Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A számítógépen hova menti el a felhasználó neveket? fórum

A számítógépen hova menti el a felhasználó neveket? (tudásbázis kérdés)


23. Anthico (válaszként erre: 22. - SzánI.)
2012. aug. 22. 11:59
Ha arra van állítva, akkor sajnos így jártál, te nem tudod megváltoztatni.
2012. aug. 22. 11:22

De ezek szerint mégis igazam volt, minden vackot elment, akár akarom, akár nem. :(


Úgyhogy nem ok nélkül van üldözési mániám. :D

21. SzánI. (válaszként erre: 19. - 7796ae808e)
2012. aug. 22. 11:06
Á nem, csak nem akarok a céges gépen hagyni bármi hülyeséget.
20. era06
2012. aug. 22. 11:06

beállítás megváltoztatásához rendszergazdai engedély kell

Rosszban sántikáltál? Ha a gép tulaja arra kíváncsi, hogy mit csinálnak a gépén amikor nincs otthon, akkor feltesz egy kémprogramot, és neked sanyi :-)

19. 7796ae808e (válaszként erre: 17. - SzánI.)
2012. aug. 22. 10:55
Nem hinném, hogy gépre menti a facebookos chatelést. Csak nem valami rosszban sántikálsz?:)
2012. aug. 22. 10:47

Ezek szerint mégis elmenti valahova, amit én ki sem tudok törölni.



Neten találtam:


A művelet végrehajtásához rendszergazdaként kell bejelentkezni,


A Tárolt felhasználónevek és jelszavak párbeszédpanel megnyitásához kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára, majd kattintson duplán a Tárolt felhasználónevek és jelszavak ikonra.



Hát ott megbukott, hogy rendszergazdaként nem tudok belépni.

17. SzánI. (válaszként erre: 16. - 7796ae808e)
2012. aug. 22. 10:42

Azt a fajta törlést, ami a felhasználónév szövegdobozából kitörli, azt már megcsináltam.


Csak gondoltam, elmenti valahova még ezen kívül.


Mert mint írtam, az outlookos leveleket elmenti, az msn szövegeket szintén stb.


Tényleg a facebookos chat levelezést elmenti valahova?

16. 7796ae808e (válaszként erre: 14. - SzánI.)
2012. aug. 22. 10:28
Figyelsz egyáltalán a többi véleményre is? Csak mert kketten is leírtuk már, hogyan lehet kitörölni a felhasználónevet a szövegdobozból! Nem menti el fájlba. Keresd meg a start menüben a lemezkarbantartót, azt futtasd le és törölni fog minden előzményt is.
15. Anthico (válaszként erre: 14. - SzánI.)
2012. aug. 22. 10:28

Firefox alatt:

Eszközök/Beállítások/Adatvédelem/Előzmények alatt a legörgetőben egyéni beállítás, és magad döntöd el, hogy melyik legyen. Ha zavar, h bárhova bepötyögsz egy betűt és már felugrik (pl.: regisztrálni akarsz, mail-címet kér és már az első betűnél felkínálja a teljes címet), akkor: Keresőmezők és űrlapmezők...-ből ki a pipa. Előzmények törlését is itt be tudod állítani, h ha bezárod a progit, törölje azokat.


Explorer alatt: Internet Beállítások/Tartalom /Automatikus Kiegészítés/Beállítások és itt is kiveszed azt a pipát, amit nem szeretnél.

2012. aug. 22. 10:21
Internet explorer 8, és Firefox 13.0.1.
13. Anthico (válaszként erre: 10. - SzánI.)
2012. aug. 22. 10:17

Érdemes lenne letölteni egy ccleaner-t és azt rendszeresen futtatni. Törli az előzményeket és a cookie-kat.

De ezt a böngészőben is be tudod állítani, ehhez kéne tudni, melyiket használod.

2012. aug. 22. 10:16
Akkor külön fájlba nem menti el?
2012. aug. 22. 10:14
Milyen böngészőt használsz? Attól függ, amúgy ha rámész ami felajánlott, és jobb gomb törléssel ki tudod törölni, de a beállításoknál kikapcsolhatod, és akkor nem jegyzi meg.
10. SzánI. (válaszként erre: 8. - Anthico)
2012. aug. 22. 10:13

Igen, erre gondolok!!


Valami fájlba elmenti?


Csak azért kérdezem, mert már szinte minden vackot elment a gép. Gondolok az outlookra, amiben a leveleket ha akarod ha nem elmenti egy külön fájlba, és a levelezőből hiába törlöd, a gépen még rajta van.


Azért gondoltam, hogy esetleg ezt is (jelszóval) elmenti egy külön fájlba.

2012. aug. 22. 10:10
Ne klikkelj a névre, csak mutass rá az egérrel, és úgy nyomj delete-t.
8. Anthico (válaszként erre: 4. - Era06)
2012. aug. 22. 10:10
Szerintem itt arra gondolt, mikor egy gépen beütött régebben egy felhasználónevet, és ha legközelebb elkezdi gépelni, már az első betűnél felkínálja (explorer-nél és firefox-nál szokása elmenteni). Ha ez olyan gépen történik, ami nem saját, zavaró lehet, h megtudják, hol mi a felhasználónév.
2012. aug. 22. 10:10
Hogy ne ajánlja fel,azt úgy tudod törölni,hogy amikor kiírja a nevet,rámész és nyomsz egy DELETE-t.
6. 7796ae808e (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2012. aug. 22. 10:10
Ha legközelebb felkínálja a felh. nevet, akkor menj rá egérrel, és nyomj egy delete gombot a billentyűzeten.
2012. aug. 22. 10:10
felső menüsor eszközök,előzmények törlése, itt be állítod, hogy mit töröljön, jelszó, felhaszn.név, egyebek
2012. aug. 22. 10:08
A felhasználó nevet miért kell törölni?. Van egy fiók az a tied. A fiókot lehet törölni. De akkor hogyan lépsz be?
3. Anthico (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2012. aug. 22. 10:07
Csak a felhasználónevet, azaz egy korábban beírt szót kínál fel, vagy arra kattintva rögtön a jelszót is? Tehát csak a szót jegyezte meg (pl.: google keresőnél is felkínálja) vagy el is lett mentve jelszóval párosítva?
2012. aug. 22. 10:00

Amikor el kezdem beírni a felhasználnáló nevet, már az első betűnél felajánlja a nevemet.


Ezt hova menti el?


Ha törölni akarom, honnan tudom lehet?

2012. aug. 22. 09:58
A számítógépen hova menti el a felhasználó neveket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook