, amit automatikusan megjegyzett pl. egy játék belépésénél? fórum

Hogyan tudnám eltüntetni a számítógépről a felhasználónevet, jelszót, amit automatikusan megjegyzett pl. egy játék belépésénél? (tudásbázis kérdés)

12. 1be3c46e4c (válaszként erre: 11. - 5faeea2860)
2010. nov. 4. 23:34

Már megpróbáltam mindent, amit itt leírtak, de még most is simán be tudnék lépni pl. a tesóm iwiwjére, vagy gmailjára, elég lenne csak a kezdőbetűt beírnom a többit kiadja magától.


Most töröltem a mozzilát, remélem, ha újra feltelepítem nem lesz benne semmi előzmény.

11. 5faeea2860 (válaszként erre: 1. - 1be3c46e4c)
2010. nov. 4. 15:46
én is pont így jártam.-.magától megjegyezte,pedig nem akartam automatikus bejelentkezést és most mindenhol meg van a felhasználónevem...ezt valamikor csak úgy tudtuk eltüntetni ,ha újra lett rakva a rendszer...most is ezt kell majd tenni:(((
10. Mamazon (válaszként erre: 6. - Zéti)
2010. nov. 4. 14:21
Bocs, a Mozzillából indultam ki. A Chrome-ot nem ismerem.
2010. nov. 4. 14:08

Próbáld még meg ezt:


eszközök-beállítások-biztonság-webhelyjelszavak mentése előtti kis pipát eltüntetni....

8. linksys (válaszként erre: 7. - 1be3c46e4c)
2010. nov. 4. 14:06

Én is Mozzilát használok, és ha ygy csinálom,ahogy leírtam,akkor mindent kitöröl..


de pl. ha erről az oldalról is úgy mész ki,hogy Kilépés,akkor ha be akarsz lépni,akkor kérni fogja a jelszavat meg a felh. nevet vagy nem?? azon az oldalon nincs olyan..?

2010. nov. 4. 14:03

Én mozzilát használok.


Már mindent kipróbáltam, amit írtatok, de még mindíg szépen felsorolja a felhasználóneveket pl. az iwiwnél, ha rákattintok egyre, már be is adja a jelszavát.

6. zéti (válaszként erre: 4. - Mamazon)
2010. nov. 4. 14:00
Chrome-ot használok és ott elég az előzményeket törölni, utána már nem emlékszik semmilyen jelszóra.
2010. nov. 4. 13:53
Szia.) Eszközök--személyes adatok törlése, és ott beteszed a pipákat, és kitöröl mindent
4. Mamazon (válaszként erre: 2. - Zéti)
2010. nov. 4. 13:48
Az előzmények kitörlése kevés. Az Eszközök/Beállítások/Személyes menü: Törlés most!
2010. nov. 4. 13:46
Pontosabban az a gondom, hogy pl. egy játék, fórum vagy bármely oldalra, ha be akarok lépni autómatikusan kiadja a felhasználónevemet és jelszavamat, és nyilván a családom többi tagjáét is.
2. zéti (válaszként erre: 1. - 1be3c46e4c)
2010. nov. 4. 13:45
Töröld ki az előzményeket, és akkor eltűnik.
2010. nov. 4. 13:44
Hogyan tudnám eltüntetni a szg-ről a felhasználónevet, jelszót, amit autómatikusan megjegyzett pl. egy játék belépésénél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook